Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 14.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Атаката на клонингите е най-добротонови [re: Naia]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано05.11.02 01:10



гепи

You can't change me.


Тема Re: Атаката на клонингите е най-добротонови [re: Roger Sanchez]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано05.11.02 10:24





Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Атаката на клонингите е най-добротонови [re: Roger Sanchez]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 17:45



Нямах предвид качеството на ефектите(безупречно е ) а това че можеше да има по-мащабни битки напр.
Още няколко сцени като тази в края на филма и щях да съм по-доволен.
Иначе мисля че се разбрахме-на вас ви харесва заради задъллбоченото показване на отношенията м/у героите а не мен не заради намаления екшън.




Тема Re: За ******* фафлояднови [re: Vladi]  
АвторФeнът (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 23:24



Освен че ядеш вафли и мислиш с **** си, докато преслушваш старите изтъркани албуми на Пинк Флойд ти явно си и от онези **********, които са толкова ****, че не могат да изпитат никакво удоволствие от СтарУарс филмите и завиждат на всички останали, които могат. Приеми най-искрените ми съжаления, ********* такъв. И да, Атаката на клонингите наистина е най-добрия филм, които съм гледал от години - продължавам да го твърдя. Изяж се заедно с вафлите си! ******* *****.

Редактирано от Meдapko на 05.11.02 23:45.



Тема Що бе? Екшъна не беше чак толкова зле...нови [re: Фeн]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано05.11.02 23:51



...не беше и мак толкова малко. Толкова мащабна битка като тази на Геоносис Лукас не можеше да си позволи преди и аз страшно й се израдвах.

За едно съжалявам, а мисля, че с мен и доста хора: Лукас се отказа да филмира как Анакин се бие /по-точно казано избива/ пясъчните хора. Мисля, че от това щеше да излезе много силна сцена. Ако си забелязал Лукас избягва да показва масова смърт в SW. Единственото нещо, което можеше да се приближи до това описание е как имперските части избиваха еуоци, но и там беше дадено как умират само няколко от тях.



Тема Re: За ******* фафлояд - цензурирана версиянови [re: Фeнът]  
АвторФeнът (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 00:01



За този тъпак, който ме е цензурирал. Ти си един гнусен гъз, и за съжаление, колкото и да слагаш звездички на мръсните думи - нищо не може да промени този факт. Колко жалко, наистина!



Тема Re: За ******* фафлояд - цензурирана версиянови [re: Фeнът]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано06.11.02 00:52



Може, може да промени. Ти ще си същото нищожество, което знае само да обижда, когато не му отърва. На мен не ми пука как ще ме наричаш мен, но няма да ти позволя да обиждаш други в този клуб.

Ясно ли ти е или трябва да те напсувам, за да ме разбереш, защото явно ти само така общуваш нормално?



Тема Re: Що бе? Екшъна не беше чак толкова зле...нови [re: Meдapko]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 13:08



Изглежда в отделни случаи мнението ни се покрива напълно.Точно тази сцена ме разочарова напълно и мен, направо бях смаян.Вместо оня зеления с големите уши да обяснява каква болка усещал Анакин можеше да сече наляво и надясно като по- зрелищните моменти да се подсилват със съответната музика и близък план , в който А. ще си придава "страшно" изражение и всички щяха се сетят как преминава към другата страна.
И като си тръгне на фона на горящия лагер на тускените , мисля че няма да има грешка за това какво точно се е случило... абе мечти.
За сцената на Геносис си прав и си представи как щеше да изглежда битката на Хот , ако беше заснета сега.



Тема Re: Що бе? Екшъна не беше чак толкова зле...нови [re: Фeн]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано06.11.02 14:50



A moje bi tochno tova e nomera!
Vuv vsichki ostanali filmi e blaskano sus sceni na nasilie i masova smurt...Lucas pokazva mnogo po-vajni i interesni neshta ot reki ot kruv i t.n....celata mu filosofiq e bezuprechna.

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: За ******* фафлояднови [re: Фeнът]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано07.11.02 13:59



хаха, Членски, стига си ебавал хората :-)))


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.