Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 28.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Най-великата битка в SW.  
Автор grivios (Darth Pleios)
Публикувано26.11.05 19:02



Тук си мисля,че никой няма да спори,че това е битката на Йода и Сидиъс.

Редактирано от grivios на 26.11.05 19:02.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор tiranos (непознат )
Публикувано26.11.05 19:11



Битката на Анакин и Оби-Уан.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: tiranos]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано26.11.05 19:22



Моята любима е" дуелът на съдбите",Куай Гон и Оби с/у Дарт Мул и по-специално завършека с боя м/и Оби и Мул.За мен той е най-бърз и атрактивен.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: WOLVERlNE]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано27.11.05 09:34



Йода срещу Н.В. Палпатин.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор the_lord_of_sit (непознат )
Публикувано27.11.05 20:04



Грийвъс срещу Оби-уан



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор kikidi ()
Публикувано28.11.05 18:15



taka e



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано28.11.05 18:27



Вярно!Йода с\у Палпи си е верно доста атрактивна битка но според мен най-великата битка е между Анакин и Оби-Уан,така се решава бъдещето на всичко,а втората по важност е м\у Оби-уан и Грийвъс.Обзалагам се,че Оби се е озорил докаото ликвидира генерала!

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор 896698T2xtYXNoaQ== ($8.50 winner)
Публикувано28.11.05 20:51



въпрос на вкус.аз също мисля , че битката между палпатин и йода е решаваща за бъдещето на Републиката и галактиката като цяло.


Плюя на хора , които не флудят

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: 896698T2xtYXNoaQ==]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано29.11.05 08:12



Така е, поне за следващите 20 години.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: 896698T2xtYXNoaQ==]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано29.11.05 12:41



Аз пък мисля, че най-решаващата за съдбата на Галактиката бикта е между Хан Соло и Гридо... ако Гридо беше успял...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор grivios (Darth Pleios)
Публикувано29.11.05 16:39



Какво бъдеще решава битката на Анакин и Оби-Уан?!?Ако Йода беше победил Плпатин нямаше да има Империя!!!Оби-Уан победи Анакин и не се промени нищо освен външния вид!!!



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано29.11.05 17:51



Грешка,ако Анакин беше убил Оби,после нямаше кой да намери Люк и да го
направи джедай или нещо от този род.Вкрайна сметка всичко зависи от нещо,няма значение дали е толкова важно или нещо малко и незначително!
Всичко е вплетено във някъкав сложен възел!

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано29.11.05 18:14



Всъщност не битките са решителни в МВ. Зад бляскавия епос се крие една много топла, човешка история за един човек, който губи и намира отново себе си.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор grivios (jedi-sit)
Публикувано29.11.05 19:06



/blue]Ако Анакин беше убил Оби-Уан,а Йода-Императора,Йода щеше да убие Анакин,защото е по-слен от него.Ако Оби-Уан беше убил Анакин,а Йода-Императора пакджедаите печелят.

I am the last jedi,I am the last sit.


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано30.11.05 08:09



Но не стана така

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 11:11



Ако трябва да сме откровени, съдбата на Галактиката не е решена от битка, а от несъстояла се битка (до колкото това може да се нарече битка):



Със стрелка е обозначен единственият виновник за крахът на Империята.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 11:22



Нееее, не си прав... Ако бяха гръмнали сондата нямаше да е толкова фатално. Лея нямаше да издаде местоположението на бунтовническата база. Оби-Уан щеше да чуе за Алнеран и да намери Люк на ежегодното събиране на татуинските аграри и да го вербува...

По-фатална е битката между Гридо и Соло, защото, ако го бяха гръмнали Оби-Уан и Люк щяха да ги спипат в хангара и да ги очистят. Дори битката между джавасите и щурмоваците е по-значима, защото, ако не ги бяха избили Люк щеше да закара Оби и после да се върне във фермата и да се загубят.




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 11:28



Не е вярно. Оби Уан щеше да види сметката на щурмоваците. Освен това дори Гридо да беше очистил Хан, оставаше Чубака. Така или иначе щяха да се срещнат при Сокола и Чубака най-малкото щеше да използва палубните оръдия за да защити кораба. През това време Оби Уан, Люк и роботите щяха да избягат.

