Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 17.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чети сега внимателно, надявам се. че...нови [re: Бeopн]  
АвторGOTHMOG (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 12:10



I'm shaking, i'm shaking (brrrrrrrr).
Ne se proq za tarikat 0 sujalqvam, 4e trqbva da te razo4arovam :(
Nali znae6 - kakvoto povikalo =takova se obadilo!
a onova s procentite.....e jalko, 4e ne si go razbral (i tovami bilo fen :(



Тема Re: Нямаш мишка и таб-а ти е развален?нови [re: Gallandro]  
АвторGOTHMOG (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 12:17



S teb ne se poznavame za da dava6 ocenki za intelektami - te 6te budat napraveni ot drugi (ocenkite de - za da ne se oburka6 OTNOVO). Tova, 4e me obijda6 bez pri4inno vupreki dobrite mi namereniq moje da pokaje kolko struva6 ti q ne az - blagodarq za vnimanieto!
A sega po vuprosa za kirilicata - nqma nujda da ti obqsnqvam tehni4eskata 4ast na ne6tata 6toto sigurno pak 6te kaje6. 4e ni6to ne razbura6 (mdaaaaaa :P) Povtarqm (ili potertvam) NOMERA S KIRILICATA NE VURVI , NE MOGA DA PI6A NA KIRILICA, NQMAM TAKAVA VUZMOJNIST ne mojete lida go razberete. Ima tehni4eski problemi, po koito o4evidni ste nekompetentni!!!!!



Тема Re: Ха! Ето, прав съм, че не можеш да пишеш!нови [re: Gallandro]  
АвторGOTHMOG (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 12:27



O4evidni iska6 da pokaje6 nqkakvi lingvisti4ni )ili kakvito i da bilo umeniq), no v slu4aq se izlaga6 kato kifladjiq. Ako ne si zabelqzal horata pi6at po mnogo na4ini i vlagat razli4en smisul na edna i su6ta bukva!
6te otgovarqm po reda na tvoite vuprosi za da ne se oburkva6 :P
I-to moje a se 4ete "I" ili "I"-kratko.
Ako si iz4el po-gornite post-ove 6te vidi6za koi stava vupros. Nedei (zabeleji kak se 4ete "I"-to v tazi duma) da govori6 naizust, 6toto e sme6no!
Estestveno, 4e stava vupros za postovete vuv foruma a ne za sinqta kniga!
Za nesvurzanoto govorene.......mislq, 4e ve4e spomenah jelanieto ti da se izqvi6 i da napravi6 vpe4atlenie 4rez neumestni i nepravilni zabelejki (a ako ne sum pravq go sega :P)
P.S. Stava vupros za "Gothmog - Lord of Balrogs, High-captain of Angband and slayer of Feanor, Fingon and....(toq nqma da go spomenavam 6toto mi e antipati4en :)



Тема Re: Ха! Ето, прав съм, че не можеш да пишеш!нови [re: Gallandro]  
АвторGOTHMOG (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 12:46



Btw, tvoq niclt i prilqga otli4no. Siguremn sum, 4e Ylix-cite sa mnogo 6tastlivi da imat toq tip sred naseleieto si.



Тема Re: Ха! Ето, прав съм, че не можеш да пишеш!нови [re: GOTHMOG]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано02.07.04 13:20



Не си прави труда да ми отговярш. Както казах няколко пъти не чета постове над два три реда на латиница. Направих няколко изключения, но ми писна. Интересно как аз пък никога не съм стигал до там, че да не мога да си кирилизирам поне браузъра, ако не и ОС-а, а съм ползвал доста, включително и големи екзотики. Както гласи сигнатурата на Беорн - има само две причини да не можеш да пишеш на кирилица - накадърност или мързел... И в двата случая отказвам аз да съм този, който ще се мъчи.

Единствената друга причина, която признавам е за браузъра ти да няма кирилски шрифтове въобще и да трябва да си ги правиш сам, но щом можеш да четеш кирилица очевидно не е това.


Той стана безсмъртен... но за кратко.

Редактирано от Gallandro на 02.07.04 13:35.



Тема Re: Нямаш мишка и таб-а ти е развален?нови [re: GOTHMOG]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано02.07.04 16:59



Ей, компетентния - спри да се правиш на интересен и като не ти понася да спазваш правилата си гледай работата
Ловя се с теб на бас, че техническа възможност има.

