Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 01.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Предвид последните промени  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано07.02.05 02:41



Искам да проведа малка анкета предвид последните промени на клубовете.

Както знаете аз основах този клуб и ще ми се скъса сърцето, ако трябва някой ден да го напуснем, но предвид увелиюаващия се непукизъм на някои хора къмпотребителите на клубовете, както и задълбочаващата се неизползваемост на интерфейса тук имам едно питане. Очаквам абсолютно честни отговори, защото е наистина важно.

Вече съм подготвил на друго място редица форуми, в които ще може да се объжда още по-свободно и орагнизирано по теми ВСИЧКО на тема SW. Предвид разделението на форумите там и моята неспособност да имам поглед над всичко ще помоля някои от вас да поемат модераторството в някои от тях.

ВЪПРОСЪТ Е:

Бихте ли били готови да ходите специално до отделен клуб, за да обсъждате SW? Мисълта ми е, че някои от вас влизат основно в други клубове тук и само от време на време кликват в менюто, за да дойдат тук.

Бихте ли си правили труда специално да идвате до друг сайт, за да пишете и четете по темата? Въпросът е адресиран И до тези, които относително радко пишат, но четат тук.

Редактирано от Meдapko на 07.02.05 02:57.



Тема Вижте сами за какво говорянови [re: Meдapko]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано07.02.05 02:55



Кажете си мнението, ако искате направо се регистрирайте. На мен лично ми писна от безхаберни админи, които са единствените толкова калпаво настроили форумите си, че да трябва специална настройка да си правя на файъруола или да го изключвам, за да поствам. Писна ми да гледам изцепките на разни недорасли модераторчета по всички клубове. Писна ми от зареждане по 100 часа. Писна ми от измислени реклами и свиването на пространството за четене до абсолютния минимум. Всичко това само тук.

Окаже ли се, че мога да дам на тези, които искат да четат повече информация по темата или да имат удобно място за общ лаф с хората, с които се засичат тук, то ще знаем, че ако тук се скапе още повече (то накъде ли?) имаме къде да се намерим.

ЕТО АДРЕСА:



Ще намерите много специални изненади за много от вас в раздела Off-topics.

Редактирано от Meдapko на 07.02.05 02:56.



Тема съгласен съмнови [re: Meдapko]  
Автор Marty_Mcfly (han_solo)
Публикувано07.02.05 03:09



макар че още не съм писал под този си ник всеки ден чета в клуба и наистина форума който си направил е страхотен(вече се регистрирах и обещавам повече активност там!!)изцяло съм ЗА да напуснем клубовете на ДИР.БГи да се преместим на място само за нас!



Тема Re: Предвид последните променинови [re: Meдapko]  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано07.02.05 09:00



Лично аз съм готов. Мисля, че една такава реакция е напълно нормална. Направо ми се къса сърцето като гледам предложения за нови клубове - теми с по 20 страници, останали без отговор. Пълно пренебрежение.


Вече се регистрирах.

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword


Тема Re: Предвид последните променинови [re: Meдapko]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано07.02.05 09:27



Ми и аз се регистрирах там. Ей сега ще си го сложа и във фейвъритс. И без това и в тукашните клубове, в които влизам влизам само през шоркътите във фейвъритс .


По-добре тения, отколкото пълна липса на вътрешен живот!

Тема Re: Предвид последните променинови [re: Meдapko]  
Автор rabbit_ (cussing)
Публикувано07.02.05 10:46



готово...регистрирах се...то тука вече по-лошо няма май накъде...

we were on a break


Тема Re: Предвид последните променинови [re: Meдapko]  
Автор denethor ()
Публикувано07.02.05 11:53



Редовно чета тук, но никога досега не съм писал. Спред мен новите форуми са по-добри и този спокойно може да бъде зарязан.



Тема Re: Предвид последните променинови [re: Meдapko]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано07.02.05 12:01



Аз спадам в категория "основно четящи", но определено бих посещавал друг форум, посветен на Star Wars. То и без това дира е хипер зле от немалко време, а сега нещата вървят до доразкапване, особено с новия "дизайн" (а него направо не искам да го коментирам, че ще повърна...)

Отивам да се регистрирам.

No one remembers the singer. The song remains.



Тема Re: Предвид последните променинови [re: Meдapko]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано07.02.05 12:38



И аз съм за. Ще се регистрирам довечера.

Through the sorrow all through our splendour
don't take offence at my innuendo ...


Тема Re: Предвид последните променинови [re: Meдapko]  
Автор Marka Ragnos (Ninth Sith Lord)
Публикувано07.02.05 12:49



Аз също съм предимно от "четящите". Мен особенно не ми пречи dir-a, но другото е доста по-добре. Тъй че ще се видим там




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.