Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 16.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Има ли тук други от bgjedi освен Eager?нови  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано19.06.04 17:43



Представете се, бе хора, кажете вие какво правите, може да разменим книжки, комикси, знания! Не вярвам да смятате, че всичко си знаете и нищо не можете да научите от нас, така ккато ние, поне аз така мисля, има какво да научим или разменим с вас.

Българския език се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Re: Има ли тук други от bgjedi освен Eager?нови [re: Бeopн]  
Автор Ghost in the ruins (Лисабон)
Публикувано19.06.04 19:58



Аз работя по сайта на вестник Джедайски Фронть, до колкото може да се каже, че работя. В момента го хоствам в bgjedi.com. Иначе нямам много време да напиша новия брой.

Alastis is dead ...


Тема Re: Има ли тук други от bgjedi освен Eager?нови [re: Бeopн]  
Автор r_HlV (Jedi)
Публикувано20.06.04 20:13



Аз също съм от BGJEDI.

And may the Force be with you!



Тема Re: Има ли тук други от bgjedi освен Eager? [re: r_HlV]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано21.06.04 14:55



Не го казвам с лоши чувства, но влизах няколко пъти там... и така и не се регистрирах и не оставях коментари, защото трябваше да се изпокарам с бая хора.

За форума хубаво, но не можете ли да сложите някой, който има представа за СТАР УАРС галактиката да редактира и спира статиите. Просто някои са безумно грешни и нямат нищо общо с действителноста .

Имаше изказвания от сорта, че "светлинния меч е нещо без което джедаите и ситовете не могат" - все едно е нямало джедаи и ситове от хиляди години преди изобретяването му или, че "ситската империя е от преди 2 000 години преди Империята".

Никой ли не проверява поне нещата, които се вкарват в Енциклопедията?


- Той не помни името на майка си!
- Лошо. Виж да не знае името на баща си би било обяснимо.

Тема Re: Има ли тук други от bgjedi освен Eager?нови [re: Бeopн]  
Автор thyn (леден)
Публикувано21.06.04 17:46



има bg_ситове :]

"Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had"


Тема Аз ви предлагам...нови [re: Бeopн]  
Автор БeopнМодератор (mandalorian)
Публикувано21.06.04 20:19



...да направим една обща Star Wars среща на 26-ти или 28-ми юЛи. Пиша го отсега, за да няма после оправдания и "не мога да дойда, мрън,мрън..." .

Ще поговорим за това какво може, ако имате интерес да направим заедно, как може да ви помогнем (защото аз няма да го кажа толкова рязко като Галандро, но явно има в какво да ви помогнем) и разбира се, че пийнем по едно.

Тези от вас, които имат PDA може да си инсталират Mobipocket Reader, щото съм си направил труда да събера всички раси от Databank-а на официалния сайт, както и SW-енциклопедията на Боб Витас и съм ги направил с линкове (засега в случая на енциклопедията съм направил линкове само към отделните раздели и букви, но това си е достатъчно трудоемко).

Освен това сред нас от началото на годината циркулират едни PDF файлове, които събират най-важните, да не кажа най-интересните SW комикси.

Може и да направим списък кой какви SW книги е събрал и да си попълним колекциите.

Не на последно място може да не приличаме на дядовците от синодите и да се делим, въпреки че както беше вече уточнено, не всички умираме от желание да бъдем баш джедаи (най-малко Вейдър и Члена-Император).

Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Re: Аз ви предлагам...нови [re: Бeopн]  
Автор Ghost in the ruins (Лисабон)
Публикувано22.06.04 06:48



Освен това сред нас от началото на годината циркулират едни PDF файлове, които събират най-важните, да не кажа най-интересните SW комикси.
Не циркулират. Закотвили са се у нас и чакат ред за клониране.

Аз още пазя онази база данни, която направих едно време. Това са преводи на биографиите на почти всички важни и голяма част от не толкова важните или едва появяващи се герои от старата трилогия. Но напоследък нямам почти никакво свободно време.

Alastis is dead ...


Тема Re: Аз ви предлагам...нови [re: Бeopн]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано22.06.04 11:16



Ако съм в София непременно ще дойно, но има малки изгледи баш тогава да не съм в България . Слава богу наистина са малки.

Трябва да се извиня и за по-резкия тон горе . Наистина нямам лоши чувства, но нещо на последък ми се събра много и все говоря по-грубо, от колкото трябва . Аз самия бих помогнал колкото мога, но наистина съм зле от към време . Освен това хоста, на който се хоства bgjedi.com е невидим за доставчика, през който влизам основно (не съм гледал къде е, но по принцип имам проблем с доста британски и руски хостове). За това и съм влизал рядко.

Базата данни колко е голяма? Че сигурно ще трябва да се предвиди бая свободно място или даже цяла флаш карта.


Всеки знае, че смисъла на живота е 42. Всъщност 42 са градусите на мастика "Пещера"...

Тема Re: Аз ви предлагам...нови [re: Бeopн]  
Автор r_HlV (Jedi)
Публикувано22.06.04 17:56



Аз съм съгласен да се видим, а предполагам, че и другите ще се съгласят. Наистина има какво да научим от вас. Поемам ангажимента да съобщя на Българските Джедаи. Само нека да уточним дата и място.

And may the Force be with you!



Тема Re: Аз ви предлагам...нови [re: Бeopн]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано23.06.04 14:05



26-ти или 28 юли е съответно понеделник или сряда, но пък има достатъчно време, всеки който пътува да си направи сметките от рано аз мисля, че ще успея да се измъкна от бачкане за 1 ден, но дайте да определим една от датите и всеки който иска и може да дойде да си каже мнението.
ще е хубаво да се съберем повече хора


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.