Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 19.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема RQ : X-Wing Alliance  
Автор БOИЛ ()
Публикувано20.07.04 10:38



Здравейте !

Търся под дърво и камък играта X-Wing Alliance, въпреки че е от 2002 год. Намерих я на www.arenabg.com , но връзката ми към сървъра им /единствено към него/ прекъсва постоянно - в момента е на 1950 КБ , а Retry = 475....
Та въпросъте ми е : някой може ли да ми каже от къде мога да си я сваля тази игра ?
Благодаря предварително !



Тема Има една възможностнови [re: БOИЛ]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано20.07.04 12:06



да ти я купя например от този магазин:
http://www.freerecordshop.com/pages/productview.asp?ProductID=3845
7 евро, какво му плащаш! Макар че ще е разправия докато се намери някое копие, сигурно почти навсякъде е изчерпано, но аз често посещавам тази верига магазини за да си купувам филми и мога да потърся.
После следва пращане по пощата (около 10 дни, аз живея в Амстердам) и си готов. Ако те интересува мога да си направя труда да я намеря. Ще оправяме сметки като се прибера някога към БГ-то.

Разбира се мога да ти изтегля и нелегално копие (с тоя интеренет тука не е голям проблем) и да го ти го пратя, но не ми се ще при наличието на тази смешна цена за оригинала.



Тема Re: RQ : X-Wing Allianceнови [re: БOИЛ]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано21.07.04 20:41



Имаш ли джойстик?

Аз я теглих една седмица точно от arenabg, накрая я инсталирах, и тя чак тогава благоволи да ми съобщи че нямам джойстик и да си гледам работата и т.н.
Езика ли си беше глътнала по време на инсталацията? Няма да си купя джойстик точно никога.



Тема Re: RQ : X-Wing Allianceнови [re: D.H.V.]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано21.07.04 21:41



Хахаха. И аз се преметнах точно по същия начин. Но смятам да си купя джойстик.



Тема Re: RQ : X-Wing Allianceнови [re: D.H.V.]  
Автор БOИЛ ()
Публикувано22.07.04 09:57



Ами аз си имах джойстик, който ми беше останал от X-Wing vs. Tie Fighter , но почна да сдава багажа и ще трябва да си купувам нов...А иначе в официалния сайт на играта си го пише изискването :





Тема Re: Има една възможностнови [re: Kyle Katarn]  
Автор БOИЛ ()
Публикувано22.07.04 09:58



Благодаря ти за отговора и за желанието да ми помогнеш!
Въпреки лошия старт при тегленето, сега се пооправи малко и вече съм изтеглил около 500 МБ . Мисля, ако продължава в същия дух - до 2 дни ще съм я изтеглил...
Благодаря ти още веднъж!



Тема Re: RQ : X-Wing Allianceнови [re: Lord Vader]  
Автор БOИЛ ()
Публикувано22.07.04 10:00



А когато я инсталираш - иска ли ти key някакъв?
И ако вече си я играл - какво ти е мнението ?



Тема Моля, молянови [re: БOИЛ]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано22.07.04 14:34



феновете трябва да се подкрепяме!
Абе знаеш ли , ти нещо ме запали та май ще търся играта и джойстик тия дни.
По принцип в момента съм на "Freelancer" с инсталиран фенски мод, който включва около 140 нови кораба, нови системи и мисии и познай - всички кораби от Стар Уорс са вътре като се почне от А-wing, Jedi starfighter (кораба на Оби-Уан от втората серия), Sith infiltrator (кораба на Дарт Моул от първата), Millenium Folken, X-wing, Correlian corvete , Tie Fighter, Tie interseptor, Tie Advanced (на Дарт Вейдър от 4-та серия), The Moldy Crow (кораба на Кайл Катарн от игрите Рицар джедай ) и прочие. Велика работа.
Силно ти препоръчвам тази игра при условие че си свалиш и модовете....проблема е че са от 30 МБ нагоре докъм 50 но не е чак такава болка.
Ако се заинтересува ето ти сайта откъдето можеш да си дръпнеш програмата за инсталиране на модовете и самите модове.
http://www.lancersreactor.com/t/
Да не говорим че има специален мод който е САМО по "Войните" но е за мултиплеър единствено. Барабар с стардестроиърите на Империята!!!Страшна работа е ама мен ме е срам да се покажа по тия съвъри щото не съм добър и само ще ме разплескват.....



Тема Re: Моля, молянови [re: Kyle Katarn]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано24.07.04 09:21



Съдейки по ника, трябва да си фен на съответните игри също...
Търся си някоя онлайн игричка на Jedi Academy. Няма ли тук желаещи да си организираме сървърче?



Тема Re: RQ : X-Wing Allianceнови [re: Lord Vader]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано24.07.04 09:23



Никакъв джойстик. По скоро ще си намеря емулатор - има програмки които ти емулират джойстик от мишка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.