Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 23.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Star Wars ob6testva  
Авторgothmog_yun_yuuzahn (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:00



Interesni mi e nqkoi ot vas 4lenuva li vuv bulgarska fenska organizaciq otnosno Star Wars ili prosto ste po4itateli, koito se sre6tat SAMO tuk za po laf4e. 6toto ako ne ste moga da vi kaja 4e az iskam da ordaniziram podoben klub, no ako puk ve4e ima takuv 6te e po-dobre da se zapi6a tam otkolkoto da pravq nov, 6toto fenovete na Star Wars trqbva da sa edinni vuv vsi4ko.
P.S. May the force be with you!



Тема Re: Star Wars ob6testvaнови [re: gothmog_yun_yuuzahn]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано10.06.04 14:16



Част от хората които влизат тук се срещат и наживо. Освен това има и една друга група от фенове, която познаваме и която се е зародила независимо от нашата.



Тема Не искам да бъда досаден, но...нови [re: gothmog_yun_yuuzahn]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано11.06.04 01:42



...като начало, преди The Force, нека българския и кирилицата да са с теб, то останалото ще дойде само (най-вече мидихлорианите). Нека да си имаме уважението един към друг и ако в mIRC няма как да се използва кирилица, то тук има начин, дори да не е инсталирана на компютъра, на който пишеш.

Колкото до групи, както ти обясни Вейдъра има засега две известни на нас (тия които пишем/четем тук): bgjedi е едната, а ние другата. Засега сме като Сената на Старата Република - седим гъз до гъз, а се цупим за глупости.

Няма да се мине много време и предричам още най-малко една групичка, за да има възможност да се цупим на още повече хора. Някои фенове смятат, че за да си истински такъв трябва да си фанатик, подкован с познания за SW, други пък залитат в отсрещната крайност и по стар български обичай никой не слуша обясненията на другия, защото вече има готови отговори.

Абе положението е: "На си ти куклите, дай си ми парцалките!". Вместо да опнем една маса с бира и да спорим за това коя е най-гадната планета в SW галактиката или кой е по-голям изрод Вейдър или Боба. Още по-съдържателен спор би бил "Е ли принцеса Лея най-готиното гадже на Хан Соло или просто титлата му замайва главата?" или не, не, чакай, още по-яко е "Коя дребна раса е най-добра в изкуството на оцеляването: иуоките, джавасите или ъгноотите (ugnaught)?" Това последното е много яко, нали?

Редактирано от Бeopн на 11.06.04 01:45.



Тема Re: Не искам да бъда досаден, но...нови [re: Бeopн]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано11.06.04 12:54



Ами айде идвай си и ще опнем масата!

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Не искам да бъда досаден, но...нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Whoever wins... we lose (Night Elf of C)
Публикувано11.06.04 14:23



абе ние ще опнем масата , пък той ако ще да идва





Тема Re: Не искам да бъда досаден, но...нови [re: Whoever wins... we l]  
Автор Johhny Knoxville (докторче)
Публикувано11.06.04 15:11



Ми тя масата си се опва всяка седмица. Който иска да заповяда.

Не ми харесват платната на Рубенс.
След пране се свиват.


Тема Re: Не искам да бъда досаден, но...нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано11.06.04 18:37



къде се срещате сега? идват ли повече хора? аз постоянно минавам през София, но все не мога да уцеля дните



Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Не искам да бъда досаден, но...нови [re: Johhny Knoxville]  
Автор Whoever wins... we lose (Night Elf of C)
Публикувано12.06.04 04:53



напоследък си се опва и повече от веднъж седмично :)))))))





Тема Re: Не искам да бъда досаден, но... [re: Naia]  
Автор Whoever wins... we lose (Night Elf of C)
Публикувано12.06.04 04:54



МАтрицата на Раковски . всеки четвъртък вечер след осем часа . препоръчителната игра е CS.





Тема Re: Не искам да бъда досаден, но...нови [re: Бeopн]  
Авторgothmog_yuhn_yuuzahn (Нерегистриран)
Публикувано15.06.04 13:20



Ha Ha . Ne me poznava6 za da kritikuva6 na4ina po koito pi6a. NQMAM, povtarqm NQMAM vuzmojnost da pi6a na kirilica .
P.S. Daite nqkakvi adresi za vruzka s vas i drugiq klub.
P.S. Samo 2 kluba. Az si misleh 4e sa desetki - Misteriq!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.