Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 22.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля?!нови [re: Jedi]  
Автор Дeдo MeдoМодератор (# killall)
Публикувано11.03.08 08:15



- Аз съм си, нищо не съм преотстъпвал.

- Да, сбърках те, но това не променя много нещата. Никой си няма и понятие колко често ми се налага да чистя тук, ако и да е полу-мъртъв клуб (полу- го написах от себеуважение).

- Ако някой смее на мен да ми каже, че нищо не съм направил, за да съживя фенското движение, поне тук... Дори съвместна сбирка с "оня лагер"

организирах.

- Не мисля, че постингът мие груб, както ти го писа по-надолу. не виждам за каква простотия и злоба говориш, но то си е твоя работа и твое мнение. Как ти реагира ме убеждава за пореден път, че има нещо гнило в Дания - само по български форуми се скача така на пост от модератор. Нейсе.

Айде, пожелавам то успех в каквото и да си започнеш, само недей да се развикваш пак.



Тема Re: Моля?!нови [re: Jedi]  
Автор Члeнниk Бaлkaнckи (Scutellaria)
Публикувано11.03.08 11:07



въх , уби ма. така почвам точка по точка.

"но пък съм досаждал на много хора, да дойдат и да пишат. " кажи ми кой точно ти си докарал във форума , защото аз много добре помня всички които пишеха и бяха редовни участници в този форум. Единствения дето те знаеше , беше Куай Гона .

"И какво общо имат сбирките с форума, не мога да разбера?" точно сбирките сплотяваха колектива и правиха форума жив. Както е във всеки един друг форум в рамките на дир.бг и извън дир.бг.

"А от такива псевдо-фенове като вас - които само се мъкнат по сбирки на клубовете, на по чашка, и които нямат никакъв интерес - качествен контрол НЕ приемам" ало асоциалния от НБУ , по-леко с изказванията на тема кой е фен и кой не . Сигурно и Крис е псевдофен на киното , защото ходи на подобни сбирки, за разлика от истинския и неопетнен фен, който по цял ден седи в полутъмния апартамент и злобее по онези псевдофенове дето даже си общували на живо (НЕЧУВАНО!)?

"И още нещо - подобен алтернативен форум имаше и той работеше много добре. Питай Gallandro, защото той го беше уредил някак. И Медарко го знае много добре(истинския Медарко). Не искам да издавам адреса, защото идеята беше да няма навлеци. Но важното е, че такъв вариант работи и е възможен. Явно и по този въпрос си неосведомен. " - галандро уреди мястото , а аз сглболих форума . Прекалено добре съм запознат, както с идеята , с реализацията и с живота на този форум. стауорс.лудост.нет и ако си беше правил труда да влизаш , щеше да знаеш че открай време не работи. ама нали си караш на общи приказки и лафмоабет..

"Явно и по този въпрос си неосведомен. " явно продължаваш да не вдяваш, че е хубаво първо да се информираш , преди да се излагаш по форумите..

"Глупак. Какъв ми е интереса някой да ми пише във форума, бе, муньо? " вика му се комплекс за малоценност , мой асоциални друже. Споко , нито си първия , нито последния пробвал да си рекламира форума в дира.

"Съжалявам, че въобще опитах да направя нещо. Яд ме е, че толкова желание и труд хвърлих на вятъра. " един клик за да си влезеш в админ пейджа на форума , десет секунди за да напишеш името на новия форум, един клик за да дадеш бутон за потвърждаване. и това според теб е много труд ? ухааа





Тема Re: Моля?!нови [re: Дeдo Meдo]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано11.03.08 12:55



А, това е друго нещо. :)

А за спама и рекламите не е нужно да ме убеждаваш. Сори, ако съм прозвучал рекламно и hostile.
Away put your weapon, i'll do you no harm, дето се вика.

Сметнах поста ти за груб, защото не бях много сигурен дали ме бъркаш с някого или просто си откачил:) Стана ми много гадно и се ядосах.
Само онова за националната медия ми засили подозрението.

Кой е тоя "оня лагер"? А.К.А Официалния SW бг фен клуб swbg org ли? Не ги знам тия и ми се струва нагло някой да се нарече официален, след като не е първи! Но както казах не ги знам, може и да са свестни.




Тема Re: Моля?!нови [re: Jedi]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано11.03.08 13:14



Според мен за бг джедаите става въпрос.



