Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 28.09.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема "Задължителна" среща!нови  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано01.07.03 01:21



Свиквам цялото войнство на клуба на среща! Всеки, който се интересува от SW да се чувства поканен на 18-ти юли на клубна среща от 17:30.

С тази тема искам да обсъдим в кое заведение да бъдем. На мен би ми се искало да е Лучано, но пък там няма д се съберем всичките и затова поставям на обсъждане. Наистина не ми се иска да е в Ботуша, защото само като си спомня каква скапана кухня имат и липсата на Плевенско и ми се отщява /поне едното да имаха /.



Тема Re: "Задължителна" среща!нови [re: Гъбapko]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано01.07.03 09:36



Надявам се това 17:30 да не значи, че ще се омитате рано, защото аз преди 19:00 едва ли ще мога да се добера.

Колкото до мястото и на мен Ботуша не ми се нрави кой знае колко (по горе-долу същите причини), ама този четвъртък на срещата на Кино SS ми обясняваше, че просто това била последната бирария в София от която не са ги изхвърляли още .


-Знам какво ми е - катери ми се!

Тема Не са ги изхвърляли, защото...нови [re: Gallandro]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано01.07.03 15:05



...откакто благодарение на близостта на кръчмата със стария ми офис стана причина за организиране на една от първите срещи там, нашия клуб представлява ядрото на най-добрите клиенти там.

В отговор на въпроса ти: не аз поне нямам намерение да си тръгна по-рано, а просто да стоя по-дълго. Иначе, ако наистина нещата с изгонването са толкова зле май ще се наложи там да сме.

Поне го казвам достатъчно навреме, за да няма после, "ама аз не знаех" или "ми не можах да се освободя".

Редактирано от Гъбapko на 01.07.03 15:16.



Тема Re: "Задължителна" среща!нови [re: Гъбapko]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано01.07.03 15:11



Аз предладам в Лондон да се срещнем. Точно пред Marble Arch има едно много тузарско заведение. Е не е като ''Лучано'', но става:))



Тема А, аз знам една кръчма на старото пристанище на...нови [re: Skywalker]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано01.07.03 15:22



...Барселона. Точно на 200 метра от паметника на Колумб. Навит съм и там и в Лондон. Ще ти пусна мейл къде да преведеш парите за самолетните билети на всички желаещи да дойдат.

Редактирано от Гъбapko на 01.07.03 15:26.



Тема Re: Не са ги изхвърляли, защото...нови [re: Гъбapko]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано01.07.03 15:25



Не знам колко са зле нещата с изгонването, но чух за частично успехни опити за преминаване направо през стъклените паравани в Лучано

Иначе 18 си го отбелязвам като зает и ако между временно не умра, не ме замразят в карбон или нещо подобно ще съм там около 19:00... където и да е това там...


-Знам какво ми е - катери ми се!

Тема Dobreнови [re: Гъбapko]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано01.07.03 19:15



Чакам списъка и сумата. Да го духат бедните, нали?



Тема Не мога да разбера с какво... [re: Skywalker]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано01.07.03 20:59



...съм ти бръкнал толкова в здравето, че дори безобиден ироничен постинг така извърташ?

Все пак това си е твой проблем.



Тема Re: Не са ги изхвърляли, защото... [re: Gallandro]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано01.07.03 21:33



Сигурен съм, че Пиво ще го нарече долна инсинуация Не за друго ами щото не помни

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: "Задължителна" среща! [re: Гъбapko]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано01.07.03 23:50



Аз съм за Лучано. Това е

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.