Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 28.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И как беше?!  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано15.05.05 09:09



И как беше?!



Тема Re: И как беше?!нови [re: mr.j]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано15.05.05 12:07



хм ... кое?

I am not the Jedi I should be ...


Тема Re: И как беше?!нови [re: Lord Vader]  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано15.05.05 12:42



Хм това е една закачка към един човек който вече е гледал Е3 и неще да каже нищо , както и да е -той е инат. И понеже простотията с билетите ме отказа от това да съм сред първите простосмъртни на прожекциите, може и вие да кажете с 2 думи /когато го гледате/ наистина ли си заслужававаше чакането толкова години



Тема Re: И как беше?!нови [re: mr.j]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано16.05.05 09:10



аз вече мисля, че си заслужава!
УБЕДЕНА СЪМ!


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: И как беше?!нови [re: mr.j]  
Автор Kosyд (непознат)
Публикувано17.05.05 09:12



Първата половина е върха. Особено битката в самото начало е направена невероятно добре. Р2Д2 внася много хумор в началото. Но следва момента с преминаването на Анакин към тъмната страна. Въобще не ми хареса - някак си минава доста бързо и няма никаква логика. Излиза че е невероятно глупав. И на всичкото отгоре силно напомня сапунерка . Иначе без този момент филма си заслужава - гледайте го



Тема Re: И как беше?!нови [re: Kosyд]  
Автор arachnoid (малоумен изрод)
Публикувано17.05.05 17:33



Aко видя още един такъв "възторжен" коментар за филма май по-добре да се откажа да го гледам, а? :)



Тема Re: И как беше?!нови [re: Kosyд]  
Автор VaXa (xenocide)
Публикувано19.05.05 01:13



пълни глупости... май въобще не си гледал филма.
1. минаването на анакин към тъмната старана изобщо не е бързо... той си е с единия крак в тъмната сила, още във втори епизод, но просто не го осъзнава... пълен е със злоба и страх... още в началото на третия епизод си проличава, че целия е изпълнен със злоба... айде да не назовавам конкретната битка, но ако си гледал, ще се сетиш.
2. какво му е нелогичното на минаването му към тъмната страна?
тва, че е психически нестъбилен, живеещ в непрекъснат страх за падме, в терзания за смъртта на майка му... и за капак манипулиран зверски от палпатин?
не виждам нищо нелогично...

филмът е прекрасен( преди 1 час се върнах от киносалона ;) ) и е задължително да се гледа, защото хвърля нова светлина върху образа на дарт вейдър...



Тема Re: И как беше?!нови [re: arachnoid]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано19.05.05 12:23



Филмът е наистина убийствен! Не слушай никого, а тичай да го гледаш!


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: И как беше?!нови [re: mr.j]  
Автор thyn (apprentice)
Публикувано19.05.05 15:32



Най - добрия филм за Вейдър ;)
и най - слабия за Анакин ...

I hate them...


Тема Re: И как беше?!нови [re: Naia]  
Автор arachnoid (малоумен изрод)
Публикувано19.05.05 18:08



Не, планирам да го гледам след 2-3 седмици, като средно ниво фен, но ло6ото е, 4е дотогава не трябва да 4ета каквото и да било в този форум, тъй като вси4ко ще е спойлер от хора, които ве4е са го гледали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.