Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 02.07.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За силата на дядо Вейдър  
АвторRu (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 14:30



Голям съм фен на Звезните, но Лукас има много издънки в новите епизоди особено Невидима заплаха. ето една от тях: Помните ли когато Куай Гон обесняваше на малкия Анакин какво прави джедая различен от останалите. Мидихлоридийте в кръвта му. Нали. Та как тогава Вейдър притежава силата както е полу човек полу машина. Или пък поне трябваше да му е намляла силата. Обаче вместо това той даже става по-силен. Нали мдихлор.. всъщност му дават тази уникална енергия. Щом е наполовина човек значи има наполовина мидихлор... Не съм сигурен как се пище мидихлор.. и за това така го дрскам.



Тема Глупости!нови [re: Ru]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано01.11.02 15:14



Нивото на мидихлорини се измерва процентно като съдържание в кръвта. Този процент се отразява като цяло на съществото, което ги има. Това е все едно да кажеш, че един човек 40 кила с мокри дрехи е половин човек в сравнение с един човек, който тежи 80 кила, защото има два пъти помалко червени кръвни телца. Пък и по-лек да си пак може да имаш три пъти повече червени кръвни телца от по-тежкия.

Ама научете се да мислите преди да плещите глупости и да казвате, че Лукас се бил издънил. Никога не съм мислил, че ще говоря като дядка, ама това днешните тинейджъри първо плещите глупости и после мислите. Когато най-големия успех в живота ви е Star Wars, а не шестица на класното, тогава тръгнете да съдите дали Лукас се е издънил!



Тема Re: Глупости!нови [re: Meдapko]  
АвторRu (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 16:29



Добре, а какво ще кажеш за абсолютно ненужния и при това тъп Джар Джар? Има ли изобщо някакво място там или е просто ей така за тъпите тинейджъри като мен? И ако не сам прав тогава защо Лукас го е сложил в Клонингите там кадето му е мястото. Аз ще ти кажа, защото е осъзнал голямата си грешка. Мога да дам още примери ако искаш. С две думи "невидима заплаха" е слаб. Което не важи за другите епизоди. Ако беше така щях ли да сам тук?
Виж цялата идея с тези мидихлорини е тъпа. Значи за да станеш джедай трябва да ги притежаваш друго положение няма. По-добре да си беше останало както преди СИЛАТА а не някакви там мидииди. Разбираш ли, да има все пак нещто потайно обгърнато в мистика. А така к'во?
Примерът ти е неуместен с мокрите дрехи. Незнам какви части от тялото му липсват на Вейдър, но ако има само труп и глава занчи има около 2-2.50 литра кръв. В такъв случай има и по-малко мидихлорини а пък от това следва че е и по-слаб. А представяш ли си само главата да му е .... нали се сешташ. Е как тогава ?! Все едно да сложиш роботска глава на човешко тяло и да искаш хибридът да има някаква съвест.



Тема Re: За силата на дядо Вейдърнови [re: Ru]  
Автор Lord Elric (Wite Wolf)
Публикувано01.11.02 17:49



Това е все едно да вземеш един магнит, да го счупиш на две и да кажеш, че си отделил положителния от отрицателния му полюс. А то не е така.

А за Джар-Джар Лукас обясняваше, че това бил първия комичен герой в сагата. Друг е въпросът, че и на мен не ми харесва



Тема Re: Глупости!нови [re: Ru]  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано01.11.02 17:52



Наистина не е важен размерът. И Йода е 66 см висок, но е могъщ!!

_____________________________



Тема Re: Глупости!нови [re: Dark]  
Автор Eager (Anima-rated)
Публикувано02.11.02 10:09



Йода гълта.

А за Джар-Джар имам много логично обяснение - понеже имам надуваем стол с неговата форма е напълно логично да се заключи, че той е създаден като герой за да мога аз да си разполагам задните части върху него докато гледам Риалити ТВ.. Толкова е просто..



Тема На са съвсем "Глупости!"нови [re: Meдapko]  
Автор Nobby (дзвер)
Публикувано04.11.02 12:04



Далеч съм от мисълта, че Лукас се е издънил но все пак идеята с мидихлорините е леко тъпичка. Според моето скромно мнение.

---
In God we Trust (all others must submit a X.509 certificate)


Тема Re: Глупости!нови [re: Ru]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано04.11.02 13:12



E, ne ti uvira tikvata na tebe...qsno e!
Puk i tazi tema se povtarq kato povecheto naposleduk....kato nqma za kakvo da govorite i zapochvate da tursite greshki na Lucas, koito suvsem ne sa tova koeto vi se struva che sa
Ne moje prosto da si pogovorim smisleno, ako nqma novi temi???

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Измисли по-умна!нови [re: Nobby]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано04.11.02 18:51



Чакам и засичам време.

Аман от гении! Едно е да кажеш, не е добре обоснована и да обясниш защо, да кажеш че не е логична и да обясниш защо, ама да си тропнеш "тъпичка"-та ей, така без нищо и да разчиташ да изглежда много авторитетно, щото си Ноби, е няма да стане.

По излизането на Е2 имаше такова плюене по Star Wars в този клуб, че на Лукас ушите сигурно не са угасвали, но в повечето случаи не се обаждах, още по-малко с този тон, защото хората си правеха труда да се аргументират. Още в древна Гърция са го измислили, не си ли защитиш мнението /или поне да се опиташ да го направиш/, все едно, че нямаш такова.



Тема Re: На са съвсем "Глупости!"нови [re: Nobby]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано05.11.02 10:25



Идеята с мидихлорините съвсем не е глупава. Но в думите на момчето има някакъв резон. Просто твърде малко се говори пъ въпроса за мидихлорините...
Ще медитирам върху това
А, и между другото, едва ли ще спечелим нови членове за този клуб, ако така се нахвърляме върху всеки новодошъл, изразил малко по-различно мнение от нашето, нали?

I'm the night, I'm the night, I'm the dark in the light



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.