Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 28.09.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Малко "спойлери"нови  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано13.07.04 00:17



Първото нещо са изгледи от всички страни на генерал Гривъс:



Второто нещо са различни типове щурмоваци клонинги и един с модифициран визьор - по всяка вероятност шофьор, пилот или артилерист. Обърнете внимание на дизайна на бронята и особено на шлемовете - виждате ли как вече постепенно се приближава до окончателния вариант, който си знаем открай време:





Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Re: Малко "спойлери"нови [re: Meдapko]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано13.07.04 01:10



неееееееееееееееееее



Тема Re: Малко "спойлери"нови [re: Lord Vader]  
Автор Mixman ()
Публикувано13.07.04 06:48



дааааааааааааааааааа

Промяната на мнението не е признак за слабохарактерност, а за развитие...


Тема Напомням ви и на двамата, ...нови [re: Mixman]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано13.07.04 13:00



...особено на теб, защото последните ти два постинги са такива, да хвърлите един поглед на нежелателните в този клуб постинги. Ако нямате повече какво да кажете от една съгласна и няколко идентични гласни, по-добре да си го викате на глас пред монитора.



Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Re: Напомням ви и на двамата, ...нови [re: Meдapko]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано13.07.04 15:17



Да кажем че недоволството ми бе породено от това че прескочи пределната ми поносимост към спойлери. Която и аз трудно мога да дефинирам :))) Но както и да е ...

Бях виждал снимки на Гривъс, ама само в лице. Изглежда ми леко комичен персонаж. Вместо да е страшен. Тия нещица от двете страни на главата му придават малко клепоух вид.

А това за приближаването на дизайна на Clone Troopers към този на имперските щурмоваци си е част от цялостния план за плавна връзка между Prequel Трилогията и класическата. И е доста успешно като гледам. А в момента ми изскочи едно въпросче. Как ли ще обясни впоследствие Лукас това че в последната си версия имперските щурмоваци са чисто бели - т.е. нямат тези цветни окраски в зависимост от вид войска и ранг.



Тема Re: Напомням ви и на двамата, ...нови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано13.07.04 16:15



Ти знаеш ли колко боя отива за тези униформи?! Не са ли те учили да правиш икономии .

Всъщност видовете щурмоваци са с доста различни униформи. Има нещо, като голям пагон на едното рамо при нисшите чинове, а самите по-висши офицери не носят такива брони . Спомни си черната броня на генерал Виарс в Империята отвръща на удъра . Та за това цветните маркировки губят смисъл .





Тема Аааааа, не съм съгласен за Гривъс.нови [re: Lord Vader]  
Автор MeдapkoМодератор (mandalorian)
Публикувано13.07.04 16:35



Той е единственият невладеещ силата, който си побеждава джедаи все едно си оправя яката. Той се очертава да бъде злодей от размера на Вейдър. Нещо, което граф Дуку, според мойто скромно мнение по никакъв начин не успява.

Иначе за ушите му си прав.

Да бе, ама мисълта ми беше, както казваш, че е страшно успешно направено. Колкото до обяснението за цвета - много е просто: Императора се опитва да обезличи всичко, да създаде образа на военна мощ без лице и без собствено мнение, просто прдодължение на волята му.



Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Re: Аааааа, не съм съгласен за Гривъс.нови [re: Meдapko]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано13.07.04 17:40



Той е единственият невладеещ силата, който си побеждава джедаи все едно си оправя яката.

Ще ми е Orman Tagge да се беше срещнал с някой друг джедай(изключваме Люк щот той е мадърфакърсуперхиро) . Би било доста унизително за тях да бъдат накълцани със светлинен меч от някой, който не владее силата... ама уви... горкия човечец даже и с Вейдър при цялото си желание не успя да се сбие .





Тема Re: Напомням ви и на двамата, ...нови [re: Meдapko]  
Автор Mixman ()
Публикувано13.07.04 20:59



Кои са тези два поста?

Промяната на мнението не е признак за слабохарактерност, а за развитие...


Тема Re: Малко "спойлери"нови [re: Meдapko]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано13.07.04 23:06



Кой е с най- висок чин от щурмоваците по- долу? Най- десният ли?

Тази година няма Великден - намериха тялото.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.