Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 22.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема кой е ваш фаворит?  
Автор silll (power)
Публикувано05.06.05 01:20



Сега ,като ги изгледахме и шесте епизода ,кой ви е най-любим?

Без сантименти стари/нови!!!

Просто като развитие на сюжета!
И защо точно той.

На мен ,разглеждайки като ЕДНО ЦЯЛО ,поредицата, май най-се изкефих на епизод 2. достатчно романтичен и въпреки това с такова наситено действие,че въобще не разбрах кога свърши! С ключови обрати и загатвания,просто ми беше супер интересен. За джедайските битки въобще няма да коментирам!!!! Изясноха се толкава работи ,а още толкова останаха в загадка-Анакин с Падме, Палпатин как ще се трамсформира в императора и тн т н...



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор Darth Sparhawk (Knight)
Публикувано05.06.05 08:48



Епизод 3 - аз съм фен на Ситите и много се накефих моите хора, като взеха властта. Освен това беше наситен с напрежение и емоция.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано05.06.05 15:11



E-V има ли смисъл да обяснявам , от новите Е-I май като се замисля, III не съм го гледал достатачно пъти за да кажа нещо конкретно, II не ми допадна като цяло



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор ASKORA (мечтател)
Публикувано05.06.05 17:36



Да си кажа честно колебая се между Е2 и Е3. Епизод едно за мен поне беше лека бозичка. С много нелогични и откровено протеворечиви моменти.
Тъй като съм все пак жена и като такава за съжаление ми е присъщо чувството за романтика и сълзливост, Е2 ми направи огромно впечатление. Динамиката на действието, драматизма и добрата игра на актьорите допринесоха за това.
Но пък Е3, колкото и критики да отнесе - някои от които си бяха на място, ме остави поне три дни в едно такова състояние, което мога да определя като чувство на загуба, на огромна жал за Анакин, колкото и да си обяснявам, че реално той не съществува.
Имаше невероятна комбинация между ефекти, невероятен саунд, изключителен актьорски състав и драматизъм, които просто ме задължават да гледам този филм поне още 5 пъти.
Искрено се радвам, че има Е4, Е5 и Е6, за да утеша ранената си душа. И да знам, че все пак на Палпатин ще му разкажат играта.
А сега чао.
Изтеглила съм си и шесте серии и смятам да се отдам на STAR WARS 1-6.
Отивам за чипс............

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ASKORA на 05.06.05 17:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от ASKORA на 05.06.05 17:46.



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано05.06.05 19:56



STAR WARS



Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Hиkoлa Бaтopи (Waffen SS man)
Публикувано06.06.05 12:10



Ами да си призная, от Епизод 2 много малко си спомням... лошо, пак ще го гледам.
Значи за мене най-добър... ами или Е3, или Е5 - въобще в тези Тъмната страна надделява, и то много сериозно.
Е3 май е най-емоционален, изпълнен с много чувства, за ефекти и екшън да не говорим. Хуморът е съвсем малко. Така че - Епизод 3 или Епизод 5. тва е.

Sieg Heil Viktoria


Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор Пpeпoдoбният ЦУП (изродъ)
Публикувано06.06.05 12:28



За мен фаворитът си остава Е5 и по сценарий и по режисура и заредена атмосфера, актьорско майсторствои т.н.
след него нареждам Е6- с известни уговорки
И чак на трето място слагам Е3- причините съм ги изтъкнал в цяла тема
За мен това си остава най-великата космическа сага


От малък съм си дзвер


Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор Jedi Council (Star Wars '74)
Публикувано06.06.05 13:48



Еп.4 - не може без сантименти!

Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural...


Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано06.06.05 14:35



5 и 3, макар да харесвам много и останалите


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: кой е ваш фаворит?нови [re: silll]  
Автор TARJA_TURUNEN (Диплограф)
Публикувано15.06.05 22:21



епизод 5





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.