Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 09.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шми Скайуокър...нови  
АвторДapтMyл (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 20:04



кво и бяха правили?
имаше едни кръгли белези на лицето ако добре помня
тия кръгове мен ми приличат на очите на пясъчните все едно че някой пясъчен я е натискал с очите си



Тема Re: Шми Скайуокър...нови [re: ДapтMyл]  
Автор luke_sw (fan)
Публикувано28.06.02 23:09



... da ne bi da se opitvat da napraviat robite si kato sebe si?!...i za men e neobiasnimo kakvo praviat s plenicite.... veche pitax vednaj, no nishto osven predpolojenia ne chux....a Shmi e mnogo gotin obraz v filma.... tujno mi e che umria taka

budeshteto idva burzo!!!


Тема Re: Шми Скайуокър...нови [re: ДapтMyл]  
Автор Greinhard (master-джедай)
Публикувано29.06.02 15:09



Да наистина и аз си мислих подобни неща за натискането.Лукас вероятно е искал допълнително чрез малките неща да оправдае поне временно. Това Ананкин дето ги изби. Щото те и без друго като изнаслилвачи заслужават смъртни присъди. А иначе това че изби и семействата им- Ами той е джадай умен е решил е да предпази и други хора от тях и като превантивна мярка да ги изтрепи щото децата им също ще безчинстват като тях. Пък те и нали стреляха по ного в "невидима заплаха" когато се състезаваше.
Въобще на мен пясъчните хора ми приличат на някакви био роботи самопрограмирващи се да вършат зло. Значи не трябва да правим разлика между тях и роботите на търговската федерация.

/|\


Тема Re: Шми Скайуокър...нови [re: Greinhard]  
Автор luke_sw (fan)
Публикувано29.06.02 17:02



.....ne ne...toi kaza che sa kato jivotni, znachi sa jivi sushtestva...prosto sa elementarni i parvichni....sigurno im e kef da izmachvat i ubivat xora

budeshteto idva burzo!!!


Тема Отговорът на този въпрос се намира в книгата.нови [re: ДapтMyл]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано23.07.02 14:57



Не знам дали е излязла в България и затова ще ви кажа отговора наготово:

В книгата се описват отделно моментите от отвличането на Шми. Нея през цялото време я крепи мисълта за Анакин и издъхва едва в момента, когато го вижда и ,спокоена се отдава на болката и умира.

Сега конкретно на въпроса:
Пясъчните хора измъчват Шми, бият я с камшичи и я режат с ножове и дерат жива. В един момент се казва, че Шми се събужда от унеса от звук на камшик, но не усеща ударите му по гърба си, защото няма там останали здрави нервни окончания сред разкъсаната плът, коитода усетят болката.

Друго нещо, което се казва е, че пясъчните хора изпитват неимоверно удоволствие да гледат как пленниците им се предават пред болката на изтезанията. Затова те са изключително изумени от издържливостта на Шми и продължават да я изтезават, като стават дори и по-гадни, зада видят докъде ще стигне нейната издържливост и докъде ще им се издигне в очите.

Това е. Раните са кръгли, защото така е рязано, освен това просто има кръгове по ръба на очните кухини, защото е била притискана силно към дъската, за която беше привързана.



Тема Re: Шми Скайуокър...нови [re: ДapтMyл]  
АвторAnacin (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 18:16



Абе образ не се пижше и изговаря Дарт Мул, ами Дарт Мол - Darth Maul:) А що се касае до очичките на Шми, ами бяха я мъчили жената!



Тема Re: Отговорът на този въпрос се намира в книгата. [re: Meдapko]  
Автор Ronaldinho (jedi-master)
Публикувано23.07.02 22:57



олеле :((((

а защо изобщо я отвличат??

много гадно ми стана като умря...

книгата я няма в българия


You are the princess of Egypt and I'm just a man....

Тема Re: Отговорът на този въпрос се намира в книгата.нови [re: Meдapko]  
Автор luke_sw (fan)
Публикувано24.07.02 20:48



....tuk knigata oshte ia niama...A pishe li zashto sa go napravili?....zashto izobshto izmashvat xorta i zashto gi vzimat v plen?...prosto za kef li e?..,.
...az tpku shto si kupix "Naslednikat na Imperiata" na Zan i sega shte cheta tova, no mnogo molia ako niakoi razbere che v balgaria e izliazla Kloningite, da pishe tuk!!!!

budeshteto idva burzo!!!


Тема Защо П.Х. отвличат отговор за Хенди и Люкнови [re: Ronaldinho]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано24.07.02 23:17



Предполага се, че Пясъчните хора са бивши хора /"човеци"/, които са мутирали поради трудния живот в пустинята. Впоследствие са се превърнали в почти безмозъчни, първосигнални същества, които изпитват удоволствие от насилието и разрушението. Затова се предполага, че отвличат за удоволствие.



Тема Re: Защо П.Х. отвличат отговор за Хенди и Люкнови [re: Meдapko]  
Автор Ronaldinho (jedi-master)
Публикувано25.07.02 00:27



това за произхода съм го чувала....

интересно ми беше защо точно Шми?
няма как да е някъкво лично отношение към Анакин, нали?
просто нямат толкова акъл да го запомнят, а и нямат мотив....
въпроса е дали не е нещо нагласено от тъмните сили?
или просто случайно са я отвлякли....


You are the princess of Egypt and I'm just a man....


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.