Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 22.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Е III - започнати са снимките.нови  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано01.07.03 09:39



от следващата седмица Лукас предоставя на феновете си възможността, да видят снимките за Е III през webcam на официалния сайт

!
услугата, наречена Hyperspace, може да бъде използвана от регистрирани фенове (регистрацията струва 20 $).

ще има 12 часа директно предаване, следвано от най-добрите снимки от последните 12 часа.
на всеки 24 часа камерата ще бъде местена.

снимките ще са без звук, за да не издадат прекалено много.


To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.

Тема Оффф, тоя Hyperspace...нови [re: Шeдaнc]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано01.07.03 15:33



...така му се точех, защото мислех, че ще е по-малък абонамента, все пак не получаваш безумно много с абонамента, като се изключи повече информация, разбира се, и твой мейл в starwars.com май също вървеше с него.

Засега не вярвам български фен да се реши да дава тия пари всеки месец за това, което получава.



Тема БРАВОнови [re: Шeдaнc]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано02.07.03 16:08



Да видим този път що са изродщина ще сътворят. Може би ще има повечко стрийптиз барове и дилъри на кока



Тема Re: Оффф, тоя Hyperspace...нови [re: Гъбapko]  
Автор Alastis (In Darkness)
Публикувано02.07.03 16:10



Абе аз се замислям за един месец да направя тая "глупост", но ако ще я правя, няма да е в началото на снимките...

Земя Се Страшно Люлее, Потръпва
И Зейва Пропаст, Скала Се Цепи
Кръв Капе От Сърцето


Тема Re: Оффф, тоя Hyperspace... [re: Alastis]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано02.07.03 16:50



Няма ли по този начин да си развалите кефа?
В смъсъл, когато влезете в киносалона, няма ли да поискате да видите нещо.... Абе защо ви е да си разваляте удоволствието от премиерата, зяпайки някакви снимки, необработени, без звук и само да развалите магията?

you'll take my life, but i'll take yours too!


Тема Re: Оффф, тоя Hyperspace...нови [re: Гъбapko]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.07.03 09:47



аз също не бих дала толкова пари, за да гледам снимките на филм, в чийто успех съм сигурна, но от собствен опит знам, че хората обичат разни пикантерии - и споделих прочетеното. :)

та както съм се разсподеляла... за новата игра

при Sony са се регистрирали над 17000 геймъри, които в продължение на 5 часа не могли да се включат в играта.
сървърите изпушили още при регистрацията, а по време на играта имало дори крашове в системата. Sony казват, че до петък проблемите би трябвало да бъдат отстранени.

за самата игра: играчите могат да избират между 8 видове раси и над 30 различни професии.
който успее да се задържи дълго в играта, среща известни характери, напр. Вейдър.
и не на последно място: феновете могат да избират дали искат да се бият на страна на Империята или на въстаниците.

ето някои от героите в играта:





To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.