Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 28.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Malko glupafa tema  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 23:49



tazi tema e malko glupafa ama mi e mnogo interesno kakvo tolkofa namirate v tozi film?
spored men filma e mnogo glupaf, ama izglejda fie ne mislite taka
zatofa fi pitam




Тема Re: Malko glupafa temaнови [re: someone]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио)
Публикувано24.09.02 00:01



Ако искаш отговори, нормално е ти първо да се аргументираш?!
И така - защо според теб е глупаФ филма?

С дай-катаната дерзай Банзай!
Направи го!
Самурай бъди до край...


Тема Re: Malko glupafa temaнови [re: someone]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано24.09.02 05:01



Искаш да кажеш че и 5те филма са глупави? Че десетки книги, комикси и игри издадени по него също са глупави. Че милиони хора по света, които са фенове също са глупави? Че аз като един върл фен също съм глупав?
То не беше "скучен", "измислен", "изтъркан". Само "глупав" не бях чул. Е не ти отговорих на въпроса ама в момента прекалено много съм се развълнувал нещо и не мога да се събера мислите. Та следващия път ще ти отговоря какво намирам в него.

You can't change me.


Тема Re: Malko glupafa temaнови [re: Roger Sanchez]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 13:59



ne sym kazala 4e fsi4ko koeto e za filma e glupost nito 4e i horata sa koito haresfat fsi4ko tofa glupafi prosto fyob6te ne fijdam kakfo tolkofa namirate fyf filma
az ne haresfam za6toto ...i az ne znam za6to no prosto mi se strufa stra6no "bezinteresno"
zatofa re6ih da pitam fas fenofete-kafo tolkofa mu haresfate i obyrnete fnimanie nito fi obijdam nito ni6to prosto pitam bez da se zaqjdam...eto go moqt argument sega ste fie:)




Тема Re: Malko glupafa temaнови [re: someone]  
Автор Roger Sanchez (електронен бог)
Публикувано24.09.02 15:08



Значи цялата история (казвам история защото се включват филми, игри комикси, книги) привлича с това, че е описана като един изцяло нов и различен свят. Всичко това е направено с най-малките подробности. Вярно е че Джордж Лукас е включил елементи и от много митологии и религии, но това което се е получило, е на съвсем друго ниво. Не говоря само за специалните ефекти в този филм, важен е и сценария и образите на героите, всеки от които си има собствена история.

You can't change me.


Тема Re: Malko glupafa temaнови [re: Roger Sanchez]  
АвторTaganimour (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 15:44



You can't take out of the beast
But you can kill it.



Тема Re: Malko glupafa temaнови [re: someone]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано24.09.02 16:44



Странно е да осъзнаваш че задаваш глупав въпрос и въприки това да го правиш
Никой не те кара на сила да гледаш филми, които не ти харесват и очевидно не ти е дадено свише да проумееш... с няколко думи писанието ти е безсмисленно

Nqma prqk put do tam, kadeto si struva da otidesh!


Тема Сигурно щото сме глупави.нови [re: someone]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано24.09.02 23:43



Сигурно ние сме безумно тъпи, че го харесваме, а ти си единствения умен човек на земята. Това ще да е отговора.



Тема Re: Сигурно щото сме глупави.нови [re: Meдapko]  
Авторpns (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 23:58



az sa6to haresvam filma no epizod 2 ne6to ne mi haresa,a tova e glypavo 4e vsi4ki koito haresvat filma sa glypavi,kakto sa kazali (vapros na vkys kazala kotkata i se oblizala pod opa6kata)



Тема Re: Malko glupafa temaнови [re: someone]  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано25.09.02 08:52



someone, пак ли ти бе....

________________________________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.