Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 01.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абе критици ...  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано13.06.05 20:20



Винаги съм се чудел що за професия е това критик. професионален плюнчо? И не говоря само за кино а и за литература, изобразително изкуство и всеки друг вид изкуство. Човек се е постарал да СЪЗДАДЕ нещо което ако зарадва или изпълни с положителни емоции дори и един единствен човек то твореца си е свършил работата. Но тогава на хоризонта се задава критика ПЛЮНЧО чиято работа е да оплюе добре създаденото и да каже че то нищо не струва.
Дааа виждам че на част от нашенците много им се отдава тази професия и макар че не им е професионално те търсят форуми като този да кажат колко некадърно е направен епизод 3 и незнам си кво още.
Абре дървени философи, абре плюнчовци - преди да кажете нещо за това което е направил чичо ни Жоро Лукас, замислете се вие самите създали ли сте 1% от това което той е създал и е изпълнил душите на милиони хора, на цяло едно поколение.
Аре и гледайте да не се издавете в плюнките си.



Тема Re: Абе критици ...нови [re: Toffee]  
Автор cchery ()
Публикувано13.06.05 20:57



Аз съм на същото мнение за плюнчовците - те са от една порода и се надушват от далече - смърдят еднакво силно на лайна. Неудовлетворени от собственото си съществуване, търсят кусури на всеки и всичко.

Абе, хора, като ви чета постингите за Е3, имам чувството че съм на конгрес. Ами може ли такава излагация - точка 1-ва, 2-ра, 3-та и т.н. Как може да имате самочувствието да се изживявате като критици на този толкова велик филм - или ви е харесал като цяло, или изобщо. Направете си конгрес, напишете си докладите и се плюнчете, колкото искате. Смятам докладите ви в този форум за обидни за истинските фенове. Това е филм, който се възприема не с разума, а с душата - той формира едно цяло поколение в България и всички пресметливи критикари не са част от него. Стига с тия сравнения стари епизоди и нови. Нито времето по което са правени, нито технологиите, нито епохата е същата. Ако ми кажете, че старите епизоди ви вълнуват толкова, колкото и преди, няма да повярвам, защото тогава беше друго време, друг режим, ние бяхме други и тези епизоди бяха глътката свобода в нашите фантазии. А новите са ключът към това да разберем защо бяхме толкова влюбени в този филм преди 20 години. Е, най-накрая аз лично, получих отговор на въпросите ми от този период. Това ме кара да се чувствам удовлетворена и да не броя колко са битките, колко са клонингите, различни или еднакви са им костюмите, пръднали ли са и са се оригнали.



Тема Re: Абе критици ...нови [re: Toffee]  
Автор Darth Sparhawk (Knight)
Публикувано14.06.05 08:13



Критикарите са си една много проста порода хора - те не са успели да станат добри режисьори, писатели, художници или музиканти и оттам почват да плюят по това, в което те самите са се провалили.
А критикарите тук просто са се вкопчили в собствените си незначителни спомени и затова отхвърлят новия шедьовър на Лукас.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Абе критици ...нови [re: Toffee]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано14.06.05 16:42



Аз на Е2 много се нервих, но сега вече не ми пука!
Казах и повторих над 100 пъти, че Е3 е най-хубавото нещо, което съм гледадала и продължавам да си го твърдя. Не ме интересува нито критика, нито *компететнтни* мнения Да се класифицира дадено произведение на изкуството е чиста проба глупост! След като една книга или филм има фенове и се приема от определена група хора за добро произведение, значи то е добро, тъй като е дало своя принос.
Прави сте, че повечето критикари си нямат друга работа освен да плюят чуждия трут, но който плюе към слънцето опръсква лицето си


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.