Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 17.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Timuti Zan-Ubiite go!нови  
АвторFeiel (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 21:42



Ako si Star Wars fen, to niama na4in da ne ti e popadalo pone edno ot knigletata na Timuti Zan, reklamirani kato produlgenia na originalnata trilogia, koito Lucas skoro ste snima.E, az se naslish da pro4eta purvite tri-az sum FEN!- i iskreno sgualiavam za postupkata si!Po-dobre a si biah vzela"Bruleni hulmove"!Dano Lucas da ne znae nisto za tova svetotatstvo!Ploski geroi, predvidimi subitia, dilozi, koito sa siakash pisani ot pian tiiheidgur, rshil tvurdo da vpe4atli syu4enicite si!"Sega knigite se pishat ot 4itateli i nikoi ne gi 4ete!" e kazal Oskar Wild!Niama li koi da go grumne toia Zan?!Dnes otnovo se spriah da razgledam porednata mu boza, taiasta plaha nadegdica da e smenil stila si.Popadnah na dialog megdu Luke i niakoia si Mara Jade/bivsh u4enik na Palpatin, razgalvana sled neuspeshen opit za pokushenie srestu Luke v EP.6/O ugas i skub, i 300 diavoli!Nestastnii, bednii Lucas!
O4akvam mnenieto vi!



Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Feiel]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано09.03.03 13:13



Всяка книга свързана със STAR WARS (а те са десетки) минава одобрениет на Лукас. Дсъщност още преди започването й, както и по време на писането, автора редовно ходи на инструктажи. Аз лично съм чел доста от книгите свързани с Войните и за мен историята си е съвсем в ред. Назнам за някой, който е чел само тези може и да не е.

IF JADEN THEN
GOTO BIRARIA


Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Feiel]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано09.03.03 16:15



Аре стига глупости сега - не си права.
Както каза Галандро, Джордж Лукас лично е поръчал на Тимъти Зан да ги напише.
И аз не се изкефих много на 4та и 5та книга - малко сапунени ми се сториха.
Ама първите 3 са на много високо ниво.

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Feiel]  
Автор Жepap (набеден)
Публикувано10.03.03 00:24



Че заслужава бавна и мъчителна смърт, заслужава, ама най-вече заради поредицата "Кобра". Опит за военна фантастика с елементи на разсъждение и драма - с две приказки - абсолютен буламач

Е сега много се ядосах!!


Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Жepap]  
Автор Члeн1 (Прероден)
Публикувано10.03.03 01:08



е даа но пък идеята му беше интересна..тогава много ми се щеше да има подобна игра и тука ..и са знаеш как е с утопията :))))))))



Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Feiel]  
АвторMopфиyc (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 11:32



E kato moje6 napi6i gi po hubawo...


Welcome to the desert of the real!



Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Feiel]  
Автор Drizzt DoUrden (Drow)
Публикувано10.03.03 19:34



Откъде разбра, че Лукас ще снима по книгите на Зан.

just give me a clear view


Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Drizzt DoUrden]  
АвторZeek_BG (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 20:04



Damm, i az taka 4uh 4e 6te gi filmira, v the force.net go pi6e6e...
A dokolkoto za Zan , negovite knigi moje bi ne sa na nivoto na trilogiqta (dokolkoto mogat da se sravnqvat film s kniga) ma towa si e nevazmojno, ina4e gotini sa knigite.



Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Zeek_BG]  
Автор Drizzt DoUrden (Drow)
Публикувано10.03.03 21:18



Доколкото знам още не решено дали ще има 7, 8 и 9-ти епизод. Ако има от официални источници остави линк.
А за излезли книги виж


Има всичко подредено по хронология за Star Wars.

just give me a clear view

Тема Re: Timuti Zan-Ubiite go!нови [re: Feiel]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано10.03.03 21:45



Az sum golqma fanka na knigite....Sega cheta 5 chast i mnogo i se kqfq, makar che si padam nai veche po 1-vite 3

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.