Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 30.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Hell Spirit > Wanted!!!  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано31.07.03 19:12



Ултиматум!

Цялата Империя си спомня феноменалния успех, който имаше първият разказ на нашия колега (по цвят) и приятел Hell Spirit. Разузнаването се натъкна на сведения, че въпросният Hell Spirit е написал продължение на своята творба, което обаче пази в строга тайна и разпространява само в "тесен кръг". Имперското командване бе силно възмутено, от името на стотиците хиляди милиарди жители на Галактиката от този скрит и нечестен според нас акт. Имперските граждани имат право да се образоват, имат право да се информират, имат право да четат високохудожествена литература. (Изключения от това правило са субектите, на които Императорът изрично е ограничил гражданските свободи.)

Именно за това ние поставяме на автора срок от 1 седмица да публикува незабавно новото си произведение. В противен случай той ще бъде заточен в някоя от многобройните ни мини за кратка 5годишна трудова повинност. До изтичането на този срок родната му планета ще бъде блокирана от 6ти Имперски флот. Армадата ще води лично легендарният Лорд Вейдър, почувствал се лично засегнат от действията на своя приятел.

Редактирано от Lord Vader на 31.07.03 19:24.



Тема Леле мале!!!нови [re: Lord Vader]  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано01.08.03 09:51



Аз минавам в нелегалност!!! Преселвам се в неизследваните територии и ще искам политическо убежище от вонгите!!! Като чета тук какво си писал... Кой знае на мен какво ми се готви...


-Знам какво ми е - катери ми се!

Тема Re: Hell Spirit > Wanted!!!нови [re: Lord Vader]  
Автор cянkи (идиот)
Публикувано08.08.03 14:33



Аз му знам координатите, ще има ли награда за мен?

Загубих се.


Тема Re: Hell Spirit > Wanted!!!нови [re: cянkи]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано08.08.03 17:30



Разбира се, но не бива да обсъждаме това на публични места ..



Тема Re: Hell Spirit > Wanted!!!нови [re: Lord Vader]  
Автор Alastis (Тбилиси)
Публикувано08.08.03 21:39



Я, тя седмицата се изтъркаляла вече

:: ЗАМЕНЯМ СТЕРЕО ЗА АНТИФРИЗ ::


Тема Re: Hell Spirit > Wanted!!!нови [re: Alastis]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано09.08.03 14:50



Тва твойто беше в стил "Абе не че съм подстрекател, ама ... "





Тема Re: Hell Spirit > Wanted!!!нови [re: Lord Vader]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано09.08.03 21:08



Другари, имам удоволствието да ви уведомя за промяна в Имперската позиция по този заплетен казус. Понеже обвиняемият Hell Spirit представи доказателства, че е публикувал въпросния разказ, само че в WAP пространството, то обвинението в "Отказване на имперски граждани на полагаща им се по право информация" отпада и на негово място възниква "Косвено отказване на имперски граждани на полагаща им се по право информация поради техническа невъзможност на последните". Империята признава, че въпреки бурното развитие, не всички нейни граждани могат да си позволят техническите нововъведения. Наказанието за 1вото обвинение беше 20 годишен обществено полезен труд в някоя Имперска минна колония. А наказанието, на което ще бъде подложен обвиняемия, вследствие на далеч по-лекото си провинение, е строго 5 минутно мъмрене насаме с Дарт Вейдър и Императора. Обсадата на родната планета на обвиняемия ще бъде вдигната след 1 час.
С това считаме случая за приключен.



Тема Re: Hell Spirit > Wanted!!!нови [re: Lord Vader]  
Автор Alastis (Тбилиси)
Публикувано10.08.03 10:05



Много лошо....
МНОГО ЛОШО !!!!


Наздраве !!
Alastis - призрак от миналото



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.