Тема Re: Моля?!нови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано11.03.08 14:28



"точно сбирките сплотяваха колектива и правиха форума жив. Както е във всеки един друг форум в рамките на дир.бг и извън дир.бг. "

Това е твоята гледна точка, която аз не споделям. Имаме си субективни и различни причини. Излишно е да спорим за това.

"ало асоциалния от НБУ , по-леко с изказванията на тема кой е фен и кой не . Сигурно и Крис е псевдофен на киното , защото ходи на подобни сбирки, за разлика от истинския и неопетнен фен, който по цял ден седи в полутъмния апартамент и злобее по онези псевдофенове дето даже си общували на живо (НЕЧУВАНО!)?"

Не отбивай номера и не се опитвай да изместваш тежестта на спора, като даваш нелепи примери. Говори за себе си. Аз лично, откак чета тоя форум, не съм прочел една твоя смислена теза по темата за SW. Или искаш да ми кажеш, че само блестиш по сбирките? За мен ти не си фен до доказване на противното. Абсолютно си далече от това, което другите са писали и като количество и като качество. Това, че си се мъкнал по сбирките, за мен нищо не означава. И аз мога да спамя в клуб Гоблени, например, и да им досаждам перманентно по сбирките, но това не ме прави гоблен-master. Тия постулати със сплотяването на колектива на чашка, знаеш ли колко са ми ясни. На мен не ми пречи да отида на сбирка на клуба и да си говоря с хората по темата, да изложа теза или да споря по някакъв проблем. Но кой си ти ми е много интересно? Кога и с какво си показал, че си фен, че имаш позиция по темата, кога си защитил някаква теза. Кога си написал повече от 10 реда по някакъв проблем, свързан със Star Wars? С какво си доказал, че имаш отношение? Ти си асоциален, моето момче, защото ти си този, който е гола вода по темата и с нищо не е показал обратното. Ти си асоциалният тип, защото използваш тематични форуми, за да търсиш социализация и запознанства, без да имаш никакво пристрастие към идеята, която е сбрала тези хора. Навлек, който търси компания и вероятно се преструва, че има отношение по темата, за да присъства. Това, че си някъде телом, не означава, че си фен или привърженик на нещо. Разбираш ли, че наричайки ме асоциален, всъщност ти назоваваш себе си. Имаш ли достатъчно мозък в главата, за да го разбереш това нещо?

Ако някой наистина ходи по тези сбирки, за да си прави купон и да си лафи с хората, това са хората, които достатъчно пъти са доказвали по форумите, че наистина са фенове, че имат позиция и знания. Тези хора нямат какво повече да си кажат по темата и наистина отиват да си правят кефа там. И аз ги знам много добре кои са, защото съм чел техни мнения и знам, че знаят и ги уважавам - с тях бих отишъл на сбирка с огромно удоволствие, та дори и да си говорим за двигатели с вътрешно горене. Ти не си от тях. С теб аз нямам какво да си говоря, за мен ти си някакъв човек, който просто присъства там.
Ти въобще знаеш ли какво е Стар Уорс? Театър, балет, телевизионно шоу?

"един клик за да си влезеш в админ пейджа на форума , десет секунди за да напишеш името на новия форум, един клик за да дадеш бутон за потвърждаване. и това според теб е много труд ? ухааа"

Ако за теб това е достатъчно, толкова и можеш значи. По един форум има много повече работа, ако наистина искаш да го направиш да изглежда добре, да го тестваш, да е подсигурен, да го настроиш според желанието на хората. С един клик обикновено се отбива номера - така и баба ми знае. Но качеството - това е съвсем друго нещо. Явно си немарлив, щом за теб това е достатъчно.


BTW, този спор мисля, че ще е безкраен, ако продължаваме така. Аз предлагам като зрели и възрастни хора да спрем тук. Достатъчно се нахранихме взаимно и мисля, че няма смисъл от повече. Ако наистина държиш да продължим, давай на бележки. Нека не цапаме повече форума с глупости.

Всичко най-добро ти пожелавам.




Тема айде този път отзад напреднови [re: Jedi]  
Автор Члeнниk Бaлkaнckи (Scutellaria)
Публикувано11.03.08 16:17



"Всичко най-добро ти пожелавам." аз също, съвсем сериозно

"Нека не цапаме повече форума с глупости. " цялата тази тема е една голяма "цапня " , а пък в спора се ражда истината казват.

