Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 26.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За и против фреймовете...нови [re: Meдapko]  
Автор Hell Spirit (reborn)
Публикувано16.12.02 09:09



Искам да поясня за фреймовете - предимството е, че ако решим да сложим нова секция ще имаме много по-малко работа. Не че се опитвам да си спестя работата, напротив, всеки ден правя по нещо и го публикувам, но би било истински кошмар да публикуваш наново всички html, php и тем подобни съдържащи менюто файлове всеки път, когато добавяш нова секция. А поне в началото това ще е често.
Освен това в България интернета е доста бавен и основно хората са на dial-up. Такива като мен са малко. Ще бъде мъчение за доста от тях, ако всеки път трябва да чакат менюто да се зареди наново. Още повече, че доста хора съзнателно изключват catche-то си (така ли се пише??).




Тема Абсолютно съм съгласеннови [re: Meдapko]  
Автор Adanedhel (Gaur)
Публикувано16.12.02 09:36



Аз също не обичам много-много frames, а и си прав че графиката хич я няма. В момента съжбирам разни images по темата и скоро трябва да ъплоудна нещо ново.





Тема Йее! Успях да го видя!нови [re: Hell Spirit]  
Автор Gallandro (бивш Aл Koxoнe)
Публикувано16.12.02 09:58



Кефи ме като идея! Мисля, че така е по-оригинално, отколкото да копираме starwars.com. Колкото до разделянето, още отначало съм "за". Идеята ми е, че повечето фенове на SW са привърженици на едната или другата страна и ако се направи като влезеш в едната секция банера и други елементи да се променят в съответствие, ще стане яко. Обаче не навсякъде. Например "новини", "филмите", "книгите", "игри", "форум" и т.н. няма как да се делят.

Забележка: Мисля, че ще е по-добре на секциите Република и Империя, вместо снимката на Анакин, да сложиш съответните емблеми.

IF JADEN THEN
GOTO BIRARIA;


Тема Re: Абсолютно съм съгласеннови [re: Adanedhel]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано16.12.02 10:21



за фреймовете няма начин- ако искаме да обновяваме лесно, ще трябва да ги има... иначе и аз не ги обичам. моята версия ще е готова скоро. откраднах банера на хел спирита, обаче много ме изкефи... нали няма да ми се сърдиш, много? /подкупваща усмивка/... само дето аз цветовете не мога да си улуча на страницата, обаче като ги нагодя ще ви пратя адреса

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават


Тема Re: Абсолютно съм съгласеннови [re: Adanedhel]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано16.12.02 10:21



за фреймовете няма начин- ако искаме да обновяваме лесно, ще трябва да ги има... иначе и аз не ги обичам. моята версия ще е готова скоро. откраднах банера на хел спирита, обаче много ме изкефи... нали няма да ми се сърдиш, много? /подкупваща усмивка/... само дето аз цветовете не мога да си улуча на страницата, обаче като ги нагодя ще ви пратя адреса

междудругото позволявам си да изкажа мнение, че от member's area за момента не смятам че ще има нужда или смисъл- това ще е допълнително отежняване и забавяне на сайта. когато се разработи, можем да добавим такава

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават

Редактирано от Jasmine на 16.12.02 10:23.



Тема Re: STAR WARS - фен сайтнови [re: Gallandro]  
Автор Demercel (Grand Admiral)
Публикувано16.12.02 17:47



Nowoto mi predlojenie e:


Abe hora, izwinjawaite, ama zashto goworite za neshta,deto kakto izliza waobshte ne sa wi jasni - frameowete kakwo obshto imat s obnowjawaneto na site-a?
kakwo PHP wi goni? - server-site ili iskate da prawite? - hahahahaha - detski m4eti ot 1001 nosht
kazwa se cache

daite waw wtornik na sreshtata o4ewidno shte trjabwa da objsanjawam njakoi osnowni neshta, shtoto web-desiner-ite na DreamWeaver wsashtnost sa EB-designeri, da me proshatawate za izraza!!!!!!!!

Не взимай живота насериозно. И без това няма да го преживееш.

Тема Re: Извинете...нови [re: Hell Spirit]  
Автор Satory (Protector)
Публикувано16.12.02 17:52



Az moga da go hostna na dobro miasto eventualno, no triabva dobre da go obsudim



Тема Re: Пази боже! Нищо подобно!нови [re: Hell Spirit]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано16.12.02 19:02



Твоята версия кефи много.
Ама не знам тва деление Империя/Република дали трябва да го има - в смисъл че те нещата не могат от една страна ясно да се разграничат :-)

You can't change me.


Тема Re: STAR WARS - фен сайтнови [re: Demercel]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано16.12.02 19:04



Ами критикувам си аз само - като си нямам Пи Си в София да направя и аз нещо. :)
В края на седмицата очаквайте включване и от мен.

You can't change me.


Тема Re: STAR WARS - фен сайтнови [re: Adanedhel]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано16.12.02 19:08



Ами ... някакси няма връзка между отделните детайли. Опитай се да го направиш малко по-свързано едно с друго.
Сега сигурно някой ще изкрещи и че е много "тъмен" сайта.
Мен като тъмен тип не ме бърка особено, а Императора сигурно много ще се накефи щото го има цели 2 пъти .
Ама сложи и нещо по-светло :-)

You can't change me.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.