Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 30.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Клюките около Епизод 3  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано03.05.03 00:24



И така да обобщим. Може да има и spoilers, така че който не иска, да не чете.

Ясно е че ще видим Чубака там - това е много упорита клюка последните месеци. Все пак той е на 200 години в Епизод 4 и в Е3 ще се появи на доста нормална възраст. Дано не се сбъднат прогнозите, че ще видим и младия /по-скоро малкия/ Хан Соло в Е3, защото според изчлисленията ще е на 11-12 години тогава, а след Анакин в Е1 и Боба Фет в Е2 малко множко ми идва детската градина. Още за Чюи - в www.episode-x.com смятат, че освен него може да видим и самата родна планета на уукитата - Kashyyyk. Доказателство за това е, че Рик Маккалъм обикалял и търсил подходящи дестинации за снимки в Австралия /Blue Mountains/ и Канада. Това са все гористи райони, идеални за представянето на Kashyyyk.

Говори се, че ще има дуел Мейс Уинду & Оуби срещу Анакин. И там Анакин убива Мейс. Малко след това Оуби Уан се бие с Анакин /в Храма на Джедаите най-вероятно/ и последният пада в лавата.

Запитан колко нови локации ще има в Е3 Джордж Лукас отговаря с "Много, много." Това както и участието на Бейл Органа, навежда на мисълта, е възможно да видим планетата Алдеран. Доколкото знам там свършват Войните на клонингите. Така, че е вероятно филмът да започне именно с тази финална битка.

Интересно е и кога Оуби Уан Кеноби ще "мине в нелегалност" и ще стане Бен Кеноби. Доколкото си спомням от Е4, той каза на Люк "Не съм използвал това име (Оуби Уан) от преди ти да се родиш". Може би по пътя за Татуин, където той скрива Люк от Императора и Дарт Вейдър, се отбиват и на Дагоба за да оставят там Йода. Това би обяснило и защо в Е4 Люк каза, че това място му се струва познато отнякъде, а той отива там уж за пръв път.

И така. Би било хубаво да пообсъдим малко тези неща. Верно че има време, но 2те години ще минат доста бързо.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Lord Vader]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано03.05.03 01:14



2 години......
Не мога да повярвам... Тогава ще съм на 27, ще съм се скапал от бачкане и ще ми е писнало от всичко... Мисля си, че един нов епизод на Войните ще ми дойде на място.... Дано замечтая отново!

you'll take my life, but i'll take yours too!


Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: cянkи]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано03.05.03 03:21



Много дистанцирано гледаш на живота, приятелю. Все пак, понякога пътят е по-интересен от целта.

Ама и аз как съм се разфилософствал.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Lord Vader]  
Автор Alastis (Just Hate)
Публикувано03.05.03 08:19



Не мисля, че Хан ще е дете. Ако приемем че Люк и Лея се раждат в Е3, то Хан би трябвало да е на зряла възраст. Хан е учил в Имперската академия, като по това време спасява Чуи. Преди това те не са се познавали. От друга страна смятам, че ще видим Чуи преди да попадне в робство, тъй като това ще е по време на Републиката. Но пък от друга страна нещо не се връзва - ако Чуи напуска Кашиик на 50-годишна възраст, както аз знам, а в Е4 е на 200 години, както твърдиш, то се получава един промеждутък от време от около 150 години!! Това време не може да се свие. Така че ако видим Кашиик, то би трябвало да е във време, когато Чуи вече я е напуснал.

За Е3 - до колкото знам ще има някакъв кристал, около който ще се върти действието.

:: Let me dream of a real existence ::


Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Alastis]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано03.05.03 11:48



Дори е на повече от 200 години ако трябва да цитирам официалния сайт.

Ама не можах да намеря никъде точни години нито за него нито за Хан Соло в официалния сайт.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Lord Vader]  
Автор Alastis (Just Hate)
Публикувано03.05.03 14:39



А освен това ще има и действия в Мос Айсли, в оня бар, където Оби се степа с оня, дето имаше издадени смъртни присъди в незнам си колко слънчеви системи. Абе засега нещата вървят към copy & paste, ама вярвам, че Лукас няма да ни разочарова. Все пак това е една от най-важните серии в сагата.



:: Let me dream of a real existence ::

Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Alastis]  
Автор Kzint (zabat)
Публикувано03.05.03 16:58



Какво толкова-100-200 години разлика-росто са пътували по някое време с по-малко модерен звезден кораб и се получило разминаване.

Don't panick!


Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Lord Vader]  
АвторFeiel (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 18:30



Smisula e v samiat put, ili kakto kazva edna mnooogo mudra gena-suetata okolo divana e vinagi po-interesna!



Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Feiel]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано30.05.03 18:17



абе не знам друго ... ама с идеите за дивана ме заинтригува ...



Тема Re: Клюките около Епизод 3нови [re: Lord Vader]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано30.05.03 19:13



В отговор на:

Оуби Уан се бие с Анакин /в Храма на Джедаите най-вероятно/ и последният пада в лавата




Не е така. Ако беше така то на Корусант трябва да има вулкан, което не е случая. Изрично е посочвано в няколко интервюта на ЛУкас, че тази случка е на някакъв отделен свят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.