Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 28.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Един малък въпроснови  
АвторThe Force (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 22:33



Да ми кажате някой официален клуб за всички джедаи, падауани, ситове и т. н. Така де вие имате ли си някакъв клуб?
И какво представлява Ботуша?
Май станаха много въпроси, спирам до тук.




May the Force be with you!



Тема Re: Един малък въпроснови [re: The Force]  
Автор Alastis (Сан Марино)
Публикувано01.02.04 08:51



Ботуша е една бирария, която в момента е в ремонт. По-точно от началото на януари излезе в едномесечен ремонт, така че вече би трябвало да са я оправили. Сбирките представляват бира, картофки (или каквото си избереш от менюто), много Утопия и малко Star Wars. Ботуша се намира на първата спирка на повечето тролеи, които хванеш от подлеза на НДК (без девятката).




Тема Re: Един малък въпроснови [re: The Force]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано01.02.04 13:09



Отговорите на всичко са "не". Няма никакъв клуб, това което съществуваше преди сега вече се изврати и се обърна на съвсем друга работа ( и други хора ). Тъй че...

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Един малък въпроснови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано01.02.04 13:19



Говори за себе си.

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: Един малък въпроснови [re: The Force]  
Автор The Humble Count Death (War Wins: 9 + 1)
Публикувано01.02.04 17:38



ами айде и аз да ти отговоря.
срещи на клуб Стар Уорс се правят от две години вече , всеки вторник. имаме не повече от пет или шест пропуснати вторници. на срещите освен някои от пишещите тук идват и наши приятели от клубове като фентази , фантастика и др. тъй като се събираме всяка седмица в продължение на повече от сто!!! седмици е съвсем естествено не винаги да се говори за Стар Уорс. Разбира се това не се харесва на повечето хардлайнери (куай гона , Аластиса и други) , поради което не идват на срещите редовно или вече въобще не идват. Разговори за Стар Уорс има и ще има поне докато хора като Зевса (лорд Вейдър), Пиво( много голям маниак на СУ вселената , само за нея говори!) и някои други идват. като цяло обсатновката е много приятна и дружеска , разговорите обикновенно се въртят около разни фентази светове , книги , игри филми. пие си бира (задължителен елемент) , пеят се песни (не винаги за съжеление ) и си прекарваме супер.
Ботуша беше мястото в което се събирахме , но поради технически причини в момента срещите са в халбите

Message from Our Sqnki:
Read forums. Post your provinces. Follow KD plan


Тема Re: Един малък въпроснови [re: The Humble Count Dea]  
АвторThe Force (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 00:01



Да, това беше изчерпателен отговор и все пак в момента малко недостъпен, но все пак благодаря на всички. Вярно тук има големи фенове, особено Lord Vader & Naia ми направиха впечатление, защото все си мислех, че прекалено много се вживявам като стане въпрос за филми асобено Star Wars, ама на тези двама джедаи каска им свалям... успокоиха ме... да и не само те (хора вдъхновявате ме Thanks)!
Щото впрочем от доста време се чувствам като Йода на Дегоба... един свестен човек да нямам насреща си да гвори за хубави филми като SW (тоест най-хубавите). Измряха всички джедаи около мен ей това е то.



May the Force be with you!



Тема Re: Един малък въпроснови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано02.02.04 10:32



Защо е станало така? Аз не съм идвала скоро, но сбирките на ботуша ми харесваха. Не се ли съберате вече?! Питам именно теб, защото ми се струва, че мненията ти обикновенно са обективни и обосновани.

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Един малък въпроснови [re: ss_]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано02.02.04 12:13



Ами че аз за себе си говоря, да съм споменал някъде нещо по-различно? Не е тайна за никого какво мисля по въпроса в момента.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Един малък въпроснови [re: Naia]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано02.02.04 12:17



Какво да ти кажа. И аз отдавна не съм ходил. А причината е, че вече не е същото. Просто нещо липсва. Не обвинявам никого за нищо, просто ако ще се говори за сбирки на клуб Стар Уорс, това което в момента се провежда доколкото знам всеки вторник в 18 часа в Халбите не се и доближава. Там се ходи само за по бира с приятели, които чисто и просто са такива, а не фенове. Искам да кажа, че целта вече не е да се съберат феновете, а просто приятелите. Не казвам, че не са фенове, някой да не разбере погрешно. Просто. Абе и аз не знам. Туй то.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Един малък въпроснови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано02.02.04 15:04



Ами недей тогава да разправяш, че нищо нямало вече. Остави човека да дойде и да прецени сам за себе си.

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.