Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 09.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Идете да гласувате на...нови  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано20.09.02 00:13



...страницата на новия модератор за SW:





Тема Re: Идете да гласувате на...нови [re: Meдapko]  
Автор Eager (д'рег-пацифист)
Публикувано20.09.02 01:10



Това е чудесно, но що кино дир бг модератва всички в раздел филмови? (не че иам против, ма нали сам ийгър, да питам...)

May the Force be with you. Always!


Тема Питай го него! [re: Eager]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано20.09.02 01:29



Нас модераторите в директорията никой не е сметнал за необходимо да ни уведоми. Малко по български, но какво да се прави...



Тема Re: Питай го него!нови [re: Meдapko]  
Автор Eager (д'рег-пацифист)
Публикувано20.09.02 01:39



абе здраве да е..

May the Force be with you. Always!


Тема Re: Идете да гласувате на...нови [re: Meдapko]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано20.09.02 16:56



Tova nov klub li e ili kakvo??
Tozi si e mnogo dobar, zashto sa nujni 2?
Obqsnete, pls, che neshto ne mi stana mnogo qsno

Nqma prqk put do tam, kadeto si struva da otidesh!


Тема Основателен въпрос:нови [re: Meдapko]  
Автор Goa (the only one)
Публикувано21.09.02 14:53



Що е то?

Въпросният модератор kino.dir.bg се оказва модератор дори на клубовете Фантастика и Фентъзи. Какво става?

-----
Не е вярно, че злото е повече. Доброто е повече, само че злото има по-голяма реклама...


Тема Когато ме информират, ще ви кажа.нови [re: Goa]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано21.09.02 15:51



Дотогава мога да си правя само догадки. То е почти ясно - акаунта няма лично име, а изрично посочва, че това е редактора на въпросния подсайт на Дир.бг. Това е явно по-скоро начин да се популяризира именно в тези целеви клубове новото начинание, а не да се модерира на практика.

Защо и фантастика и фентъзи влизат в целевата група един господ знае. Какво ще постигнат с присуствието му в почти "затворени общества", като клубове като Манга, Никита и нашия, също не знам. Ама като се замисля, толкова ми е през о... р...та дали ще имам съмодератор или не, че не се и питам какво става. Малко се фръцнах в началото, че трябваше случайно да го разбера това, ама не ми се иска да се правя на примадона и затова спирам да се цупя.



Тема Re: Когато ме информират, ще ви кажа.нови [re: Meдapko]  
Автор Angel of Death (МОМО №1)
Публикувано22.09.02 23:55



абе тия само да треснат auto.dir.bg и ще видят кон боб яде ли мамицата им

Наведи се, Члена идва отново


Тема Re: Идете да гласувате на...нови [re: Meдapko]  
Автор all_loosers (looser)
Публикувано24.09.02 08:34



Привет! kino.dir.bg няма да изпълнава модераторски функции. Единствената роля на акаунта е да отговаря на въпроси за кино сайта и да приема мнения, предложения и т.н.

По никакъв начин изброените клубове няма да бъдат модерирани или съ-модерирани от служители на Дир.бг.

Така че споско :)) А това че не ви предупредихме - грешка. Моля за извинение :((( Просто малко работа се събра в повечко :(((

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.