Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 16.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mелодии за GSM ?нови  
Автор ison ()
Публикувано25.05.04 16:13



Знаете ли от къде могат да се изтеглят хубави мелодии на star wars за GSM?




Тема Re: Mелодии за GSM ?нови [re: ison]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано25.05.04 17:32



Какъв ти е телефона? Ако подържа midi (полифонични мелодии (и не е от осакатените модели на Нокия, т.е. повечето нокии... така и не се научиха тия да правят телефони... но това е друга тема)) просто напиши midi плюс star wars в гугъла и ще ти изплюе тонове .


Бай бай бейби, бейби гуд бай
Превод:
Купи, купи бебе, бебето е добра покупка

Редактирано от Gallandro на 25.05.04 17:46.



Тема offнови [re: Gallandro]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано25.05.04 19:44



Би ли ми казал някой недостатък на нокия спрямо тия дървени тоблерони сименс да речем?

Не ми пречи, че сънувам на английски,
но ме нервират немските титри.


Тема Re: Mелодии за GSM ?нови [re: Gallandro]  
Автор ison ()
Публикувано26.05.04 09:13



Siemens A55, не знам дали поддържа midi, имаш ли представа как мога да разбера, и ако поддържа как могат да му се изпращат?




Тема Re: offнови [re: ss_]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано26.05.04 09:38



Абе те и сименс не са стока, но щом си казал:

1. Като изключим смартфоните на болшинството други модели инфраред порта е само за украса. Почти нищо не може да се прави през него.
2. Същото е и при блутута.
3. Малко спорен въпрос, но менютата, които продължават да слагат са безнадежно устарели.
4. Супер скапани дисплеи за съвременните стандарти. Дори на 6230, който иначе е сравнително приличен лепнахо онова лайно, от което имат незнам си колко стонин хиляди на склада...
5. Първоначално повечето модели излизат със страшни бъгове в софтуеъра(неща от сорта на забивания, при пускане на някоя игра когато си с българско меню и т.н.), които после биват оправяни, ама не е идеята да се бърза според мен... . (тук говоря и от личен опит, тъй като макар и не за телефони пиша софтуеър за Накия, Алкател и Ериксон и знам какво става зад кулисите.)
6. Разгледай в някой сервиз какви телефони има най-много.
7. Много от моделите имат полифонични мелодии, но не подържат midi, което ми се вижда голяма простотия.

Сещам се само за две техни силни страни:
1. Много бързо зареждане на батериите.
2. Сравнително добри камери. Като това се обезмисля до някъде, защото повечето модели така или иначе не могат да пращат снимките по инфраред или блутут.

Почти само смартфоните им стават за телефони, но за телефони, като смартфони пак се дънят... Просто не знам, на кой му е хрумнало, че смартфона може без тъчскрийн.

Ако искаш да ги сравняваш с нещо пробвай с Моторола, СониЕриксон, Шарп или Панасоник(модели след Х70).

П.П.: Ако ти се обсъжда темата я пусни в клуб GSM, защото наистина не е за тук. Ще я видя.


Бай бай бейби, бейби гуд бай
Превод:
Купи, купи бебе, бебето е добра покупка

Тема Re: Mелодии за GSM ?нови [re: ison]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано26.05.04 09:39



Не, не подържа midi . Трябват ти монофонични мелодии, които са специално за сименс. Не се сещам, от къде да ги намериш .

Пробвай с гугъла нещо... Simens + A55 + "ring tone" + "star wars". Или нещо от сорта.


Бай бай бейби, бейби гуд бай
Превод:
Купи, купи бебе, бебето е добра покупка

Тема Re: offнови [re: Gallandro]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано26.05.04 10:56



Ааа, с инфрареда може да се играе на змията с два телефона, това е много нещо!
Абе какво спорите бе, само Самсунг и това е!

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Mелодии за GSM ?нови [re: Gallandro]  
Автор ison ()
Публикувано26.05.04 11:49



Мерси за информацията! Значи ли това, че не мога да получавам никакви полифонични мелоддии?




Тема Re: Mелодии за GSM ?нови [re: ison]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано26.05.04 11:58



Да, за съжаление .


Бай бай бейби, бейби гуд бай
Превод:
Купи, купи бебе, бебето е добра покупка

Тема Re: Mелодии за GSM ?нови [re: Gallandro]  
Автор ison ()
Публикувано26.05.04 12:09



Mерси, че ми каза, защото мислех да изпращам sms-и !





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.