Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 28.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честити видео касетка и DVD!нови  
Автор Adanedhel (Gollor)
Публикувано20.11.02 13:56



Днес излиза "Star Wars: Episode II - Attack of the Clones"!


Колко от вас ще си ги купят?
Ще си купя видео-касетката
Ще си купя DVD-то
Ще си наема видео-касетката
Ще си наема DVD-то
Вече си го имам на PC-то
Няма да го гледам






Тема Re: Честити видео касетка и DVD!нови [re: Adanedhel]  
АвторVisiona (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 15:52



Ще си купя видео-касетката.



Тема Re: Честити видео касетка и DVD!нови [re: Adanedhel]  
Автор josarjan ()
Публикувано20.11.02 16:02



Това за DVD-то малко ме съмнява - *няма* да излезе в БГ.
По скоро трябваше да има:
Ще си поръчам DVD-то от Amazon.com.



Тема Ще си купя...нови [re: Adanedhel]  
Автор ¤DragonHeart¤ (DragonHeart)
Публикувано20.11.02 18:22



видео касетката сигурно, защото едва ли ще навия баща ми за /Lord Of The Rings: Special Edition DVD + Star Wars DVD/... А пак ако сложат някаква космическа цена на Специалното ДВД, сигурно ще си променя решението и ще си купя Star Wars ДВД-то.


...Where do we turn?

Тема Re: Ще си купя...нови [re: ¤DragonHeart¤]  
АвторJas (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 10:23



Veche gi imam pre-ordered(ot 2 meseca) na DVD STAR WARS:The Attack Of The Clones(+ bonus DVD s making of ,deleted scenes i vsichki vuzmozni extri) i v ponedelnik 25.11.(naj-kusno) bi trjabvalo da go polucha.Uhhhh njamam turpenie da go vidja otnovo i da si go pusna v kushti v originalen audio format Dolby Digital 5.1 na domashnoto kino.Zalko samo,che v blizost njama IMAX kino,tam sushto bih iskal da go vidja,shtoto kazvat v toja format e neverojatno prezivjavane....



Тема Re: Честити видео касетка и DVD!нови [re: Adanedhel]  
Автор Hell Spirit (reborn)
Публикувано21.11.02 10:37



Ми засега ще си го наема на DVD, па по-нататък сигурно ще си го купя на DVD. Видеокасетата не си е работа. В DVD-то със сигурност ще има неща, които ще ми хванат окото повече, тъй като филма го знам наизуст. На времето така си наех Властелина, стоя у нас два дни, но не го гледах, а гледах само втория диск.




Тема За щастие не ми се налага, но...нови [re: Adanedhel]  
Автор CthulhuМодератор (ужас)
Публикувано21.11.02 23:06



...дори и да трябваше цял месец само киселици да ям пак щях да си купя и това DVD и Special Edition-а на Властелина на Пръстените на DVD. Покрай Е2 и Е1 ще намаже да го купя на DVD. Досега нещо все се запъвах да не го взимам. Все още нямам намерение да си купувам оттук комплекта VHS на трилогията, щото ще са на немски, но следващия път като дойда до България, ще си ги взема, щото са с оригиналния звук и със субтитри.

Та такива ми ти работи, досега най-малко 20 пъти гледах DVD-то на "Задругата..." Можеш да си представиш като взема тия другите какво ще бъде. Само ме е малко яд, че и следващата и по-следващата година ще хвръкнат близо по 100 франка /около 135 лева/ за тия пусти DVD-та, ама поне ще мога да показвам после на внуците на какво се е кефил яко дядо им.



Тема Re: За щастие не ми се налага, но...нови [re: Cthulhu]  
АвторJas (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 12:45



E pri nas VHS i DVD DNESKAAA !!!:-)(STAR WARS:The Clone Wars) veche izljazoha i DVD-dvojnia disk veche go imam.Sled rabota shte padne goljamo gledane.Apropo kato stana vupros za Vlastelina ,to tam sa dve edicii,ednata e na 2 DVD diska a drugata -specialna na 4 x DVD diska(purvite dva diska sa jasni,no kakvo ima na ostanalite 2 bonusovi diska ne znaja,naj-verojatno po-shirok spektur bonusi ot sorta na making off i neshto za Tolkien(makar che tova go ima i v malkata edicia).



Тема Ъф корс...нови [re: Adanedhel]  
Автор Adanedhel (Gollor)
Публикувано25.11.02 20:36



Досега няма отговор "Няма да го гледам", естествено...




Тема Имаааам гооооооо!!!нови [re: Adanedhel]  
Автор CthulhuМодератор (ужас)
Публикувано26.11.02 15:50



Да е жива и здрава модераторшата, че докато днес бях на работа, тя се погрижи като една добра съпруга на SW-фен и купи за семейно ползване DVD-то. За щастие не е магнитен, а оптичен носител, че иначе и него и разширената версия на "Властелина..." щях да ги изтъркам от гледане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.