Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 15.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема TFN:Lucas филмира трета трилогиянови  
Автор3akи (Нерегистриран)
Публикувано07.01.03 21:18



Абе аз ли не съм чула добре или ТFN са се объркали, не знам.Но че Лукас ще прави още Стар Уарс съм сигурна, че го пишеше.Само не ми ясно за какво ще се разказва в тоя филм, дали Люк пак ще го гонят сидиъс и Вейдър, нищо че са мъртви, или пък нещо друго.Обаче след като видях това не знам какво да мисля, да плача ли или да се радвам, ама май първото. Лукас да не се излага ами да си седне да се наслаждава на пенсията си и да не проваля религия, наречена Междузвездни войни.



Тема Re: TFN:Lucas филмира трета трилогиянови [re: 3akи]  
Автор Hell Spirit (dark legacy)
Публикувано08.01.03 08:08



В началото филма е бил замислен в девет части, но Лукас е филмирал само едната трилогия. Сега прави втора трилогия. За кроя на сагата беше казал, че няма да я снима и то съвсем скоро го беше казал, но аз се съмнявам. Най-добре кажи къде си го чела или пусни линк към текста (ако е в Интернет).
А за действието не се безпокой. То Вейдър и Палпатин ги клонират и то неведнъж.




Тема Re: TFN:Lucas филмира трета трилогиянови [re: Hell Spirit]  
Автор3akи (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 10:35



Линк няма да ви пусна, щото няма вече да го намерите, ама го четох в The Force.net.И трябва да ти кажа, че това с клонирането го знам, ама не ми се струва, че резултата ще е добър.



Тема Re: TFN:Lucas филмира трета трилогиянови [re: 3akи]  
Авторdon marinelo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 11:27



Kaji mi Ti fen na Star Wars kak moje da se razwali neshto koeto ne se promenq ako ne ti hareswa nowoto pokolenie star wars prosto ne go gledai ot parvi do treti epizod Lucas e sas varzani race otnosno siujetaa sledwa6tata trilogiq moje da e ne6to mnogo po qko. kakto se kazwa 6te se po4aka i 6te se widi



Тема Re: TFN:Lucas филмира трета трилогиянови [re: don marinelo]  
АвторCorelian frighter (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 12:56



Tochno taka,i az si mislja,che e glupavo da se opljuva neshto,koeto oshte ne sushtestvuva i haber si njamame kak shte izglezda.A shto se otnasja do "religiata",spomenata v nachaloto na topic-a,to njama takava,kojato da lezi na stari lavri i da ochakva,che shte ima dulug zivot i u mladite pokolenia.Posle......,Lucas za 25g. suzdade cjala Imperia ot firmi i companii,kojito se dopulvat vzajimno i v tjah rabotjat njakolko hiljadi dushi(da ne govorim ,che broja im se uvelichava pri snimaneto na nova seria).Ako sedne i zareze vsichko,tia hora ostavat bez rabota(pone teoretichno) a i zashto da go pravi i da prekusne potoka ot milioni USD?!?! Shte e zalko,da ne ziveem v ochakvaneto na sledvasht film.Ako sudja po izdadenite romani-produlzenia ot Timoty Zan,to sledvashtata trilogia moze da bude v budeshteto i otnovo s klasicheskite geroji(hm,da de,s tezi ,kojito ostavat zivi i to poostareli...vednuz s 10 godini,a posle s 20g),no ima i druga vuzmozna linia,primerno podobna na tazi,kojato e zastupena v igrata :The Knights Of The Old Republic s dejstvie razvivashto se okolo 3000 godini predi subitiata v klasicheskite 3 serii.Samo che poslednata mi se vizda dosta otvelechena(sushto kakto neizbroimite komiksi,v kojito glaven geroj e primerno Jango Fett,za kojto LucasArts napraviha primerno Bounty Hunter za PlayStation2 i kojato hich ne e losha,igraja ja veche 2 meseca).
Mislja che vuzmoznosti ima strashno mnogo i tochno zatova hiljadi fanive shte iskat novi i novi serii.Edna "religia" trjabva da e ziva i aktualna,ako iska njakoj da vjarva v neja:-)



Тема Re: TFN:Lucas филмира трета трилогиянови [re: Corelian frighter]  
Автор3akи (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 20:58



Аз нищо не оплювам ако не забелязвате, казвам просто, че не мисля идеята за добра, особено пък за филмиране на Зан.Ще ме извинявяте, ама кой ще играе Люк, Хан абе всички герои!може би дядо Харисън Форд или Марк Хамил!?Ако избере нови актьори пък няма да е същото.Трябва да мисли за нов сюжет.Ще ме прощавате, ама това не мисля, че ще запази магията на Стар Уарс.Все пак не ме разбирайте погрешно, и на мен ми се иска да има още серии...



Тема Re: TFN:Lucas филмира трета трилогиянови [re: 3akи]  
Автор Lord Elric (Wite Wolf)
Публикувано09.01.03 21:59



Това, което аз мисля е, че третата трилогия ще е анимация. Но Лукас (евентуално) би се заел с нея чак тогава, когато анимацията се развие до толкова, че трудно да се различава от игрален филм. А на мен това не ми звучи като близко бъдеще.

Ма то това си е мое мнение де. Stand And Fight !



Тема Re: TFN:Lucas филмира трета трилогиянови [re: don marinelo]  
Автор 3akи (To Be Cruel)
Публикувано10.01.03 00:15



Не се сещам да съм споменавала, че не харесвам новата трилогия с Анакин.Напротив, въпреки, че има какво да се желае(особено от Е1), аз определено съм доволна от Е2.Така де, аз да си кажа.

Keep your friends close and your enemies closer!

Kathryn Mertyoi


Тема Най-разумното предположение на тема продължения от всички, които съм чел досега.нови [re: Lord Elric]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано10.01.03 17:53



Трябва да призная, че не съм си мислил за варианта анимация, но вучи много добре. Всъщност анимацията далеч не е толкова зле колкото мислиш. Пример са и Йода и Джар Джар и всички нехуманоиди от Е2 /включително Декс - оня четириръкия, с когото говореше Оби-Уан за отровната стреличка/, да не говорим какво направиха момчетата от "Властелина на Пръстените" със Смийгъл...

С други думи не знам на какво се куми Лукас, но според мен първо трябва да го засърби та чак да го заболи след Е3, а това значи поне толкова време да чакаме, колкото след Е6. Да не забравяме, че човека, на когото е кръстен този клуб е един от най-големите мързели сред холивудските режисьори.



Тема Re: Най-разумното предположение на тема продълженинови [re: Meдapko]  
Автор Lord Elric (Wite Wolf)
Публикувано10.01.03 20:20



Да, наистина. То все пак Йода, Джар Джар и Ко са направени физически, а след това са компютърно обработени, нали? Във всички случаи за да се направи това с човек, а не с... creature, ще отнеме много повече време, ресурси, техника и т. н. Още повече, че анимираните герои трябва да изглеждат като тези, които ги знаем от класическата трилогия. Трябва. Лукас какъвто и мързел да е не би се задоволил с нещо посредствено, или дори 99%, при условие, че трябва да постигне 100%.

Но пък като се замислиш, наистина не изглежда и чак толкова далечно бъдеще... Когато казах на сестра ми навремето, че ще правят Епизод 1 (още не го бяха започнали, всичко бяха слухове), тя ме попита иронично дали Харисън Форд ще играе Хан Соло. Ако живот и здраве доживеем трета трилогия с радост бих чул този ироничен отговор отново.

Live by your heart!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.