Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 21.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ИМААААМ ГООООО!!! Индиана Джоунс!!!!!  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано05.11.03 12:44



Наистина е излязъл!!!

На две места беше свършил, а на третото взех последната бройка!!!!! Е, вярно, че ми казаха, че са получили само две де, ама за малко да остана без него, поне до събота!!!!





Those who live by the sword will die by the sword. I choose to do neither.

Тема Уф!нови [re: Gallandro]  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано05.11.03 13:06



Сега съм го сложил на бюрото, до монитора и му се радвам ли радвам... хич не мога да се съсредоточа да бачкам . Искам да ми свърши работното времеЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!


Those who live by the sword will die by the sword. I choose to do neither.

Тема Re: Уф!нови [re: Gallandro]  
АвторПOПA (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 14:01



Пиши някакви подробности - оформление , звук , картина , екстри... с две думи - Александра издънили ли са се или са на ниво този път. Аз ще трябва да почакам още 3 дена до заплата ...не знам как ще издържа :(



Тема Re: Уф!нови [re: ПOПA]  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано05.11.03 14:20



Ще пиша утре . Разбирам те . Аз, до довечера се чудя как ще издържа...


Those who live by the sword will die by the sword. I choose to do neither.

Тема Re: ИМААААМ ГООООО!!! Индиана Джоунс!!!!!нови [re: Gallandro]  
Автор Alastis (Рига)
Публикувано05.11.03 19:15



Инди ВЛАДЕЕ !!
И аз си го взех. Даже ми върнаха ресто 5 ст., нещо, което никога не го е било, ама им ги подарих. За по едно кафе.
Прегледах набързо Похитителите, сега се точа да гледам бонус диска.
Филмите ги знам наизуст, но сега вече ще науча и точните движения на актьорите.
ААААААААААААААААААААААААА, КЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕФ !!

Като бонус - сега ми се освобождава една видеокасета, на която ще записвам Clone Wars...

Инди ВЛАДЕЕ !!



Тема Re: ИМААААМ ГООООО!!! Индиана Джоунс!!!!!нови [re: Gallandro]  
Авторdoro (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 00:57



И аз Го ИМААААМ !!!И аз взех последната бройка !!!Луда работа !!!
Много ми хареса качеството на звука и на картината , а този `THX Optimizer` е страхотна екстра ! М/удругото ми направи впечатление , че дисковете са произведени от `Technicolor` в Мексико - абе мисълта ми е , че са истински !!!!!!

Честито на всички , с радост и здраве да си ги гледате !!!



Тема Както обещах...нови [re: Gallandro]  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано06.11.03 09:46



...ще взема да драсна първи впечатления .

Снощи успях да изгледам трите филма и малко от допълнителните материали.

Първо опаковката. Този път Александра само са лепнали едно етикетче от външната страна на найлоновата опаковка. Всички надписи са на английски. Дисковете си вадят изключително лесно, абе личи си, че не са пипали много от Александра. Добър знак.

Образа. Перфектен!!! Чудесен!!! Прекрасен!!! Широкоекранен, което е най-важното .

Звука. Срашно добре е ремиксиран на DD . Личи си, че Спилбърг е участвал в преработката (който е гледал ДВД версията на Лорънс Арабски, ще разбере, за какво говоря). В джунглата те заобикалят крясъците на животните. Свистенето на куршумите от автомати се движи в синхрон с образа, усещаш как самолета от Похитителите са върти и т.н. . Музиката се чува едновременно през фронталните и сърауда .

Има ТНХ оптимизатор на всеки диск. Не се усеща смяната на слоевете, което е доста рядко срещано при дисковете на Александра.

Допълнителните материали имат български субтитри, рядко срещано явление.

Единствения недостатък, който забелязах, не е по вина на Александра. Проявява се само като песнеш звука на 5.1, музиката е много силна спряма диалога и другия звук. За да чуваш нормално говора, трябва да проглушиш съседите с музиката... ама то това си е техен проблем .

С две думи. Явно не са им дали на Александра да окепазят нещата и дисковете са перфектни . Струват си!!!




Those who live by the sword will die by the sword. I choose to do neither.

Тема Re: Щастливциииии!нови [re: doro]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано06.11.03 17:53



А аз само чета и скъцам със зъби!
Тук в проклетата Враца няма и помен - обиколих и последната барака. Някои видеотеки не са и чували че има такова нещо!
Сега чакам събота - за да си го взема от София и тъкмо ще комбинирам с Матрицата 3. Сетих се че направо от Арена ще си взема и Инди.



Тема Абе, тук не бяха по една-две бройки, ама...нови [re: Gallandro]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано06.11.03 21:39



...пусто по 80 франка и като се има предвид, че "Завръщането на Краля" е 70 франка, на Майкъл Мур книгите и филма, които съм си харесал са общо над 200... абе правете му сметката! С тия пари може да се изхрани половин Нигерия в продължение на месец!

Ето почва, съседите тая вечер ще имат право на сън с тампони в ушите, докато се извъртят трите филма и Гладиатор. Само си представете какво ме чака: Инди, хууубава пица и прилично количество Beck's! Бонус материалите утре по светло ще ги гледам, че днес няма да мога устискам толкова време пред телевизора след бачкане и варварски набег по магазините.

За Галандро: пич, купих си комби-stylus - червена химикалка (като за даскал), черна химикалка, 0.5 мм автоматичен молив и stylus. Нямаш представа колко е удобно това нещо (и колко неоправдано скъпо също де).



Тема Re: ИМААААМ ГООООО!!! Индиана Джоунс!!!!!нови [re: Gallandro]  
Автор Alastis (Рига)
Публикувано06.11.03 21:59




Нещо не ми зацепват секциите, които водят към indianajones.com
А уж съм с постоянен Интернет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.