Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 16.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Власт!!!нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано26.07.05 13:36



бе то мене и друго ме 4овърка, ама така става като се правят първите серии след последните..
Нали Вейдър е супер великия, голям раzбира4 на силата, ал4ен zа власт, пък явно цели 20 години е пионка и у4еник на Палпатин и му се кланя. И накрая в Е6 Палпатин беz малко да му бие дуzпата....



Тема Re: Власт!!!нови [re: selski_tarikat]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано26.07.05 13:45



М`не. Палпатин е големия разбирач на Силата и алчен за власт. А за отношенията сит-ученик гледай филмите по-внимателно.



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: Власт!!!нови [re: Hell Spirit]  
Автор silll (power)
Публикувано29.07.05 02:21



Бе то хубо,че Палпи е голям разбирач на силата,ама мен винги от дете ме е било яд на последната сцена на битката във втората звезда - е6! Уж голям разбирач,пък Вейдър го отнесе като куцо пиле -домат!!!?
А ква битка сътвориха "мастер" Йода и Палпи в е3,а?!?

Ма така е....както каза някой по горе-така става като се снимат първо.. последните епизоди......



Тема Re: Власт!!!нови [re: silll]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано29.07.05 09:43



Много си назад с материала. Това не е фатално, не е и страшно, защото при желание се наваксва. По-лошото е, че явно не искаш да разбереш Star Wars - а това си личи по тона, с който говориш - подигравателен и ироничен. Така че не виждам смисъл да се занимавам с теб.



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: Власт!!!нови [re: Hell Spirit]  
Автор silll (power)
Публикувано31.07.05 20:20



офффф....аман от пишман фенове!!! Момче, аз като съм се вълнувал от star wars,ti oste ne si bil roden... Taka ,чe не ми казвай с къв тон говоря!

..Камо ли пък да се "занимаваш с мен"....



Тема Re: Власт!!!нови [re: silll]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано01.08.05 01:17



И според теб степанта "фен на Star Wars" се определя по скалата на времето? Много жалко ако мислиш така... + това няма толкова голямо значение кой колко голям фен е. А що се отнася до тона..не се пали толкова и не се остри така на другите. Хел Спирит не искаше да те засегне с това, но ако се вслушаш ще видиш, че мисленето му е задълбочено и не се плъзга само по повърхността на филма както правиш ти в момента, ами засяга и по-дълбинни пластове.



Тема Re:нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор silll (power)
Публикувано01.08.05 23:01



Мила,ти адвокатка ли си му???

Я първо прочети какви са постовете и на двамата,а после ми говори кой колко дълбоко е "вникнал" в филма!
Пък и форума не място за дълбоки литературни анализи и изследвания от рода на :какво е искал да каже автора с ...."

А най-вече се дразня от поучително наставление на "големи разбирачи на дълбочината" на СТАР УОРС как трябва да гледам филма...



Тема Re:нови [re: silll]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано02.08.05 00:23







Тема Re:нови [re: silll]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано02.08.05 00:55



И все пак не мога да се сдържа да не ти отговоря...Ще премина към тъмната страна май май....

Да, адвокатка съм му! Защо?

''Я първо прочети какви са постовете и на двамата,а после ми говори кой колко дълбоко е "вникнал" в филма!''
Мисля че е логично щом се включвам да съм ги прочела. Не е ли така?
"Пък и форума не място за дълбоки литературни анализи и изследвания от рода на :какво е искал да каже автора с ...."
А за какво е форума? За празни приказки и чешане на езици(в случая пръсти)?"А най-вече се дразня от поучително наставление на "големи разбирачи на дълбочината" на СТАР УОРС как трябва да гледам филма..."
Такива са "големите разбирачи на дълбочината"...понякога не могат да се сдържат и вземат, че се гмурнат и разплискват водата...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.