Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 27.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Рекламата по Нова Телевизия ме уби!  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано22.01.07 15:42



особено:
Любовен триъгълник.
Семейна драма.

И т'ва за Е5!

На латино-сериал го обърнаха.



Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: Smile]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано22.01.07 17:50



За бисерите в рекламите на филмите на Нова може да се каже, че им станаха толкова много, че вече биха могли да ги нижат на огърлици и да се мъчат да ги продават. Забелязала си не толкова "блестящ" пример....
BTW, тъй като си добра с перото колкото Анакин с меча, мога ли пак да агитирам да напишеш нещо по темата SW, та дори и само читава реклама? :)



Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: Smile]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано22.01.07 20:06



''Любовен триъгълник.
Семейна драма......
........всичко това, плюс крачещи канонерки...''

Малииии, нЕмам думи





Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: Smile]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано23.01.07 22:55



според мен тоя, който измисля рекалмите на нова телевизия е, ако не гений, то поне супер смел и забавен пич. това е много по-интересно от "Неделя 22:15. Дали Дарт вейдър ще успее да привлече в тъмната страна Люк! Вижте в неделя" или нещо от тоя род, което биха направили бтв или анал1. а това, че рекламата е насочена и ще афектира основно феновете на стар уорс, които са доста докачливи на тема СУ, тва е грешката на пича.



Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: пeтльo]  
Автор УбoлвaльниkSFM ()
Публикувано30.01.07 15:38



Точно си го нацелил, грешката на "пича" , че е объркал целевата аудитория. Ако тя беше Домакините и дедовците/бабките дето по цел ден гледат "дързост и грозота " , "Докато свят лайнува" ок. Но когато целевата аудитория са феновете на стар уорс, то тази реклама отблъсква



Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Автор hose (dao)
Публикувано30.01.07 19:15



целевата група не може да бъде феновете на СУ, най-малкото защото те са ги гледали вече 100 пъти - и на голям и на малък екран

с което не подкрепям рекламата - тъпа е да
но пък от друга страна... има някаква... има малко сапунени мехури в новите епизоди



Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: УбoлвaльниkSFM]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано31.01.07 21:51



е не, бате, първо, че феновете на СУ знаят кога ще го дават филма, и нема да го изпуснат заради тъпата реклама, и второ де да знам, гледам монк и се разсейвам



Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: пeтльo]  
Автор CarminaGreen (Jedi Knight)
Публикувано23.02.07 15:17



надали някой фен въобще ще чака да гледа филмите по която и да е тв, прекъсвани от 15минутните им рекламни блокове в най-фаталните моменти /както се казваше в animaniacs - we interrupt this program to increase the dramatic pressure - цитирам по памет...../

а пък рекламния бранш наистина .... майката на всеки артист, но признавам, че подхода на нтв е най-малкото забавен... ако гледаш отгоре на нещата
гаден бизнес е, но все някой трябва да го работи



if only i'd thought of the right words...

Редактирано от CarminaGreen на 23.02.07 15:18.



Тема Re: Рекламата по Нова Телевизия ме уби!нови [re: Smile]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано12.01.08 21:10



Е че то си е напълно верно, кво???



Струва ми се,чеДжорджОруел е схванал всичко погрешно.НеГолемия брат наблюдава нас.Ние го наблюдаваме

Тема Хм, [re: Smile]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано03.02.08 19:51



интересно, че ги почват днес отново, а на реклама не попаднах. Добре, че ме светна един фен.
Някой да е срещал реклама? Нещо интересно?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.