Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 19.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Така си е...нови [re: Vladi]  
АвторЙoдa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 16:08



Кво да кажа за нас, Мастърите - ние си търкаляме NT-то...



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: Demercel]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 19:18



tuj za "5X faster" izbi ribata...
iskam i az takyw OS - deto samo kato premestish software-a na nego i da se uskori 500%



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: Eager]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано17.06.02 22:22



така така
Само 98SE задължително пиратски!!!



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: Demercel]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 14:58



Да, никой няма да отрече страхотното визуално качество на филма.. мога само да се радвам за този факт - домашния ми компютър е на Linux ..
А ти ползваш ли Linux?



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: зpитeл]  
АвторDemercel (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 13:45



Е как си представяш да не ползвам и да му се радвам така. В момента пиша това под Slackware 8.0 Просто имаше хора от клуба, който ме убеждаваха че Линукс е много назад и никога няма да се ползва за сериозни неща, та реших да видят че едно сериозн нещо е правено под Линукс/Gnome
Иначе имам и Windblows, разбира се. Под него програмирам, а и някои неща не съм ги подкарал още под Линукс



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: Demercel]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 18:17



ne e problem da se izpolzwa za seriozni neshta, toi i sega se polzwa - primerno za serveri...problemyt e che ne mozhe da stane masov s idiotskite si user interface-i...



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: Demercel]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 21:49



Супер . Мисля, че това, че E2 е правен с Linux ще е една малка подкрепа за Linux, защото SW е много популярен. Аз ползвам Debian, защото много лесно се управляват пакетите с него (преди бях на Slak). А иначе в KDE започва да става съвсем прилична среда за потребители, а и има много Linux средства за програмиране, напр. пуснаха JBuilder6. Ти с какви езици се занимаваш?



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: зpитeл]  
АвторDemercel (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 13:02



мерак ми е на С, ама толкова не го знам, че просто не е истина. Иначе работя под Гном. А за езиците съм фен на Паскал, ама Кайликс-а нали е платен и ми разваля кефа да пиша на него. Макар че орязаната версия става за разни десктоп-програмки. А тя е free.
Трябва да видя GTK-то и Tcl/Tk, щото едното е за Гном, а другото е лесно (май)



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: Mist]  
АвторDemercel (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 13:05



Извинявай, какво тобно разбираш под "идиотски юзер-интерфейс"? Има толкова window-menager-и, някои от тях точно като Windows изглеждащи ако това ти е базата за сравнение, освен това можеш толкова много да настройваш - за GNome има над 300 теми, за KDE има също много, можеш да променяш всички - не те разбирам



Тема Re: Star Wars && Linuxнови [re: Demercel]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 14:25



ne sym wizhdal poslednite wersii na gnome, makar che sym chuwal dobri dumi
obache KDE si e boza - bawno i nekadyrno kopie na windowsa (koito sam po sebe si ne e osobeno kadyren)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.