Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 30.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема StarWars фенове, помогнете!  
Авторed (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 17:09



На сайта е пусната петиция за издаването на първоначалната кино версия Original Trilogy - StarWars (епизоди 4, 5, 6) на DVD. George Lucas преди около месец отново повтори, че след премиерата на SW:EP3, ще издаде на DVD първата трилогия (4,5,6) като отново я редактира. Една от най-голямите несправедливости, която не се харесва от феновете на SW е например факта, че Han Solo, в оригиналната версия, във бара първо стреля а после пита, което беше обърнато във версията от 1997 год. Ако сте фенове на StarWars подпишете петицията. Последната петиция през 2000 год. успя да ускори идаването на SW:EP1 на DVD. Дали ще успее и тази?



Тема Re: StarWars фенове, помогнете!нови [re: ed]  
Автор 3инa (не то4но фея!!)
Публикувано03.04.03 19:37



az sam za!!!

risk opasnst i ekshan..tova sa sastavkite na givota!!!!!!!


Тема Re: StarWars фенове, помогнете!нови [re: 3инa]  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 17:37



pomognahme ve4e :) Dano da stane rabotata...



Тема Re: StarWars фенове, помогнете!нови [re: Bobby]  
Автор[SW]Anakin (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 17:43



az sa6to sam za



Тема Re: StarWars фенове, помогнете!нови [re: [SW]Anakin]  
АвторEmperoR (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 19:05



Според мен трябва да се издадат и двата варианта - редактиран и нередактиран. Така изборът ще бъде на феновете.



Тема Re: StarWars фенове, помогнете!нови [re: EmperoR]  
АвторZeek (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 18:28



Otdavna sme pomognali:)...ti zabelqza li 6to narod e podkrepil peticiqta...treba da stane rabotata



Тема Re: StarWars фенове, помогнете!нови [re: 3инa]  
Автор jedi knight (Luke Skywalker)
Публикувано20.04.03 11:57



Spored mene trjabva da se pusne versiata na Epizodite koyato izlezna na VHS
prez 2000-ta godina!



Тема Re: StarWars фенове, помогнете!нови [re: EmperoR]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано22.04.03 12:41



I az sym i za dwata. Towa prosto e idealniat wariant. Az wsyshnost niamam DVD, tui 4e kakwo li se obajdam...

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Всъщност правата над оригиналната трилогия не са..нови [re: ed]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано28.04.03 17:09



...на Лукас, а на 20-th Century Fox. Ако на тях им се печелят големи пари ще го направят. Предполагам, обаче, че тоя хитрец Лукас си е запазил някъде по договорите право на вето. Все пак не прчи да се разсмърдим и да имат предвид всиюки фенове, които стоят зад тази инициатива. Затова за известно време ще "ковна" темата най-отгоре в клуба.



Тема STAR WARS classics na DVD !!!нови [re: Гъбapko]  
АвторWedge (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 15:21



Absoljutno sum suglasen,klasicheskata trilogia ja imam na VHS,ostanalite dva na DVD,no problema e che videorekorder veche njamam a VHS dosta "tupo" se "puskat" na DVD player:-)))))Veche otdavna trjabvashe da sa pusnati i starite serii na DVD,ama da mu se nevidi i marketinga na LucasFilm,vsichko e OK ,samo klasikite ne:-(
A te mi lipsvat mnogo ,"Empire Strickes Back" ja imam na VideoCD( i lesno moze da se smukne ot neta v DivX,primerno prez Morpheus),no ne e sushtoto,naj-veche zvuka,obiknoveno stereo i jazuk za DD,DS,DTS 5.1 vuzmoznostite.Puk i kartinata ne e nishto osobeno,a da ne govorim,che ,dokolkoto si spomnjam ot materialite na www.starwars.com predi njakolko godini vuv vruzka s premierata na Ep.I na DVD, kum purvite tri serii,Lucas ima ogromno kolichestvo bonusi,deleted scenes i dokumentalni kadri,chast ot kojito(ama mnogo malka chast i nakoji ot neshtata sa oshte ot 76-77g,predimno za R2-D2) bjaha pusnati kum bonus diska na Ep. II na DVD. Tia 25g stari materiali napravo plachat za DVD special edition + samite filmi,estestveno.A kato sravnjavam dulzinata i tritwe filma + bonusi biha mogli da se pusnat na edin ili dva diska.No na choveka javno mu se shte da pecheli i sled Ep.III,shtoto edin djavol znae ,dali ste pochne da pravi ostanalite tri produlzenia ot novata istoria na Republikata vednaga ili chak sled 10-na godini ,kakto beshe i s tija segashnite.
Shte podpisha peticiata s dve ruce i brato mi Antilis sushto!

Rebel Squadron
Wedge and Antilis
Antilis




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.