Welcome to the real world


Тема Re: Нямаш мишка и таб-а ти е развален?нови [re: GOTHMOG]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано02.07.04 17:50



Стана ми любопитно заради поста на Mopфиyc и взех, че се измъчих да прочета и това...

S teb ne se poznavame za da dava6 ocenki za intelektami - te 6te budat napraveni ot drugi

Хубаво. Прочети постингите на другите към теб. Е?

Tova, 4e me obijda6 bez pri4inno vupreki dobrite mi namereniq moje da pokaje kolko struva6 ti q ne az - blagodarq za vnimanieto!

Хъм... "Добрите" ти намерения бяха подигравки още от първия ти пост в клуба... Безпричинно е доста неточно понятие... Щом не можеш да се кирилизираш дори... За глупавото заяждене и неуспешните опити за сарказъм да не говорим.

A sega po vuprosa za kirilicata - nqma nujda da ti obqsnqvam tehni4eskata 4ast na ne6tata 6toto sigurno pak 6te kaje6. 4e ni6to ne razbura6 (mdaaaaaa :P) Povtarqm (ili potertvam) NOMERA S KIRILICATA NE VURVI , NE MOGA DA PI6A NA KIRILICA, NQMAM TAKAVA VUZMOJNIST ne mojete lida go razberete. Ima tehni4eski problemi, po koito o4evidni ste nekompetentni!!!!!

Ето това имам предвид под не свързани приказки. Уточнявам. Това е в пълно противоречие с първата част на постинга, в която казваш, че не трябва да съдиш някой, който не познаваш. Освен това всички ние сме ти изброили защо можеш да пишеш на кирилица, а ти не си казал и една причина да не можеш. Колкото до моята компетентност само ще уточня, че съм системен програмист и се занимавам именно с проектиране и писане на операционни системи. Ще добавя и, че някъде през далечната 97ма или 98ма лично съм правил кирилица за линукс. Това, че упорито повтарям, че не разбирам причините поради, които не можеш да пишеш на кирилица е, че не се сещам за реални такива и защото знам, че винаги може да се направи нещо. В най-най-най-краен случай можеш да ползваш онлайн конвертор и да си пишеш на латиница, но да постваш на кирилица. По-интересно ми е ти доколко си "компететнтен" щом така и не успя да обясниш защо аджеба не можеш да си кирилизираш машината или поне да използваш някой от начините да постваш на кирилица дори и без системата ти да я подържа . Е, извинявай, но това може да се дължи единствено на некомпетентност, което означава, че обидите ми не са били безпочвени или на мързел, което пък говори, че не проявяваш уважение към четящите тук и следователно си заслужил всичко по твой адрес .

Досега съм помагал безкористно на всеки, който е имал проблеми да се оправи с кирилицата, но в твоя случай бих постъпил като Mopфиyc - ако искаш да се хванем на бас на каса бира, че мога да ти изнамеря начин, за да постваш на кирилица?


Той стана безсмъртен... но за кратко.

Тема Не ми се дръж снизходително!нови [re: GOTHMOG]  
Автор БeopнМодератор (mandalorian)
Публикувано02.07.04 18:46



Това, което аз съм изчел има доста хляб да изядеш да го настигнеш. Колкото до други отговори, нямаш шанс - аз съм толерантен по принцип, но с такива надувки, дето не могат да пишат даже, камо ли една скоба да затворят като хората, нямам нито нерви, нито желание.

Точка. Гледай си внимателно тона, с който пишеш тук! После да не се чудиш защо някой постинг ти е изчезнал или защо не можеш да пишеш в клуба.

Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Не раздавай оценки за компетентностнови [re: GOTHMOG]  
Автор БeopнМодератор (mandalorian)
Публикувано02.07.04 18:51



НЯМА никаква техническа причина да не можеш да ползваш КРЕДОР, ако можеш да постваш. Всичко друго, което пишеш е очевидно елементарни бръщолевения.

Български се пише с кирилица. Другото е превземки или некадърност.


Тема Re: Не ми се дръж снизходително!нови [re: Бeopн]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано02.07.04 23:50



Сигнатурата ти ме кефи

Welcome to the real world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.