Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 02.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Умствено изостанал ли е Йода?нови  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано30.11.05 15:57



Умствено изостанал ли е Йода?
Поне по такъв начин се изразява /както наскоро беше отбелязано в едно списание/, а при първата среща с Люк, Йода се държи меко казано странно, като напълно изкуфял /сега ще кажете че е тествал Люк/, ама просто не е на нивото, което се очаква от него, представен е по просташки начин в цялата сага, едно от най-мъдрите създания би трябвало да е... а дори не може да се изказваи след някой и друг стотак, та чак до пенсия. Как мислите



Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор grivios (jedi-sit)
Публикувано30.11.05 18:34



Шегуваш ли се???Естествено,че не е!!!В Е5 се държи идиотски,защото е соял повече от 20 години сам на Дегоба!!!А точно говоренето му показва колко е мъдър.

I am the last jedi,I am the last sit.


Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор tiranos (непознат )
Публикувано30.11.05 18:49



Как смееш да убиждаш учителя Йода?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?



Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано30.11.05 20:40



Хмммм....може би изглежда че е малко умствено изостонал,ама аз не мисля така!Но забележи,че Йода скоро ще чукне 900-те годинки,а за едно остаряващо същество това е напелно нормално,някък се в 5 епизод се държи по детски!А сетих си,значи я виж как се държи един престарял дядо!А сега може да почнеш да ги сравняваш.Обзалагам се на 100%,че ще има прилики!

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор Best Burns (!Champions!)
Публикувано30.11.05 23:16



то и аз да седя 20 години сам на Дагоеба и аз ще изкуфея.


May the flood be with you

Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано01.12.05 07:44



Не, просто е шматка.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано02.12.05 12:50



ха ха верно е шматка! Пич е гущера, а ако го нямаше разбъркания словред, намаше да е токова мистериозен и характерен като герой, но не съм съгласен че именно това е един от признаците за неговата безкрайна мъдрост. Но това че го поставиха в такава свтлина на Дегоба не мога да им простя
Най-странното за мен е че оцелелите Джедай се отеглят, начело с Йода, както се каза в доброволно заточение /или нещо подобно/ , това не е достойно за един войн и за бушидо като цяло.
Много ми се иска след време да видим ремейк на Звездните Войни под вещата режисура на някой истински добър... Не ми се иска да мисля как щеше да изглежда например ЕIII ако човекът беше Кристофър Нолън например, ей тогава щяхме да разберем какво значи истински мрак!
Поздрави



Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано03.12.05 09:32



Все пак да не забравяме, че идеята за Вайните си е на Лукас


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш

Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор Jedi_Master (непознат )
Публикувано04.09.06 13:27



master Gnoda



Тема Re: Умствено изостанал ли е Йода?нови [re: mr.j]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано07.09.06 12:38



Йода е нъмбър уан - ламбордан! ;)
Ще кажем, че е тествал Люк, да, ама баш пък изкуфял?!
Защо мъдрите герои трябва все да се изказват по начин, по който от думите им зависи ... спасението на галактиката например?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.