Докато ако онзи беше заповядал да гръмнат капсулата бунтовниците щяха да загубят плановете на Звездата на Смъртта, а втори път нямаше да могат да ги откраднат.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 11:35



Да, ама нямаше да могат да спасят принцесата и нямаше да знаят къде са бунтовниците, за да ги намерят. Плюс това Джаба щеше да конфискува Сокола, ако го нямаше Хан и хангара щеше да е празен. А пък планове за Звезда на смърта не се кадат толкова трудно. Виж, че и за втората ги намериха.




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 11:42



Втората Звезда не може да бъде пример. Императорът сам е пробутал плановете, а нищо чудно да ги е загубил на комар с някой ботанец.
Наистина, нямаше да спасят Лея, Олдерон щеше пак да си отиде и в крайна сметка най-вероятно щяхме да прескочим направо към Епизод 6. Но тогава вече щяхме да имаме една не просто току що полузавършена бойна станция, а напълно оборудвата, та даже и ъпгрейдната. Императорът пак щеше да устрои капан на бунтовниците, но много по-добър, защото вече нямаше да се притеснява дали ще е завършена бойната станция, а щеше да премахва един по един дребните й дефекти.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано30.11.05 11:46



Колко пъти трябва да ви казвам, че Епизод 6 е чиста научна фантастика. С императора сме още живи и здрави, занимаваме се с благото на Галактиката, от време на време се виждаме в Халбите (или пък на Плиска), и сме твърдо решени да намерим тоя Лукас и да го "съдим" за грозното петно което лепна на Империята с тоя филм.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 11:50



Ама то важното е премахването на Императора, а не на бойната станция. Тя и без това харчи много бензин и може да стане като с немските танкове през Втората световна... никой не може за им се опъне, ако са в движение, ама път нямам как да бъдат приведени в движение...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 11:53



Къш! Къш от тука, призрако! Че ще извикам екзорсиста!


Редактирано от Gallandro на 30.11.05 11:52.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано30.11.05 11:55



Ще схрускам корпоративния ти сектор като препечна филийка, ще преглътна само сиренцето (ресурсите), а останалото ще извърля на Хътяните като прегорял хляб!

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 11:56



Само че съотнощението Танк:Ресурси-от-земята е по-малко от съотношението Звездата-на-смъртта:Ресурси-на-галактиката. Империята нямаше да го закъса откъм бензин. А императора явно се е чувствал доста уютно в незавършената Втора звезда. Ако първата беше оцеляла още малко и беше ъпгрейдната и й бяха затворили шахтата, тогава бунтовниците щяха да видят победа я през крив макарон, я при следващия император.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 11:59



Дарт, това ти изказване показва пълната ти незаинтересованост към Империята. Докато ти и императора се напивате, добрите водят битки, а лошите не, тъй като лидерите им са кютук пияни - я в Халбите, я при Плиска. Така че недей да спориш когато обсъждаме съдбата на галактиката, която мислите, че е ваша.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 12:01



Ма той Люк във втората звезда си влезе през вратата, обърна вярата на Вейдър и очистиха Импрератора. Няма нищо общо с шахти. И спървата щеше да стане същото... или все някъде щяха да го издебнат тоя Император. Ама, ако Люк го бяха спипали в Мос Айсли нямаше да стане нищо такова.




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 12:04



Това още от преди вашата империйка го слушам... и при няколко следващи "владетели" на галактиката продължавам да го слушам... ама ефект никЪв ...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано30.11.05 12:02



Казах "виждаме", а не "напиваме". И ... I find your lack of faith in the imperial high command quite disturbing, my hellish friend ...

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 12:05



Те така правят пенсионираните диктатори. Пият да забрава и си кроят планове за прекрояване на света. Не им обръщай внимание.




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 12:09



Аха... то вЕрно, че призраци няма как да се напият...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано30.11.05 12:16



татуинско девойчеееее, китка шаренаааа ...

след 10 минути ...

назааад нааазааад моме Амидало, немой да одиш подир мееен ... че у назее имаааа Death Star голяяямааа, не ке можеш да я взривииш...

след още 10

Амидало, Амидалке ... яз те тебе чекам ... в стар-дестройерот да ми додеш ... а ти не довадьош душо ... сЪрце мое!

хлъц!

