Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 24.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор cchery ()
Публикувано15.06.05 23:26



Е2 и Е3 и все пак гласувам за Е3. И мен ме остави 3-4 дни в безтегловност, без да знам защо чувствам такава празнина в себе си. Комбинацията от страхотна музика, актьорска игра, ефекти, романтика и какво ли не още ми се отрази доста силно. След като го гледах, хукнах към вкъщи, за да гледам веднага Е4 - желанието ми беше неистово. И все пак, ако Е2 не беше също толкова добър и впечатляващ, и не беше положил добра основа, дали Е3 щеше да има този ефект?

Naturally....deeply...I love you!


Тема Като гледах Е5нови [re: mr.j]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано16.06.05 09:51



след като вече го има Е3 и...какво да кажа....не спрях да си повтарям "вж какво направиха от човека задкулисните игрички".



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор Пpoвидeниeтo (гадняр)
Публикувано16.06.05 14:59



3.

Останалите вече са казали, каквото има да се каже за него...



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор Yoda_ (Arthas)
Публикувано16.06.05 15:06



Определено епизод 6, колебая се и за 1 и 3, но просто ще обясня защо не избрах никой от тях.

В епизод 1 се случват много неща, не мога да разбера. защо някои от вас не го харесват. От там започва историята, появяват се нови цивилизаии, нови морални устои. Действително започва всичко.

За епизод 3 - Да! Бях без думи, и все още съм, но не смятам, че това трябва да ми влиае, тъй като съм го гледал скоро, а последното усещане е най- силно.



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: Yoda_]  
Автор Пpoвидeниeтo (гадняр)
Публикувано16.06.05 15:37



За Епизод 1 мога лесно да ти обясня какво не ми харесва. То всъщност е много простичко, но за жалост и важно...

1. Анакин Скайуокър- не може един от най- култовите герои в киното, символът на поредицата, личността, която пробуди възхищение в сърцата на не едно и две поколения, да бъде представен като трътлесто хлапе, което се чуди как да се направи на интересно. Аз лично никога не съм си представял "младия Дарт Вейдър" по този начин. Просто изборът на Джейк Лойд за тази роля е непонятен за мен. На някои моменти с малкия Анакин съм се чудел: "За бога, какво си е мислил Лукас, докато е снимал това?!"

2. Джар Джар- с две думи само- неуспешен Чубака...

Иначе всичко останало в Епизод 1 си е наред. Смятам, че като изключим гореспоменатите кусури, филма е повече от добър. За жалост, те са твърде набиващи се на очи, за да бъдат пренебрегнати...



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: Пpoвидeниeтo]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано16.06.05 16:55



Ама какво значи "набиващи се на очи" и "не могат да бъдат пренебрегнати"?
Винаги ми е било много чудно що за аргумент против качествата на някой филм може да бъде фразата "Аз никога не съм си представял така главния герой".
Еми чудесно, време е да започнеш да си го представяш така, защото явно режисьора така си го представя.

Е1 и на мен не ми харесва кой знае колко много. Но поради една съвсем друга причина. Като изключим Уато, нито едно извънземно не беше на ниво. Много ме подразниха абсолютно всички. Това се отнася обаче и за Е6 и сцените при Джаба, където е пълно със всевъзможни чудовища. Всички ми се виждат доста неубедителни и смехотворни.
Но разбира се, не това е най-важното във филма. Ясно е, че всеки намира някакви недостатъци, но по-важното са положителните неща, които ни карат да го харесваме.

Иначе по темата, за мен най-гениален и възхитителен си остава Империята отвръща на удара. Още повече, че е издържал проверката на времето. Иначе се изкушавам да посоча и Е3 за любим, но все пак съм го гледала наскоро и е нормално да съм под пристрастно въздействие.



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: else]  
Автор Darth Sparhawk (Knight)
Публикувано16.06.05 17:45



"Епизод І" има Дарт Мол... на мен това ми стига, за да го харесвам!

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано16.06.05 18:08



О, Е1 има много хубави страни. И Дарт Мол наистина е една от тях
И най-хубавият джедайски дуел в историята



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор hansolo2 (непознат )
Публикувано16.06.05 19:44



Колебая се между еп4 и еп3



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор thyn (apprentice)
Публикувано16.06.05 20:44



Ами колкото и да се мъ4а да избера нещо друго все не успявам

Е5 и това е
няма подобна атмосфера в другите епизоди
Вси4ко си е на мястото
и освен това ... "I am your father ...."

I hate them...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.