Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 07.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: Maldini]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано19.06.05 23:10



Снитезиран и разширен вариант, което цитираш съм пуснал преди два месеца на български. Хората, просто трябва да четат малко.



Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: 26266469]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано20.06.05 11:20



3. Истина е, че постоянните борби, които са водили по между си са спомогнали за краха им, но също така е вярно и, че не са значително по-силни от джедаите. Това, че в Е3 два сита ебават майката на всички джедаи се дължи на това, че са така да се каже вътрешни хора и имат огромна армия от клонинги в тила на врага...

7. Още в книгата "Shadows of the Empire", която е една от първите по СТАР УАРС се споменава израза "човекът, който някога беше сенатор Палпатин".

Няма как да мина нито на дарк, нито на лайт сайд щото не съм форс юзър . Намирам размахването на светещи пръчки за крайно не цивилизовано... колкото и да твърди Оби обратното .




Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: Gallandro]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.06.05 14:46



Ако някой е изцепил, че става дума за светла и тъмна страна се е объркал.


Това изцепване е на Лукас. Обясняваше го в някакво интервю.



Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: Smile]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано20.06.05 15:59



Спомням си интервюто с Лукас по въпроса. Ставаше дума само за умения с меча. Това, че Анакин и Палпатин са в горния край е друт въпрос.




Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: Maldini]  
Автор WOLVERlNE (Баш майстора)
Публикувано20.06.05 20:05



Да изясним нещата-сигурен съм,а не сигурна



Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: Meдapko]  
Автор WOLVERlNE (Баш майстора)
Публикувано20.06.05 20:14



В кой момент реши че се заяждам или ти заповядвам?Във всеки постинг съм гледал да спазвам добрия тон,вярно може да съм се закачал но винаги в кръга на шегата.ИЗВИНИ МЕ че имам желание да науча нещо за любимия на всички тук пишещи филм.Дискусия според мен се прави по въпроси като моя,а статията ти беше за попълване на знанията.Не мрънкам даже имам претенции на веселяк.
Евала



Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: WOLVERlNE]  
Автор Krivko (вездесъщ)
Публикувано20.06.05 22:29



аз пък искам да ви благодаря за информацията!!!!Не жлизам често ,но този клубми е любим.Супер сте пичове

Аз знам,че нищо незнам...но другите и това не знаят


Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: WOLVERlNE]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано22.06.05 15:26



Абе човек, а ми кажи искрено ти като натиска иконката откачам за какво си мислеше?



Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: Meдapko]  
Автор WOLVERlNE (Баш майстора)
Публикувано23.06.05 14:28



Защо толкова държиш да се заяждаме?Сега иконката,преди непризнаване на труда ти,друг път за правописни грешки,за латиница,а казваш 4е аз съм мрънкало.Гледам и в другия клуб,някой нов зададе въпрос и ти се караш, остроумничиш и искаш уважение.Дори с приятелите си,хората на които си спечелил уважението често си груб.
Ти си само модератор не император



Тема Re: Въпрос за ситовете(част 2 от много)нови [re: Meдapko]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано23.06.05 15:56



Другарчета Медарко & WOLVERINE, дайте по-кротко. Няма смисъл от подобни спорове. Клубовете са за да ни обединяват а не разединяват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.