Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 26.04.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Mедарко Е2 на DVDнови  
Автор Count Dooku (wickerman)
Публикувано06.07.02 13:01



Дойде най-накрая,ама с много акано качество.На Div-x изглежда далеч по-добре.Не ти го препоръчвам,само те уведомявам.Обещаха да го докарат читав,ама до края на лятото.

you time will come


Тема Re: Mедарко Е2 на DVDнови [re: Count Dooku]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано06.07.02 13:55



Това ми напомня, че не съм виждал другите серии на DVD - дори и Е1. Дали изобщо са излизали на DVD?

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Благодаря!нови [re: Count Dooku]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано06.07.02 14:13



Ще обмисля. Ще видя тук как стоят нещата и ще ти пратя бележка.



Тема Само...нови [re: Hell Spirit]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано06.07.02 14:17



...Е1 излезе на DVD. Другите все още са се разписали само с VHS.



Тема Re: Mедарко Е2 на DVDнови [re: Hell Spirit]  
Автор Count Dooku (wickerman)
Публикувано07.07.02 11:56



един познат ми каза ,че китайците пуснали и старите и то с перфектно качество ама аз не съм ги виждал

you time will come


Тема Re: Mедарко Е2 на DVDнови [re: Hell Spirit]  
Автор josarjan ()
Публикувано08.07.02 13:07



Ами Е1 си го има на DVD. Само в БГ не е излязло.
Останалите официално не са излизали на DVD (има някакви пиратски копия, ама доколко за качествени - не знам). Говори се за Second Special Edition и тогава май ще ги пуснат, ама това е далечна работа.
Предполагам, че Е2 ще си излезе и официално (споменатото е пиратско, нали?), ама да видим ще дойде ли в БГ. Аз лично съм песимист.



Тема Re: Mедарко Е2 на DVDнови [re: josarjan]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано08.07.02 17:43



е аз го имам епизод6 на дивх с формат 9х16 или колкото е там за голям екран и струва ми се записван от двд иначе от кво друго?
и е с възможно най доброто качество на звук и картина на 2 диска просто май не може по добро



Тема Re: Mедарко Е2 на DVDнови [re: DarthMaul]  
Автор josarjan ()
Публикувано08.07.02 18:18



Предполагам е възможно да има пиратски копия - все пак на киното си е супер качество (за разлика от Dolby Surround - Stereo на касетите), така че филма определено го има някъде в такъв формат.

Според мен просто Лукас не иска да го пуска официално на DVD все още (не знам, така си мисля). Това разбира се не пречи на някои предприемчиви люде да си го изкарат на DVD.



Тема Re: Mедарко Е2 на DVDнови [re: DarthMaul]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано08.07.02 22:38



Ми щом е на два диска едва ли е DVD. Аз имам едно DVD (The Wall) и в диска си има менюта, обяснения, интервюта, снимки и т. н., но всичко е на един диск. Компресията на DVD формата е достатъчно голяма за да се побере целия филм на един диск. Факт е, че бозата "Титаник" го има на DVD, а това са все пак три часа. И е на един диск целия филм.

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Ima vreme za oficialnoto DVD [re: Hell Spirit]  
Автор lron_Man (новак)
Публикувано09.07.02 09:11



Lord of the rings izliza na DVD prez septemvri - okolo 9 meseca sled premierata.
Taka. che chakajte Epizoda na oficialno DVD ne po-rano ot sledvashtata godina.

Obiknoveno filmyt e na edno DVD i ima edno DVD s exrti. Naprimer LoTR shte byde v dva varianta - 1) 2 DVD-ta -ednoto s filma i erno s extri - interview-ta, izryazani sceni, koito gi nyama vyv filma i t.n. 2) Collectors edition - 4 DVD ta - filmyt e na edno i tri s extri.

Tova ne prechi da ima estestveno piratski DVD-ta.

Oficialno ima samo Episode 1 na DVD, a Episode 6 sym go vijdal na piratsko, no kachestvoto ne beshe mnogo dobro.

Ideyata na DVD-to e da ima extri. menuta i t.n. Takiva neshta na piratskite DVD-ta nyama.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.