Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 01.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема !!!  
Автор thyn (леден)
Публикувано25.08.04 12:57



The Star Wars fansite Theforce.net has posted a message claiming that employees of Lucas's special effects company Industrial Light and Magic have been required to sign non-disclosure agreements promising not talk about the possibility of a trilogy sequel. The message reads: "You didn't hear this from me, but you might be curious as to why everyone at ILM just signed NDA's saying that they will not discuss Star Wars episodes 7, 8, or 9." Lucas had previously said that when the current prequel trilogy is completed, he will shut down the franchise for good. However, the poster remarked: "Since they're [the sequels] not being made, why the NDA's?"

коментари ?!?...

I`m not afraid...


Тема Re: !!!нови [re: thyn]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано25.08.04 14:01



Според мен истерията около епизод 3 тепърва започва. Искам да кажа не чак истерия а рекламна кампания с всичките му дандании. Така че докато не излезне той, нищо относно sequels няма да бъде обявено. И сигурно около година след това, когато всичко пак утихне, Лукас ще обяви че ще има и епизод 7, 8 и 9. Как ще изпусне той да направи нещо такова.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: !!!нови [re: Lord Vader]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано25.08.04 14:32



и аз чух за това и съм много щастлива
ще има какво да очакваме и след 2005г.
а някой знае ли дали Труд ще превадат скоро 6 книга на Зан?!


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: !!!нови [re: thyn]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано27.08.04 00:19



Абе нещо ме съмнява да ги направят... Кой ще играе в тях (особено ако са по Зан), като всички актьори от старата серия са на годинки вече?

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: !!!нови [re: Taлиecин]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано27.08.04 02:37



Ще играят cgi-та.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: !!!нови [re: Lord Vader]  
Автор Mixman ()
Публикувано27.08.04 08:36



Би било доста глупаво

Промяната на мнението не е признак за слабохарактерност, а за развитие...


Тема Re: !!!нови [re: Mixman]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано27.08.04 15:47



Да де, и аз така мисля. Кофти ще е

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Преди около две седмици...нови [re: thyn]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано28.08.04 18:13



...чух за тези клаузи и си помислих, че моя човек ме будалка и реших да си затрая. Сега, когато и TFN го пускат започвам да си мисля, че има нещо вярно.

Нека поясня какво имам предвид под нещо вярно. Не знам дали Члена или някой от другите, които идваха на първите срещи на клуба си спомнят, когато развивах едни теории, които съвпадат с предположението на дипломирания ни изедник, Лорд Вейдър. Тогава бях казал, че ако има продължения и те са в обозримото бъдеще докато са живи персонажите Люк, Хан и Лея, то това ще бъде CGI. Още тогава добавих, че ще има да почакаме, защото Лукас иска техниката да стигне до необходимото ниво на реализъм, зада може да предава човешки лица, но не като във "Final fantasy", а на същестуващи хора.

Припомнете си как всички източници, включително и аниматорите интервюирани за DVD-тата, казват, че Лукас е държал много да види дали ще могат те да се справят с Йода като анимация, а не като кукла. След това вече ще дойде реда на машините, като ако не се лъжа в Е2 има няколко места с изцяло рисуван R2.

Та не мога да се съглася напълно с Талиесин, че ще бъде тъпо преди да го видя. Знаете, че аз като нещо ме дразни във филма или в похватите на Лукас си казвам, но по-скоро ще прослушам чалга или Бритни Спиърс, отколкото да оплюя нещо предварително или изцяло. Винаги има положителни страни на нещата, които снася брадаткото, пък дори и да са с Джар Джар или нескопосано нарисувани анимации.

Сгеа очаква да гледаме внимателно дали ILM ще участват в голям филмов проект, където се работи по анимиране на човек и дали хората от Лукасфилм масово провеждат кастинги. Първото ще означава продължения с анимирани герои, а второто едно нещо, което предричам отдавна и това са игрални мини-серии.



Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Re: Преди около две седмици...нови [re: Meдapko]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано28.08.04 20:08



Мда. Лукас е прав и когато греши дори:))

Но защо пък да трябва да чакаме дали ILM ще участват в приект по анимиране на хора. Защо да не предположим че те вече могат да го направят. И че Лукас ще шашне половината свят като направи епизод 7 8 и 9 които са теоретично анимационни филми, а изглеждат точно като игрални. И да е той първият който ще почне да прави такива филми. Оригиналната трилогия все пак е бил революционен за времето си филм. Защо и новия да не бъде такъв. И да се затворят веднъж завинаги устите на критиците които търсят недостатък зад всеки ъгъл.

Сега гледах наново епизод 1 и правих сравнения на Йода от 1 и 2. И анимиран компютърно по- ми харесва. И преди някой да ме е разпънал на кръст заради последните две изречения искам да напомня че все пак съм сравнително силен тъмен боец.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Преди около две седмици...нови [re: Meдapko]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано29.08.04 23:52



Виж, Медарко, не съм казал, че ще е тъпо - само имам лошо предчувствие. Чисто и просто, ако ще правят CGI продължения, нека са истинска анимация, а не нещо от типа на Реална фантазия. Предпочитам игралното кино... и макети вместо CGI генерирани декори. За хора пък въобще не коментирам... Въпрос на вкус и предпочитания все пак, нали?

No one remembers the singer. The song remains.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.