Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 02.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема The Light Saber  
Автор Darth_Urals ( Lord of Sith)
Публикувано17.12.03 03:03



Imate li informazia dali e sazdaden takav naistina?Ili e samo 4ast ot nashite me4ti.



Тема Re: The Light Saberнови [re: Darth_Urals]  
Автор Alastis (Варшава)
Публикувано17.12.03 08:09



Има. Само че е създадена само дръжката му и се продава за $250. Останалата част е от типа "направи си сам".




Тема Re: The Light Saberнови [re: Darth_Urals]  
Автор Sativa (upwards)
Публикувано17.12.03 15:45



АХА!
от Наса направиха такъв. състои се от мини ядрен реактор от трето поколение с две помощни батерии от антиматерия , направени по най-новите нано технологии! Има и чип за управление - произвеждат ги в аводите на военните в лос аламио , Ню Мексико

People feel we are so brave to suicide with no defense.They think the leader is a super suicider


Тема Re: The Light Saberнови [re: Darth_Urals]  
АвторBigBadButt (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 21:59



Abe ne znam dali e syzdaden Light Saber no davam vsi4ko da imam edin (za predpo4itane toiaga) A kolkoto do nano tehnologiite ve4e sym izmislil kak se pravi ustroistvo za teleportirane. Moje da stane i za klonorane



Тема Re: The Light Saberнови [re: BigBadButt]  
Автор Alastis (Варшава)
Публикувано17.12.03 22:43



Телепортация в днешно време е възможна. Дори вече е извършена успешна такава.



Тема Re: The Light Saberнови [re: Alastis]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано18.12.03 00:16



Е
Некви си атоми са телепортирали само



Тема Re: The Light Saberнови [re: Lord Vader]  
Автор Gil-Gallandro (орк-бард)
Публикувано18.12.03 10:30



По-зле. Некви фотони само...


"Your army must fear you more than the enemy. Only then will you triumph.".

Тема Re: The Light Saberнови [re: Gil-Gallandro]  
Автор Marka Ragnos (Ninth Sith Lord)
Публикувано18.12.03 11:55



Е то така се почва. Имам приятел физик в Исландия в някакъв си там Университет, където заедно с голяма брой учени по физика се занимават с такива опити и пр.

BTW: замисляли ли сте се, защо в цялото Star Wars (филмите и разширената вселена) няма такова нещо като телепортацията. Явно Джордж нещо не я долюбва.


Това, което не те убива, те прави по-силен.

Тема Re: The Light Saberнови [re: Marka Ragnos]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано18.12.03 12:43



Изтъркано е било покрай Стар Трек, който както знаем е по-стар от Войните. Това е. А и някак не се вписва телепортация в Стар Уорс вселената, сигурно защото съм свикнал с нея такава каквато е, но все пак не се вписва.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: The Light Saberнови [re: Qui-Gon Jinn]  
АвторBigBadButt (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 23:41



Ideata mi e slednata. Ne sym mnogo obrazovan na tema nano tehnologii, no vse pak si mislia 4e moje da se razdrobi 4ovek i da se izprati kato signal kym priemnik. Problema e 4e moje da ima zaguba na informacia i da izleze6 bez niakoi krak Taka moje i da se klonira. Slaga6 dva priemnika i ima6 si bliznak, a moje i dva.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.