Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 13.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема NE VI RAZBIRAM!!!  
АвторSW (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 21:49



Абе фенове! Не ставате за нищо!!! Феновете на филма по цял свят си правят срещи, купони, пресконференции, семинари, а вие? Имам един познат в една телевизия, дето искаше да прави репортаж за феновете на "Войните" у нас, ама не можа да събере на едно място и трима от тях!!! Гледах някви тъпи снимки от среща на фенове в някаква бирария?!?!?!?!?!? Вие сте ебаси и ч*******те! Направете една среща, като феновете на Хари Потър преди повече от месец, че света да разбере за вас бе, т****и!!! Драскате си във форума, събирате си календарчета от Стар Уорс и си мислите, че сте много велики! Язък!

Редактирано от Бeopн на 05.07.04 15:12.



Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!!нови [re: SW]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано04.07.04 22:26



Y tu mama tambien.

Не ми харесват платната на Рубенс.
След пране се свиват.


Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!!нови [re: SW]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано04.07.04 22:36



Абе на теб не ти ли писна да се правиш на клоун с различни никове. Само ако си имаше понятие колко много, различни, но изключително интелитентни и развити в много области хора ти обиди с това "чекиджии" би трябвало да се завреш в някоя дупка и да млъкнеш завинаги.

Точно ти пък на мен ще ми казваш как трябвало да разбере света за нас ...

Ама как ми е писнало от всезнайковци. Като не ти изнася изобщо не влизай тука бе. Много сме си добре без теб.



Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!!нови [re: SW]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано04.07.04 22:43



Интересно, това някакво хоби ли ти е? Псуването по форуми имам предвид... Като не те кефи, ставаш и се махаш! Елементарно, Уотсън!

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!!нови [re: Taлиecин]  
АвторSW (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 22:57



Hm, opredeleno ne me razbirate kakvo iskam da vi kaja. Sorry, vsi4ki vidjaha, 4e pone opitah. Pijte si birata, se**ani pr***i.

Редактирано от Бeopн на 05.07.04 15:09.



Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!!нови [re: SW]  
Автор Ghost in the ruins (=O=)
Публикувано05.07.04 09:26



И както се казва в пародийния пътеводител за гладко писане, "само тъпите копелета се изразяват просташки". Нямаме нужда от такива като теб, докато държиш такъв език. Adios!


And nine... nine lives were gifted to the cats

Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!!нови [re: SW]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано05.07.04 11:36



Всъщност аз и календарчета не събирам... и бирата съм намалил... баси к`во ли правя въобще ...

Ти вместо да критикуваш що не вземеш да пуснеш някоя свястна тема. Да стане диспут и да се види колко знаеш. Извинявай, но на този свят едва ли има повече от пет човека, които биха взели насериозно някво типче, което още от първите си думи псува наляво и надясно и крещи колко е велик той и колко са прости всички останали. А, да... и петимата са тибитски монаси... За сметка но това пък от него биха се заинтересовали редица изтъкнати психиатри... Е, приеми, че сред нас няма нито един психятър или тибетски монах и спри да се държиш, като поредния умствено нестабилен тип, който се мисли за Наполеон.

Никой от пишещите тук не би махнал с лека ръка на това да привлече още някой, който има какво ценно да каже, но и нито един не би търпял шизофреник-простак.

Извод: Оправи си тона и маниерите или не си прави труда влизаш тук.


Той стана безсмъртен... но за кратко.

Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!!нови [re: SW]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано05.07.04 12:41



можело значи да се пише на кирилица само не разбирам при това отношение и този БОГАТ речник, какво разбиране очакваш от другите, аз ти казах, че съм добронамерена към всички, но цинизмите и простотиите които употребяват ме карат да променя мнението си опитай се да говориш човешки или си намери по-интересно занимание когато нямаме какво да напишем, повечето от хората тук просто четем и излизаме


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: NE VI RAZBIRAM!!! [re: SW]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано05.07.04 13:13



Ти хубаво не разбираш ама защо не се замислиш за причината. Все пак възможно ли е подобен организъм да разбира каквото и да било? Мислех изобщо да не се занимавам с тая тема, ама хайде! Та значи беше ти казано не веднъж или оправи поведението, или хващай гората!

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Разкарай се!нови [re: SW]  
Автор БeopнМодератор (mandalorian)
Публикувано05.07.04 15:04



След като само с такъв език можеш да общуваш - то само такъв ще получиш. За другите глупости, предназначени да ти лекуват комплексите, не си струва даже да говоря.

Сбогом! Това ти бяха последните постинги в този клуб. Никой няма да плаче по теб.

Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.

Редактирано от Бeopн на 05.07.04 15:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.