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 12:24



Да, Люк влезе през вратата, а не през горния люк. Но атаката над Звездата на Смъртта беше извършена от външната й страна. Т. е. ако бунтовниците искаха да я разрушат, те трябваше да я атакуват отвън.
Вътре Люк пак щеше да обърне вярата на Вейдър и да се справи с императора, но бунтовниците щяха да са отвън и да се бият. Освен това когато Люк е в Звездата на Смъртта би се получило следното: щяхме да имаме хибридна серия (4+6):2=5. Щяхме да имаме само една серия и тя щеше да бъде пета. А защо (4+6):2? Много просто - щяхме да гледаме битката от Епизод 4 от външната страна на Звездата и битката от Епизод 6 вътре в Звездата. После делим на две за да получим средно аритметично. НО! Поредното "но"! Тогава нямаше да я има битката за генератора на щита, защото Звездата на Смъртта щеше да си има собствен щит. Следователно бунтовниците отново нямаше да могат да използват тежката си артилерия, а щяха да пуснат изтребители. Обаче Люк нямаше да е наоколо и нямаше да има кой да уцели шахтата. Така че императорът можеше да бъде напълно спокоен.
Какво става обаче вътре в Звездата на смъртта? Дали нещата щяха да са същите? Не, разбира се, защото при тези обстоятелства Оби Уан щеше да е жив и най-вероятно щеше да е с Люк. Тогава двамата щяха да се бият с Вейдър и щяха да го победят. Обаче императорът щеше да победи Оби Уан - взеизвесен факт е, че той не го обича много - и щеше да обърне Люк към тъмната страна, защото Люк е слаб и вече няма кой да му помогне. Империята щеше да спечели.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 12:26



Градил Вейдър бойна станция (2)
Градил Вейдър бойна станция, ох, аман аман
до Ендор, до луната.

Отдолу иде Люка (2)
Отдолу иде Люка, ох, аман аман
и на Вейдър говори:

Вземи ме, тате Вейдъре (2)
Вземи ме тате Вейдъре, ох, аман аман,
в твойта бойна станция.

Черн лорд да стана (2)
Черн лорд да стана, ох, аман аман
все черна броня да нося.

Не може сине Люко (2)
Не може сине Люко, ох, аман аман
черен лорд да станеш

Че ти е руса косата
Че ти е руса косата, ох, аман аман
че ти играят очите.
Косата ще си почерня (2)
Косата ще си почерня, ох аман аман
Очите си ще укротя.

Косата си ще почерниш (2)
Косата си ще почерниш, ох, аман аман
Ала очите не можеш!

П.П.: Ако някой не знае, това е народния епос, от който Лукас е взел идеята нишката Люк-Вейдър-Императора в Е6.


Редактирано от Gallandro на 30.11.05 12:49.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 12:31



И след тия пиянски изпълнения как да не сложиш знак за равенство между "виждаме се" и "напиваме се". Но дори да не бяха те, то е ясно, че в кръчмата няма само да седите и да се гледате.

И призраците могат да се напият - спомни си Човекът колкото кофа - госпожа Кейт му хвърли една ваза от реалния свят и той я използва, но следващия път може да му метне една пълна бутилка.

Пълно безхаберие по отношение на Империята. Нищо чудно, че не можа да просъществува.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 12:44



Ами... то е всеизвестен факт, че бунтовниците се добират до планове на звездите на смърта само в четни серии... Е, в епизод 2 за малко им се размина, ама то е пренебрежително малко. Ако продължа в този ред на мисли обаче, както се знае от разширената вселена Люк много лесно се завръща от тъмната страна, така че в крайна сметка пак щеше да убие Импертора.




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 13:04



Уф, обърках се за какво спорим



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 13:09



То и ад така...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 13:12



Ми той Вейдър ни занимава с разни глупости. Ние обсъждаме паралелната съдба на галактиката, той говори за напиване. Ей сега ще си го изкараме на него.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 13:18



Мда... прав си. Айде!




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 13:35



Вейдъре, ти защо си с каска? Не знаеш ли, че Империята издаде указ никой да не носи каска? Дори ти си го подписал.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано30.11.05 13:38



Да! И то с пръстов отпечатък!

Абе.. щом правим заговор срещу Вейдър... това значи ли, че сме бунтовници?



Редактирано от Gallandro на 30.11.05 13:40.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 13:46



Мне е задължително - не само бунтовниците не са го обичали. И Ландо не е обичал Вейдър преди да стане бунтовник. Тогава беше миньор. Може и ние да сме миньори.



