Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 27.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Възможни причини ROTS да разочарова?  
Автор arachnoid (малоумен изрод)
Публикувано26.01.05 11:20



Фен съм до известна степен на SW и не си търся оправдание да не го гледам, но ми е интересно какви са негативните очаквания за Еп. 3, основани или не на впечатленията от предишните 2.



Тема Нямам негативни очакваниянови [re: arachnoid]  
Автор Kyle Katarn ()
Публикувано26.01.05 11:26



Лукас трябва да е разбрал, че с тоя епизод или ще обезмърти легендата завинаги или ще се закопае ако се отпусне с холивудски лигавщини.

Лично аз очаквам нек'ва страхотия в добрия смисъл. Да видим дали е възможно да бъде изместен епизод 5 от сърцето ми като най-любим? Дай Боже (Буда, Алллах и пр.)!!



Тема Re: Нямам негативни очакваниянови [re: Kyle Katarn]  
Автор arachnoid (малоумен изрод)
Публикувано26.01.05 11:33



Ееее, чак пък без минуси... Говоря за всичко - режисура, актьорска игра, диалог и въобще сценарий на субниво /макрорамката му е ясна :)/ Екшънът ще е екшън, ефектите - ефекти, ама другото, в което филма /предишните 2 епизода/ не блести на съвсем заден план ли да остане?



Тема Аз си знам, че ще бъда много разочарован...нови [re: arachnoid]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано26.01.05 12:09



...от това, че няма да е поне над 10 часа .


По-добре тения, отколкото пълна липса на вътрешен живот!

Тема Re: Възможни причини ROTS да разочарова?нови [re: arachnoid]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано26.01.05 14:06



аз харесах страшно много Е2, направо полудях на премиерата и въпреки критиките които четох и чух, все още твърдя, че филма е убийствен, актьорите са подбрани много точно и играха много добре, за ефектите нямам думи
Е1 е направен за по-млада публика, това е може би единствения му недостатък, според нас, по-старите
но аз си го харесвам и него, час от сагата е!
ако трябва да посоча любими епизоди, винаги казвам 2 и 5, така че не очаквам нищо лошо от Е3, мисля че ще лудна отново, аз и от сега съм откачила на тази тема


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Възможни причини ROTS да разочарова?нови [re: Naia]  
Автор Mixman (Sledgehammer)
Публикувано26.01.05 15:14



Само да те попитам - на колко години си?

I have the touch!


Тема Re: Възможни причини ROTS да разочарова?нови [re: Naia]  
Автор thyn (apprentice)
Публикувано26.01.05 16:34



Абсолютно вярно казано...

Единственото което ме притеснява е Джими Смитс... нещо не ме кефи ... можеше някой по-запомнящ се актьор да изберат... сещам се за поне 10 ама както и да е...

I hate them...


Тема Re: Възможни причини ROTS да разочарова?нови [re: Naia]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано26.01.05 16:43



Напълно подкрепям.

Through the sorrow all through our splendour
don't take offence at my innuendo ...


Тема Re: Възможни причини ROTS да разочарова?нови [re: Naia]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано26.01.05 17:24



Абе... аз да си призная, че всъщност аз намирам доста кусури и в новата и в старата трилогия... и в актьорската игра, и в сценария, и в режисурата(само в музиката не :)... и общо взето повечето елементи погледнати по отделно са най-много на средното ниво... Но пък това не е важно, защото цялостното впечатление... ех, цялостното впечатление ! Не е необходимо нещо да бъде перфектно, за да е хубаво .


По-добре тения, отколкото пълна липса на вътрешен живот!

Тема Re: Възможни причини ROTS да разочарова? [re: Mixman]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано27.01.05 13:47



амииии няма да ти кажа, множко са ми, ще уточня сямо, че са повече от четвърт век


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.