Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 16.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ако има някой, който се съмнява все още в Е3...нови  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано30.03.05 00:36



...може да гледа епизоди 24 и 25 на Clone Wars. Много отдавна не се е приближавало нещо извън някоя и друга книга до истинското SW-усещане. Настръхнах, а гърба ми се изви като на котка. Дори не си направих труда да пускам големия екран и съраунд-а - нямаше нужда. Трябва да знаете, че това значи безумно много от моята уста при положение, че аз съм повече от враг на начина по който са нарисувани филмчетата. Сценарият и озвучаването, обаче, са такива, че се забравя още на 30-тата секунда, че това е анимация.

За тези като Галандро дето вечно много им знае устата срещу джедаите и мислят, че Гривъс е абсолютно непобедим, е финала на 25-ти епизод, където ако имаше малко повече време един от джедаите /е, все пак не който и да е/ за малко не го направи на скрап.

Друг елемент, който оформя героите от Е3 като такива, от които те побиват тръпки е развитието на комсомолеца Анакин в пълноправен партиец, а на генсек-а като по куул и от бял вариант на Шафт.



Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3..нови [re: Meдapko]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано30.03.05 09:30



Кой пък е смятал Гривъс за непобедим?!?!?!?!

Напротив... аз много се накефих на това как в края на предния сезон изтрепа една камара джедаи, а в първата от този един отряд клонинги му разказаха играта . Винаги съм казвал, че с при добра стрелба, ако си със светеща пръчка имаш само два избора - да избягаш или да умреш .

Освен това Гривъс го обучава Дуко и си го побеждава без усилие... т.е. определено не е чак толкова непобедим при положение, че има джедаи, които пък могат да победят учителя му...




Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3..нови [re: Meдapko]  
Автор redo (rugged)
Публикувано30.03.05 15:48



Снощи ги гледах и 5те, след работа, доста уморен. На последните 2, т.е. 24 и 25, почти бях захапал телевизора просто. А и аз като теб не харесах анимацията още в първите 2 сезона и ги гледах предимно заради историята, от любопитство как е показано. Лудницата тепърва предстои. :)

П.П. А направи ли ви впечатление, че мутиралите мъжки индивиди от не-знам-си-коя-си раса говореха на руски? :)))

Редактирано от redo на 30.03.05 18:28.



Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3..нови [re: redo]  
Автор arachnoid (малоумен изрод)
Публикувано30.03.05 18:05



Как се казва госпожицата, която разказа играта на сума ти гардове на Грийвъс...? I think I'm in luv :)



Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3..нови [re: arachnoid]  
Автор redo (rugged)
Публикувано30.03.05 18:24



Shaak Ti се зове тая симпатична джедай майсторица. :))



Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3..нови [re: redo]  
Автор Krivko (непознат )
Публикувано02.04.05 15:04



МОга ли да си ги сваля от някаде тези епизоди?????



Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3..нови [re: Krivko]  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано02.04.05 16:11



Да.

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword


Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3.. [re: Lord Elric]  
Автор .:|*_DarK_WizzarD*_|:. (fen)
Публикувано14.05.05 00:33



От где ? ''Да'' не е достатъчна информация.


Aкo си тъп , то обикновенно е за цял живот


Тема Re: Ако има някой, който се съмнява все още в Е3..нови [re: .:|*_DarK_WizzarD*_|]  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано14.05.05 08:33



Знам.

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.