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано30.11.05 14:00



Аз съм над тия неща. А you two, characters (любима реплика ми е от "Топ Гън), are not going to Top Gun, you'll be hunted and destroyed, madafakaz ми с madafakaz, ще въстават против най-успешното управление което тая неблагодарна селска галактика някога е имала! Мините на Кесел ще ви се сторят като петзвезден хотел в сравнение със специалния "лагер за превъзпитание" който изграждаме в момента. Всички "болни", "объркани" или "подведени" имперски граждани, с погрешно негативно мнение за Империята, Императора, Тъмния лорд или останалите невероятни професионалисти от Армията, ще бъдат временно лишени от всичките си права, разбира се което е единствено за тяхно добро, и на въпросното място отлично подготвени специалисти изключително нежно и внимателно ще се "погрижат" за тях.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано30.11.05 17:08



Да плашиш миньор с мина е все едно да плашиш куче с кокъл. Все еднто да затвориш алкохолик в стая с казан водка, в който има умряла котка - ми той освен, че ще изпие водката, ще изстиска и последните капки от котката.
Та като стана дума за това, какво му е успешното на вашето управление? Как управлявате от Халбите и Плиска? С твърда ръка или с твърд алкохол? А Вейдър как пие през маската?

Всъщност ти защо си с каска? Не знаеш ли, че в Империята има забрана за носенето на каски?



... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано30.11.05 17:50



Люк не може да убие Императора - и да успее (ха-ха). И не се връща лесно от Тъмната Страна - то дойде целата рода. И пак едвам едвам стана.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано30.11.05 20:00



ROFL :)


НДП

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано01.12.05 10:36



Яко! Миньор - това звучи гордо!




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано01.12.05 10:42



А, знам ги тия лагери . Изкупили сме 60% от контролния им пакет акции срещу материали за строежа им . Преди малко говорих с управителя, който е шурей на чичото на брата на бажанака на братчеда, каза, че, въпреки че сме земляци от Корпоративния сектор не може да уреди нищо повече от зам. шеф на мините и не повече от половин континет за резиденция на човек, а и трудно щяло да се прикрие харем с повече от 23 туи`лека...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано01.12.05 10:44



Абе, Вейдъра да не кара мотор? Щото тогава според закона за пътищата каската е задължителна...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: hendy]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано01.12.05 10:48



Не, не е от Рофл(тоя даже не го знам какво е писал). От Орфей е, ама не оня черния, а другия жълтия.




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано01.12.05 11:04



абе тоя е един голем, не е много известен :))
но по стил си приличат:)


НДП

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано02.12.05 11:45



Да, ама той си я носи тая каска и когато не кара мотор. Къде дават така?





... Come lay with me love me

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано02.12.05 11:51



Ми имаше една луда даскалка по химия от Софийския дето ходеше на лекции с мотоциклетна каска, за да не я заразели с грип студентите. Може и той е да е някъв хипохондрик, м?




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.12.05 13:06



че ако проследиш

, ще намериш пътя до обвиняемия.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Smile]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано02.12.05 13:17



Ей, големи сте клюкарки това жените! Там съвсем ясно съм казал да не казаш на никого, а ти...




Тема Сянови [re: Gallandro]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.12.05 13:28



май трябва да ти припомня, че аз съм "една загоряла бабка влюбена във Вейдър". Само от това трябва да ти е ясно чия страна ще взема в един спор.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Hell Spirit]  
Автор TU Delft (!Champions!)
Публикувано02.12.05 16:03



яко, в русия имат рейсове с отрицателна номерация:)


Jairgraphy

Тема Re: Сянови [re: Smile]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано02.12.05 19:12



Виж ся ти... то има Вейдъровци и Вейдъровци... точно този не съм сигурен каква работа ще ти свърши, защото както може да се види от долния линк понякога ползва ник(броня) в розово и обсъжда сериали... та не знам...






Тема Re: Сянови [re: Gallandro]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано03.12.05 12:19



Изобщо не се срамувам от това. Всеки тъмен лорд има и своя нежна страна. Това му помага да се концентрира по-добре в сенчестите си дела!

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Сянови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано03.12.05 12:26



Бе то нежната страна добре, ама оня ден като почна да ми разправяш нещо за клуб Адам и Адам вече се попритесних...




Тема Re: Сянови [re: Gallandro]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано03.12.05 12:31



Онова беше част от свръхсекретен план с кодово название "Gorillaz". Още една думичка за това и ще се наложи да взема ответни мерки, като например обява за запознанство и ... истинско "мъжко приятелство" ... с твоя телефон отдолу!

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Сянови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано03.12.05 12:39



Знаех си, че знаеш всички места с подобни обяви!




Тема Re: Сянови [re: Lord Vader]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано03.12.05 18:56



розово ти отива, принцесо прекрасна :)


НДП

Тема Re: Сянови [re: hendy]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано05.12.05 10:23



Нали?








Тема Тоонови [re: Gallandro]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано05.12.05 11:13



розовото не ми е любим цвят, но както се твърди навсякъде - не е важна обвивката, а вътрешността...пък и аз мога да пренебрегна едно залитане на мъжа, който обитава сърцето ми, в "лявото" пространство, тъй като съм убедена, че той тичешком ще се завърне при мен.
А и в ОНЕЗИ мигове обикновено съм със затворени очи



Тема Виенови [re: hendy]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано05.12.05 11:21



май се забавлявате за сметка на моя тъмен (но и нежен с когото трябва) лорд?




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор KиpтAK47 (баничар)
Публикувано05.12.05 11:31



Двете битки на баща и син.
Може би малко повече първата.

Jesus saves, rest of you take 5d20 damage


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор KиpтAK47 (баничар)
Публикувано05.12.05 11:39



Ами какво щеше да стане, ако беше победил Анакин? Кой щеше да запознае Люк със силата и да се изправи срещу баща си и Императора?

Jesus saves, rest of you take 5d20 damage


Тема Re: Виенови [re: Smile]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано05.12.05 15:46



Вейдър забавя, но не забравя.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Виенови [re: Lord Vader]  
Автор KиpтAK47 (баничар)
Публикувано05.12.05 16:04



Слова, тежки като имперски ботуш върху бунтовническа глава, другарю!

Jesus saves, rest of you take 5d20 damage


Тема Re: Виенови [re: KиpтAK47]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано05.12.05 16:38



Jesus saves, Vader kills, dir-a sux! ...

Как сте другарю - къде се загубихте.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Виенови [re: Smile]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано05.12.05 18:26



да, но това не означава, че не го обичаме :)


НДП

Тема Re: Виенови [re: Lord Vader]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано05.12.05 18:50



дирът е ужасен, е сега само за да го напиша това, трябва да чакам 5 минути
викам да предприемем някакви мерки, напр да пишем в лудост нет?


НДП

Тема Re: Виенови [re: hendy]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано05.12.05 19:11



Че аз пиша там бе. Последно казах "Добре дошли" на някакви нови чавета.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Виенови [re: hendy]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано06.12.05 10:05



Там пишем... а тук май само флудим

Ма то и флуденето не е лесно...




Тема Re: Виенови [re: Gallandro]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано06.12.05 14:56



направо е невъзможно :)


НДП

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: KиpтAK47]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано06.12.05 20:58



Може би.Но аз също смятам,че м\у баща и син е най велика битка,защото тогова Анакин пак минава към страната на силата

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано07.12.05 10:31



А коя е страната на силата?




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано07.12.05 20:37



тя е само една, не знаеш ли :)


НДП

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: hendy]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано08.12.05 10:04



То е ясно, че е една страната силата, ама коя точно е не съм сигурен ...




Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано08.12.05 17:42



Ми как от коя Силата е от добрите!Не е ли очевидно....

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано08.12.05 18:30



никак даже :)


НДП

Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: hendy]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано08.12.05 19:09



Защо да не е?Тъмната страна на силата е така да кажа.......от лошите,защото тъмното олицетворява лошото,злото и т.н.А за Силата-ми тя е от добрите щото е противоположна на Тъмната страна,която всъщност е от лошите и................абе надявам се,че ми хвана мисълта:)

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано08.12.05 22:14



Аз поне не успях ... (да ти хвана мисълта)

Не може да противопоставяме Силата на Тъмната страна на Силата, така защото последната е една част от Силата. Светлата и тъмната страна на Силата са двете части на Силата. Тъмната страна не е от лошите, тя си е тъмна страна, а лошите просто я използват по интензивно. Това да използваш светла и тъмна страна не те прави автоматично добър и лош съответно. И спирам че почнах да се оплитам ...

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано09.12.05 09:57



ц

Или, ако мога да цитирам - "Good is a point of view"

Силата има две страни, което я прави... ъъъ... неутрална може би.


Редактирано от Gallandro на 09.12.05 10:05.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Lord Vader]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано09.12.05 16:51



Ахъм....личи си,че се замота.Та аз писах така както ми дойде,да ама как мога да се саредоточа и да измисля нещо след като братовчедката и братчеда ми векат на главата,пък и от дума не разбират,братчетката е на 3 а братчеда на 6 години и да не забравя котката,която се дереше от мяучане..........абе ужас.И от тая шумотевица т`ва успях да измъдря.

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Gallandro]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано09.12.05 16:56



.....ъъъъ....има един такъв вариант ама аз не съм много съгласна с него.А....да попитам тоя цитат от къде беше,че не мога да се сетя?

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано12.12.05 10:05



От Епизод 3 . Репликата е на Палпатин .




Тема да му еба путката майна на шибания дир за 15 пътнови [re: Gallandro]  
Автор KиpтAK47 (баничар)
Публикувано14.12.05 13:32



го поствам!
What is the steel, compared to the hand that wheels it?

С други думи всичко зависи от начина на употреба :)

А някой знае ли, реплика на кой герой от кой филм са тези дума? А?:)

Jesus saves, rest of you take 5d20 damage


Тема Re: да му еба путката майна на шибания дир за 15 пътнови [re: KиpтAK47]  
Автор Deerhunter (DreamIntruder)
Публикувано14.12.05 17:22



Това са думи на героя на Джеймс Ърл Джоунс от КОНАН!

Понякога ще идвам в съня ти
като неканен и нечакан гостенин...


Тема Re: да му еба путката майна на шибания дир за 15 пътнови [re: Deerhunter]  
Автор KиpтAK47 (баничар)
Публикувано15.12.05 09:30



хехехех, индиид :)

Jesus saves, rest of you take 5d20 damage


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: KиpтAK47]  
Автор Deerhunter (DreamIntruder)
Публикувано16.12.05 15:28



Щеше да си прибере жената, тя да му роди две деца, които да станат малки ситчета и така победата на тъмната страна щеше да е ПЪЛНА!

Понякога ще идвам в съня ти
като неканен и нечакан гостенин...


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: the.black.dark.cat]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано23.12.05 13:39



ъъ, ти в детска приказка ли живееш :)


Tiens bon la barre et tiens bon le vent,
Hisse et ho, Santiano


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: hendy]  
Автор the.black.dark.cat (сноубордистката)
Публикувано23.12.05 14:31



ми не.Живея в реалностаА по точно защо питаш дали живея в детска приказка,че нещо ми се губи

Биха се до последния човек а останалите продължиха


Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано28.12.05 04:38



Вейдър и Люк в шести епизод.


Няма (нямаше и да има дори да го бяха обърнали Star Wars на сериал) по-силна сцена от тая в която Люк се пищиса и нарита задника на ония глупчо Анакин.





Редактирано от Skywalker на 28.12.05 04:49.



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор NASN 37 (непознат )
Публикувано29.12.05 23:07



АНАКИН СРЕЩУ ОБИ-УАН



Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор Jedi_Master (непознат )
Публикувано04.09.06 13:24



NAI DALGATA,KAKTO I NAI HUBAVATA BITKA (ha ha ha) e tozi mejdy Obi wan kenobi i Darth VAder---HAHAHAHHAHA





Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: Jedi_Master]  
Автор the.black.dark.cat (Рижавата котка )
Публикувано04.09.06 20:44



Е тая битка е просто повече от ВЕЛИКА





Тема Re: Най-великата битка в SW.нови [re: grivios]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано10.09.06 15:18



Зависи какво разбираш под най-велика. Ако е битка м/у най-силните - да, това е битката м/у Йода и Палпатин. Но на мен любимата ми е тази м/у младия Оби-Уан и Дарт Мол в Епизод 1, в която Оби убива Мол. Просто е най-динамична и зрелищна, поне така мисля...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.