Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 01.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Мдаааам...нови [re: Дeдo Meдo]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано02.09.07 16:37



Aз се оправям с английския но там е проблема че се "оправям".Да речем че на една страница не си преведа две думи те може да са такива които да ми прецакат смисъла на цялата страница.Другия проблем е че не обичам да чета на компютъра,а да ги разпечатвам ми излиза 10-15лв но на английски няма смисъл.А има толкова книги,които искам да прочета-2-те трилогии за Соло,трилогията за ландо,3-те Mandalorian(Baunty hunters) wars,всичките дартове,Вейдър,Мол,Бейн,новите две поредици за Вонг и по-новата,мога да изброя още много но каквото и да издадат ще си го купя.Чува се че сега ще издават книгите по Е4,5,6,аз ги имам още като малък ги издаваха преди 15-ина год.



Тема Re: Мдаааам...нови [re: WOLVERlNE]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано23.09.07 12:44



По книжарниците има доста преведени на .бг комикси вече



Тема Re: Star wars animated-tales of a new republicнови [re: WOLVERlNE]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано23.09.07 12:47



Има и готини кадри, примерно тайфайтърския пилот дето си сваля каската. Ама Вейдъра верно леко като недохранен са го направили то бива криза бива гражданска война ама чак пък толкова


Но като цяло малко на cut-scenes от игра прилича липсва на места детайлност, да се изкажа и аз като литературен критик от "24 часа" / "Труд".
Тва дето ме плаши е че след 10-15 години като стане възможно на ПС-тата вкъщи да си правим филмчета и ще стане мазало, разните глупотевини от сега като снимането на космически кораби от лего конструктори ще ни се виждат безобидни



Тема Re: Star wars animated-tales of a new republicнови [re: WOLVERlNE]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано12.05.08 09:57



новия трейлър на Clone wars 3d
http://movies.yahoo.com/movie/1809991325/video/7744414



Тема Миналия петъкнови [re: WOLVERlNE]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано14.05.08 20:03



се появи съобщение в седмичната брошура на StarWars.com, ама така и не успях да стигна до трейлъра за да го гледам. Иначе с по-добро качество го има на сайта-първоизточник

:



И от тук лъсват очакваните недостатъци - живите фигури са леко нескопосани, май пак са наблегнали на техническите модели и другите ефекти, колкото и да твърдяха в едно от интервютата в сайта, че Лукас изрично наблегнал сюжетът да не е за сметка на дъвката за окото. Дано да заинтригува и по друг начин, а не само на ниво по-първични сетива, че иначе на феновете може да им се види трудно да разграничат това, което гледат на екрана от някоя игра на тема Войните с фабула няколко нива над средната за този тип игри, която току-що са инсталирали на компа си.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: Миналия петъкнови [re: arachnoid]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано15.05.08 03:35



А може би целта е била ИМЕННО филмът да прилича на компютърните игри, за да могат те да се продават повече?

----------
Дограмата ми хлопа!


Тема Че Лукас изневеряванови [re: cineman]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано15.05.08 09:12



на най-върлите и верни фенове на сагата си е така, ама да падне чак толкова ниско, че да даде такъв облик на новия филм от поредицата, който да увеличи продажбите на три-четири компютърни игри, които ще последват филма... Не че и тази индустрия не е е дръпнала страшно напред по популярност и продажби в последните няколко години, ама Лукас май за свое /и на нас/ добро не че чак толкова в крачка с новите тенденции - все пак спада към старата генерация, колкото и да се мъчи да го скрие с новата трилогия

.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: Че Лукас изневеряванови [re: arachnoid]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано16.05.08 00:54



Па оти (ручаме жабета)?!



----------
Дограмата ми хлопа!

Тема Re: Че Лукас изневеряванови [re: cineman]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано16.05.08 08:54



Не знам какво ручаме в момента, ама най-добре да изчакаме новото "меню"

през август или септември и отзивите на "баш-кулинарите", които вече ще са го пробвали и ще кажат чичко Лукас как се е справил в кухнята.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: Че Лукас изневеряванови [re: arachnoid]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано20.05.08 10:15



Киното пиши го бегало вече, гейм-индустрията ще е новия двигател ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.