Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 11.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ТежкО ви!нови  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано20.02.04 16:40



Върховния съвет на флотските адмирали със единодушно решение реши да ми даде званието върховен адмирал и по изключение моф на цяла една галактика - тази в която се намираме. Това е първия случай в историята на Империята, в който цивилен бива посочен за това звание. Това е необходимостпредвид че тук и в околностите се подвизава един субект гордо носещ името на полов орган и цифра след него, представя се за Негово Величество Императора и говори само за срещи и запивки и никога за SW, Indiana Jones, Willow или някое друго постижение на Н.В. Императора.

Като символ на встъпването ми в длъжност бях удостоен с честта да съм единствения носещ ето това:



Бидейки единствения върховен адмирал произлязъл от редовете на ловците на глави, мисля да привлека като инструктори в Имперските Сили всички достойни колеги от близкото ми минало. Свиквам на спешно съвещание за регрупиране на силите всички мои подчинени, включително и оня дето се представя за Вейдър. Той да не се прави на утрепан, а да си спомни,че е длъжен да се подчинява на моф, а мофовете са по низшестоящи от върховните адмирали. При това да не се забравя и че съм моф с извънредни пълномощия на тази галактика.



Тема Е,...нови [re: Бeopн]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано20.02.04 17:04



... Галактика без един сектор, ако трябва да сме точни...

П.П.: Иначе часовнике е убиец!!! Баси! От къде го докопа?!... Бе то ти всъщност си в страната на часовните, така че к`во ли питам .


Геройствата трябва да се планират внимателно - и да се избягват най-старателно.

Тема Re: ТежкО ви! [re: Бeopн]  
Автор thyn (леден)
Публикувано20.02.04 17:06



Намирам липсата на вяра у вас за обезпокояваща :)
От другата седмица пускаме в сериино производство lightsaber-и ...
Трябва да се сложи край на тази бюрокрация

"Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had"


Тема Хехехе, абе не е съсвсем така.нови [re: Gallandro]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано20.02.04 17:20



Часовника е купен чрез eBay през Щатите от Хонг Конг. Това ни най-малко не ме притеснява - в наши дни само органичните компоненти не са азиатски, а както наскоро научихме и това не е съвсем вярно защото около 30% от внасяните в Европа птици идвали от Азия.

Наистина е убиец часовника, а в каква кутийка идва, все едно наистина е някакъв ритуален предмет. Имперско лого и надпис Imperial Forces има и на гърба на часовника.



Тема Тази умряла религия и култа към ситовете...нови [re: thyn]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано20.02.04 17:26



...доказаха абсолютната си безпредметност. Онзи жалък бунтовник и смешниците му от Ховия Джедйски Орден си мислят, че могат да спрат естествената еволюция и да насадят още повече суеверност у хората, но няма да успеят.



Тема Re: Хехехе, абе не е съсвсем така.нови [re: Бeopн]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано20.02.04 18:03



Бе на моя пише, че е произведен някъде окло теб . Въпреки че като се замисля не пречи вътре частите да идват от далЕко .

Ама честно казано доста бих се поколебал да не го сменя за такъв, ако можех да го поръчам лесно ... но немога (поне не и лесно), така че дилемата е разрешана поне частично... и без това сега съм в тотална чуденка за смяна на телефона...


Геройствата трябва да се планират внимателно - и да се избягват най-старателно.

Тема И какво ше заповяда..нови [re: Бeopн]  
Автор Eager (re)
Публикувано20.02.04 18:12



новия върховен адмирал?

п.с. часовника кърти мивки..



Тема На теб специално ще заповяда...нови [re: Eager]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано20.02.04 18:27



...да замъкнеш на среща на клуба някой от кръжеца ви български джедаи. В случай, че Менгеле или Импраторчето ви създават проблеми за обща среща ми кажете да ги кача на следващия конвой за мините на Кесел.



Тема Re: На теб специално ще заповяда...нови [re: Бeopн]  
Автор Eager (re)
Публикувано20.02.04 18:55



оке
аз отдавна опявам за обща среща

тук искам да подчертая, че не става въпрос за събиране на двете институции, а просто да поддържат връзка, хора оттук да ходят на срещи на бгджедай, където се говори почти изключително за мв, и то все интересни работи, и хора от организацияята да идват на срещи на този клуб, които не са чак толкова мв-ориентирани, но са по-редовни (поне по принцип) и приятни.

и така...
като има среща на бгджедай ще постна тук, всички са поканени да заповядат.

впрочем утре има май от 12.00 на станцията на сердика, обаче не виждам как може да стане някаква успешна организация за толкова кратко време. няма да се намеерите според мен. все пак ако има ентусиасти..

но по-добре е по-отрано да се организира една обща, колко да се запознаят хората, и после да започнат от само себе си..


а специално теб, подвизаващ се под името Беорн, те чакаме като специален гост на бгджедай среща. кога ти се очертава път насам?



Тема А защо вие да не дойдете на срещи на клуба? [re: Eager]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано20.02.04 19:22



Много по-логично е тъй като црещите на клуба са редовни и винаги на едно и също място.

Аз по всяка вероятност ще дойда лятото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.