"Ако за теб това е достатъчно, толкова и можеш значи. По един форум има много повече работа, ако наистина искаш да го направиш да изглежда добре, да го тестваш, да е подсигурен, да го настроиш според желанието на хората"

Аз ли нещо бъркам или този форум , който си предложил не е ли същия за форум кино , твоята версия ?
Това че си го подсигурявал(укрепвал), означава ли че си свършил немарлива работа за клуб кино, ей са те натопих на кака ти ? Бих разбрал да тестваш, ако си програмист, но доколкото знам ти ползваш готово решение , сложил си му няколко плъгина и/или скина. колко тестване изисква това ? Виж друго би бил , ако сам си пишеш плъгините на пхп и си го чистил от бъгове седмици наред , както ми се наложи в старуорст.лудоста.нет . Но пак те питам? Не ползваш ли същия форум/софтуер, който е за твоят си клуб кино , който ти го гледам в сигнатурата от много месеци и аджаба вече трябва да е бил укрепен , тестван и тн сложни неща.
А за да го настроиш според желанията на хората , означава че трябва да имаш такива.А не мисля , че случая е такъв нали ?

"Аз лично, откак чета тоя форум, не съм прочел една твоя смислена теза по темата за SW...." Прости ми ако се усъмня в думите ти , но надали знаеш никовете с които съм писал, за да можеш да дадеш подобна адекватна оценка, а и някак си нямма усещането че си прекарал последните три четири часа в ровене назад по темите за да ми търсиш мненията.

"Ти си асоциален, моето момче, защото ти си този, който е гола вода по темата и с нищо не е показал обратното." ще си мерим пишките кой е по по най с империята и джедайте ли ? :)) . а и как само звучи - който не е старуорс гиг е яко асоциален пияница. не мерси , фен съм на СУ вселената , но чак гиГъ не ми се става.

"Ти въобще знаеш ли какво е Стар Уорс? Театър, балет, телевизионно шоу? " форум в дир.бг , познах ли старворс мастъре ?





Тема Re: айде този път отзад напреднови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано11.03.08 18:04



"Аз ли нещо бъркам или този форум , който си предложил не е ли същия за форум кино , твоята версия ?"

Не, съвсем отделен е. Просто в другия има линк към него. А другият между другото, съм го превел аз целия, с изключение на хелп секцията, защото нямаше бг пак. Просто отбелязвам за протокола. И е пълен с модифицирани модчета, защото не работеха на по-новата версия. В известен смисъл съм бърникал адски досадни пхп кодове, за да направя нещо да работи по-добре или по-близо до пхпбб-то. Въобще не е като да не съм си играл с часове. А само превода ми отне 3-4 дни следработно време. Нема да ти казвам каква досада е и че на финала ти се размазва екрана пред очите. Но поне исках като е гарга да е рошава. И мисля, че успях. Безсмислено е да те убеждавам, направи сравнение между пресно инсталиран mybb и моя и ще забележиш разликите. А този, на който инсталирах SW e phpbb наистина няма нужда от почти никакви модове, с изключения на някои незначителни неща. Все пак това е phpbb и е преведен. Единственият му недостатък, спрямо другия, ако въобще може да се нарече недостатък, е че няма threaded view.
Това е.




Тема Re: айде този път отзад напреднови [re: Jedi]  
Автор Члeнниk Бaлkaнckи (Scutellaria)
Публикувано12.03.08 14:10



Наистина си хвърлил доста усилия . Поздравления , добре изглежда.


Така и така сме на тая тема. Лично мнение , правеното на толкоз много под рубрики разводнява , има смисъл разбира се , ако имаш действащ форум с много реални участника, но за нов форум не ми се струва добро решение . това си ми е лично мнение разбира се.



Тема Re: айде този път отзад напреднови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано10.04.08 12:01



Кис-кис-кис, май все пак живнал форума, па макар и за няколко дни и от пишкомерство



Струва ми се,чеДжорджОруел е схванал всичко погрешно.НеГолемия брат наблюдава нас.Ние го наблюдаваме

Тема Re: Има ли живи тука?нови [re: Jedi]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано15.01.21 06:09





МОЯТ НЕО ПОДПИС ...

Подпис:










Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.