Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 23.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бе хора, какво стана с това DVD?нови  
Автор Hell Spirit (dark legacy)
Публикувано05.01.03 09:34



Казаха ми нещо от рода на "не го чакай". А и до колкото знам няма DVD превод на български. Много искам да гледам бонус материалите...




Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Hell Spirit]  
АвторDHV (Нерегистриран)
Публикувано12.01.03 21:42



Засега в България няма фирма, която да издава DVD дискове с филми на 20th Sentury Fox. Така че за съжаление е вярно че скоро няма да се появи на DVD, както и Епизод I не се появи, както и десетки други невероятни филми на Fox.
Единственото решение е - ако нямате проблем с английския (и с финансите) да си ги доставите от някъде по интернет...



Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Hell Spirit]  
АвторLegoland (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 14:08



Moga da ti go namerja i izpratja s nalozen platez,original 2xDVD diska(film+ bonus material,ima subtitry na pochti vsichki evropejski ezici,bez bulgarski a audioto e si e original) za okolo 33,-USD vkljuchitelno raznoskite za poshtata do BG.Ako ti haresva predlozenieto,pusni edno suobstenie na JasonDinAlt@seznam.cz(no ne polzvaj kirilica).



Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Legoland]  
Автор Hell Spirit (dark legacy)
Публикувано20.01.03 19:23



Хмм, щеше да ми е по-лесно ако бях разбрал за това миналия месец, когато бях в Чехия
ОК, ще ти пратя мейл, но няма да е преди края на февруари.




Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано24.01.03 15:39



Чудех се дали да не пусна нова тема, ама май си е за тук.

Четах в един форум, че на Славейков се е появило пиратско DVD с Епизод 2, с български субтитли за 20 лв, качеството уж било перфектно. С DTS звук, което ме навежда на мисълта, че не е качвано от DivX на DVD. Не разбрах обаче дали има допълнителни материали на него. Някой да знае? Щото нещо нямам много време да обикалям и ако е без не бих се изтрелял натам още утре.

IF JADEN THEN
GOTO BIRARIA

Редактирано от Gallandro на 24.01.03 15:50.



Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Gallandro]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано24.01.03 16:32



Фалшива тревога. Разбрах, че няма допълнителни материали. Иначе качеството на образа и звука били перфектни.

IF JADEN THEN
GOTO BIRARIA


Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Gallandro]  
АвторLegoland (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 13:51



I az chetoh njakude za tova,no chestno da si priznaja,originalut po si mi haresva,zaradi opakovkata,bonus diska+manuala i t.n.....specialno za tozi film s udovolstvia vinagi shte plashtam pulnata cena za oroginala.Mislja che si struva (a naj-veche samia film si zasluzava)chovek da mu plati parite.
To i na LOTR II mu pusnaha piratsko DVD daze legalno na ebay.com,no nego nikoga njama da go kupja,makar che e za 45,-USD bez shipinga.(za LOTR on DVD made in Thaiwan ne shta da se burkam:_)))Originala si e original i njakoji filmi si zasluzavat sredstvata i parite:-)



Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Legoland]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано05.02.03 14:17



И аз искам оригинално, ама откъде... Не е проблема в парите

IF JADEN THEN
GOTO BIRARIA


Тема Като не са ти парите проблем...нови [re: Gallandro]  
Автор Heinz GuderianМодератор (Generaloberst)
Публикувано05.02.03 21:02



...ми пиши на doby@dir.bg да се разберем как ще ми пратиш пари да ти го взема оттук. Възможния проблем е един - обложката ще е на немски. Тук има магазин, от който аз си купувам DVD-та в оригинални версии, но са значително по-скъпи. Затова е мойе би по-добр да си го поръчаш по приятел, който е в Холандия, Белгия или скандинавските страни - те, доколкото съм запознат, запазват оригиналните обложки. Всичките ми DVD-та в британски издания са и с холандски субтитри, което значи, че техните издания са с оригинални обложки. Ако немския на обложката не те безпокои, нямаш никакъв проблем.



Тема Re: Бе хора, какво стана с това DVD?нови [re: Hell Spirit]  
Автор Kpиc (Арбитър)
Публикувано06.02.03 10:53



Аз имам оригинално DVD с Епизод 2. Който иска, да си каже...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.