Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 23.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво стана ясно от анимацията и какво не.нови  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано11.12.03 03:25



Нищо не стана ясно. Защо?
Ето няколко примера защо:
Вижда се че Палпатин подкрепя открито, даже направо си взима Анакин за протеже - Е и? Това го видяхме прекрасно в Е" и го предполагаме от Е1.
Вижда се че Оби Уан е бил генерал във Войната на клонингите. Е и? Ние това си го знаем още от Е4, голяма работа!

Има още един куп такива глупости. На всичкото отгоре е нарисувано с краката от някои хора, които са ги гонили най-редовно от часа по рисуване в даскало.

Хубавото е, че ни дават някаква идея какво е ставало в тия митични войни, за които всеки си задава въпроси още от Е4 насам. Обачетия неща се виждат оттук оттам и през игрите, които излязоха малко преди и след Е2.

Това, което обаче на мен най-много ми бърка в здравето е, че тези мини сертиали ограничават безумно много във времето Е3. Тоест, след като "Войните на клонингите" ни описват основните неща от битките и съпътсващите събития, значи за Е3 остава описанието на избиването на джедаите и окончателното превръщане на Анакин във Вейдър.

Това, което по всяка вероятност ще последва Е3 са няколко книги, няколко игри, излизането на Трилогията на ДВД, после излизането на пълната сага във формат за колекционери. След това, по мои изчисления това са около 2-3 години, ще има или телевизионен сериал, или анимационен кино-филм, като първото е по-вероятно.



Тема Re: Какво стана ясно от анимацията и какво не.нови [re: Бeopн]  
Автор Alastis (Осло)
Публикувано11.12.03 08:17



Това, което аз разбрах е, че монкаламарианците са се разцепили - допреди не се бях интересувал много от този свят, но сега видях двете му основни раси да воюват. Иначе филмчетата не са нарисувани с краката си. Това просто е стил в анимацията, но не всеки може да го разбере. Сред тези, които гледат Cartoon Network малцина биха го разбрали и това е един от недостатъците. Епизодчетата бяха доста кратки, това също не ми хареса. Засегнати бяха точно две битки и това как Дуку се сблъска с Асаж. Вероятно втората партида ще разкаже малко повече, но като цяло не намирам особен смисъл в Clone Wars и споделям до голяма степен мнението ти.



Тема Re: Какво стана ясно от анимацията и какво не.нови [re: Alastis]  
Автор Gil-Gallandro (орк-бард)
Публикувано11.12.03 09:39



Това за Мон Каламари, е ясно още от Е2. Кой не гледа внимателно . Има един Куорън (втората раса на планетата) на събранито, което прави Дуко . Иначе и на мен ми беше най-интересно това . Четох, че в Хипер Спейс се появили снимки, на които имало Мон Каламарци в Е3 .


"Your army must fear you more than the enemy. Only then will you triumph.".

Тема Re: Какво стана ясно от анимацията и какво не. [re: Alastis]  
Автор Jack of Shadows (Clubs War)
Публикувано11.12.03 13:13



Епизодчетата са УЖАСНО кратки. Ако някой ги има изтеглени, що не пробва да ги понавърже и да ги качи някъде?

- Eто ме.


Тема Re: Какво стана ясно от анимацията и какво не.нови [re: Бeopн]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано12.12.03 01:04



Аз се насилих да гледам няколко епизода защото някой ми каза, че са готини. Обаче... абе някак си не мога. Аз като фен на японската анимация не мога да възприема такава дървения ( ще ме прощавате )... И не е само това, някак си ми е противно, не отричам че всеки път изтръпвам когато покажат клонингите и разните му там битки, но не е това начинът. Ако ще има анимация по Star Wars, то тя трябва да е правена единствено и само от японци. Много крайно се изказвам, зная, но това е то! Трябваше да се постараят повечко. За мен тия серийки са скверна работа. Просто не стават!

PS. Не че не ги поглеждам, но това си е просто от.... хехе... как да го кажа... всичко, което е Star Wars ме влече

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.