Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 26.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mного важно за познанието на Разширената Вселена.нови  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано25.09.03 01:04



Gallandro преди време беше пуснал тук линка към един руски сайт, където имаше една доста добра колекция от SW комикси. Само дето тия, които ме познават, знаят, че няма да се задоволя с нещо друго освен пълната колекция и ето тук линка към първата от трите страници, на които се помещават линкове към сканираните във формат jpg комикси.



Обяснения:
1. Това са копия, които въпреки, че ще ви помогнат да научите много за разширената вселена и да се забавлявате подобаващо, са в абсолютен разрез със законите за авторското право. Както всеки warez release предупреждава, искам да го направя и аз - това са копия само за оценка, ако ви харесва това, което виждате, моля при първа възможност да възнаградите авторите като закупите оригиналите.

2. Линковете, които се намират на тези страници са от типа "ed2k://|file|" - те се обслужват от програмата eMule - .



Тема Re: Mного важно за познанието на Разширената Вселена.нови [re: Бeopн]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано29.09.03 08:45



Евала ти праим ... само да намеря по-бърза връзка с Интернет и ги почвам наред ...

Че имам само Vader's Quest ... срамно е такива пропуски да се правят ...



Тема Re: Mного важно за познанието на Разширената Вселена.нови [re: Бeopн]  
Автор Marka Ragnos (Ninth Sith Lord)
Публикувано29.09.03 17:06



Някой успял ли е да свали нещо от там. Аз пробвам от няколко дена без никакъв резултат. Изтеглих си най-новата версия на eMule - v0.30a и нищо. Моля някой да каже нещо по въпроса, може аз да не го правя както трябва. Иначе колекцията си я бива. Така както гледам много малко неща липсват.


Това, което не те убива, те прави по-силен.

Тема Директно на въпроса ти:нови [re: Marka Ragnos]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано30.09.03 16:03



В отговор на:

Някой успял ли е да свали нещо от там.




Аз изтеглих почти всичко. Освават ми само един два. Трябва да знаеш, че "мулето" привилегирова хората с постоянна връзка. За разлика от Казаата, където намериш ли го, го точиш при почти всички случаи, тук намираш и /както в WinMX/ хора при които може да стоиш с денонощия "на опашка". Провери си също списъка със сървърите. Нови, постоянно ъпдейтвани списъци могат винаги да бъдат намерени на

Редактирано от Бeopн на 02.10.03 14:12.



Тема Re: Директно на въпроса ти:нови [re: Бeopн]  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано30.09.03 17:29



Познай от три опита, какво ще те помоля да ми драснеш на едно CD, следващия път като идваш в България .


...он самый лучший в мире крокодил...

Тема Re: Директно на въпроса ти:нови [re: Бeopн]  
Автор Marka Ragnos (Ninth Sith Lord)
Публикувано30.09.03 18:13



10x за информацията. Май почна да движи. Сега съм в сумати опашки. Гадното е, че са много мегабайти, а пък съм на трафик.


Това, което не те убива, те прави по-силен.

Тема Re: Директно на въпроса ти:нови [re: Marka Ragnos]  
Автор Alastis (Букурещ)
Публикувано30.09.03 20:14



Имам напредък. Вече съм източил 130 Кб.
Кои сървъри ползвате?
(въпросът е за точещите от България) Аз имам сравнително постоянен трафик, ама 99.9% от сървърите ми ги декларира като изключени.

П. П.: от тази гледна точка не се притеснявам за трафика ми




Тема Само да допълня нещо.нови [re: Бeopн]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано02.10.03 14:05



Тези, които не са се сетили да идат на главната страница на този сайт, могат да видят пълната колекция от комикси, като сменят единицата в адреса с номерата на останалите две страници, съответно 2 и 3 /то е логично, де/.

Редактирано от Бeopн на 02.10.03 14:16.



Тема Абе аз каква колекция си направих...нови [re: Gallandro]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано02.10.03 14:16



...ще има да записваш като луд. Единствената особеност е, че тъй като на jpg-ове не са удобни за преглед, трансформирах всичко в pdf файлове. Малко по-големи са, но затова пък можеш спокойно да си служиш с тях. При това понеже са кодирани с 6-цата на Акробат-а, отделните файлове могат да бъдат експортирани без загуба на качеството отново към jpg.



Тема Значи...нови [re: Бeopн]  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано02.10.03 15:02



дай боже, да се видим скоро .


...он самый лучший в мире крокодил...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.