Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 03.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Da se zapiznaem vse pak:)нови  
АвторNaia (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 13:58



По-принцип ползвам нета по работа, но днес се поразходих из клубовете и се задържах най дълго тук.
Не предполагах че в България има подобни клубове. Водим се нация от прагматици,работохолици,комплексари, но не и фенове на нещо или някого.
Преди години, когато гледах за първи път войните, почувствах, че с мен се случва нещо хубаво, което ще продължи... Сигурно всеки от вас го е преживял по свой начин. Още тогава знаех, че това не е просто поредния филм, който гледам с приятели.
Сега вече не знам мога ли да се нарека истински фен, защото съм изпуснала много информация през годините. Просто не ми остава време за нещата които обичам, но някяк естествено успях да отделя време и за двате премиери от новата трилогия /епизоди 2 и 3/ и така осъзнах, че филма си е останал нещо специално за мен.

Епизод 2 е невероятно приживяване!!!
Просто успя да ме върне във времето, когато закуските се превръщаха в снимки.
Още си я пазя онази колекция.
Ами това е за сега.
Ще минавам когато мога, тук всички сте много готини, пони до колкото успях да прочета.
.



Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: Naia]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано09.06.02 14:25



Здрасти
Ти ме кефиш максимално заради едно нещо и за това ще го цитирам

Просто успя да ме върне във времето, когато закуските се превръщаха в снимки.


Аз съм същия! И мислех че няма друг да го е правил това нещо освен аз с най добрия си приятел!
колекцията ми е някъде от 500 снимки като два пъти е напълно унищожавана и аз си я възраждах почти до пълен вид !!!!
така и с фотокръжока почнах за да преснимвам увеличавам и да правя нови и фотолаборатория си направих
2ма приятели бяхме и 2мата рисувахме и нарисувахме една колекция от карти за игра със героите на Star Wars Всеки ден ни преминаваше в това Написах история на колекцията си коя снимка на коя дата от къде съм я купил въпреки че помнех всичко имахме си всеки месец Star Wars празник абе кво ли не
Е най ценното ми е изрязани кадри от "Завръщзнето на джедаите "
Според мен ти си истински фен
Феновете са такива със сърцето си а не с количеството информация което знаят



Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: Naia]  
Автор luke_sw (fan)
Публикувано09.06.02 16:46



I na men mi e priatno..... az sum ot novichkite, no sushto imamtakiva snimchici

budeshteto idva burzo!!!


Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: DarthMaul]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано09.06.02 22:37



И аз имам такава колекция. Беше ценно. