Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 01.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема открих грешка във филма  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано11.07.05 14:36



кой от вас е наблюдателен? Забеляzахте ли 4е има малка нето4ност във филма Е3. Когато негъра Уиндо иzби ме4а от ръката на Палпатин и тръгна срещу него, оня се дърпаше наzад, накрая иzглежда като 4е ли двамата са много блиzо един до друг. После дават как влиzа Анакин, поне 2 секунди е това, и от гледна то4ка на Анакин Уиндо е все още доста дале4е от Палпатин и даже прави няколко кра4ки към него....



Тема Re: открих грешка във филманови [re: selski_tarikat]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано11.07.05 14:40



Еми докато са давали как влиза Анакин, Палпатин се е дръпнал още по-назад бе



Тема Re: открих грешка във филманови [re: Lord Vader]  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано11.07.05 15:05



е погледни сцената, той Палпатин се беше zалепил по4ти до стената още преди да влеzе Анакин. Дове4ера вкъщи ще погледна пак де, ама при гледането на филма с такова впе4атление останах.



Тема Re: открих грешка във филманови [re: selski_tarikat]  
Автор Gallandro (дзен-бирист)
Публикувано11.07.05 15:11



Или пък Мейс се е дръпнал . По принцип не е хубаво да седиш близо да някой паднал, ако не го риташ .




Тема Re: открих грешка във филманови [re: selski_tarikat]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано12.07.05 10:51





Ако не си знаел досега, сигурно ще се изненадаш по колко десетки (даже стотици) грешки има във ВСЕКИ ФИЛМ, не само в този. Обикновено се забелязват само най овевадните, при това от много малко хора. Затова режисжорите не си правят труда да ги коригират, въпреки че знаят за тях.



Тема Re: открих грешка във филманови [re: D.H.V.]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано12.07.05 13:20



С изключение на Star Wars - там за всяка грешка се намират достатъчно на брой писатели, които да й намерят оправдание с куп книги и комикси.

Друга грешка, която може да бъде видяна от всеки, е в Епизод 1, когато Анакин поставя окото на С3РО. В единия кадър го поставя с лявата ръка, а в следващия с дясната.

Но така и така съм тук, искам да спомена нещо любопитно от превода на ДВД-тата. Епизод 4, когато Люк и компания се справят със сканиращия екип и придружаващите го щурмоваци на Звездата на смъртта. Тогава един се обажда по радиото на един от щурмоваците. Обърнете внимание, че има несъответствие с номера на щурмовака, който имперският военен казва и този, който пише в субтитрите.



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: открих грешка във филманови [re: Hell Spirit]  
Автор silll (power)
Публикувано13.07.05 09:54



..Това за оправданията с книгите и комиксите много ми хареса

Естественно е да има грешки във филма!!! Има ги във всеки филм,все пак се снимат по няколко дубала на сцена,така че при монтажа винаги има възможност за грешки. Стар Уорс си е велик филм и няма нужда от ревностна защита на "върли" фенове, за всяка една сценка!!! Един толкова ГОЛЯМ филм трябва да се гледа като цялостно въздействие,а не да се заравяме в дребни детайли....
Поне аз мисля така.



Тема Re: открих грешка във филманови [re: silll]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано26.07.05 10:53



Който седне да гледа който и да е филм с нагласата да намери нещо не на място..естествено, че ще го намери.
Хел Спирите а да ти кажа и аз имам някакви такива спомени...защо ли:Р
Но това не е нищо. Предпочитам 100 пъти повече да гледам филмите със субтитри от колкото озвучените....това е нещо нечовешко..Преди няколко дни гледах Е 4,5,6 именно в този вид...Но все пак е хубаво от време на време да се връщаш в спомените на първите междузвездни, които си гледал




Тема Re: открих грешка във филманови [re: Angua von Uberwald]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано26.07.05 11:30



Я ги донеси тия записи, ако можеш. Ще спретнем егати якия купон.



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: открих грешка във филманови [re: Hell Spirit]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано27.07.05 14:11



И аз това си го мислих, но не са мои...и без това обрах половината библиотека на хората, а сега и касетите да им взема...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.