Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 22.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Забелязах в трейлъра... (як спойлер.. може би)нови  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано29.03.05 09:59



Абе вчера гледах за незнам кой път трейлъра на кино и съм сигурен, че мернах за части от секундата един Мон Каламарски кръстосвач... Предвид факта, че тези първоначално пътнически кораби са построени след окончателното възкачване на Императора и биват преустроени на бойни чак след сформирането на Бунтовническия съюз ми се струва, че явно действието наистина ще се развива и доста след времето на окончателното падане на Републиката. Което означава, че би трябвало да видим и звездни разрушители, тай-файтъри, екс уингове и т.н.

Знам, че имаше подобни дискусии по повод едина корелианска корвета, за която се твърди, че е корабът на Лея от Е4, но това все пак си е стандартен кораб, от който са произвеждани хиляди бройки в течение на години. Докато Мон Каламарито или е голям гаф или действие близо до времето на Е4 .




Тема Re: Забелязах в трейлъра... (як спойлер.. може би) [re: Gallandro]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано29.03.05 12:55



Най-яко би било да зърнем някое от тия в някои файлове или на някой космодрум като прототипи и т.н. :>
Иначе довечера ще погледна пак за твоя кръстосвач :))

P.S. Аз на кино съм го гледал само 1 път и то на пуснати лампи :((

I am not the Jedi I should be ...


Тема Re: Забелязах в трейлъра... (як спойлер.. може би)нови [re: Gallandro]  
Автор Kirilius (непознат )
Публикувано29.03.05 13:51



В кой момент точно от трейлъра се вижда това нещо? В коя точно секунда?
Искам и аз да погледна.



Тема Re: Забелязах в трейлъра... (як спойлер.. може би)нови [re: Kirilius]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано29.03.05 14:34



Е, гледах го на кино... незнам коя секунда. Някъде след средата е. Когато почва поредицата от екшън сцени. Има една много яко осмическа масовка. Та той изплува от средата на екрана, като се движи точно насреща и леко надолу спрямо зрителите. И май гори, ама не съм сигурен...

В момента няма на какво да гледам трейлъра. Довечера, ако имам време ще го прегледам...




Тема Re: Забелязах в трейлъра... (як спойлер.. може би)нови [re: Gallandro]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано29.03.05 18:00



има нещо подобно ако се съди по тази снимка
http://www.killermovies.com/gallery/starwarsepisodeiii/starwars3_07.html
не са баш същите ама стават ;)



Тема Дори наистина да е монкаламарски...нови [re: Gallandro]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано30.03.05 00:23



...крайцер, то нищо не говори за това дали това не е кораб преди преустрояването му от цивилен на боен кораб.

Повечето пътнически кораби по SW-книгите биват описвани като не съвсем невъоръжени.



Тема Re: Забелязах в трейлъра... (як спойлер.. може би)нови [re: Gallandro]  
Автор Deerhunter (Ловец на сънища)
Публикувано30.03.05 11:11



Хора,
нарочно не теглих от нета зарибителни картинки и филмчета.
Това, което видях в Мултиплекс-а направо ме накара да изтръпна и да забравя кой филм съм гледал!
Анонсът за ЕПИЗОД 3 е страхотен!
Великолепни кадри и звук!
Аз, дето все много мрънкам останах със зяпнали уста.
С нетърпение чакам да се появи по кината, за да го гледам.

п.с.: Като чета за какви подробности си говорите тук чак ме хвана срам да се нарека фен... но това трая само миг. От клуба определено могат да се научат много полезни неща, за което благодаря

________________________
Понякога ще идвам в съня ти
като неканен и нечакан гостенин...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.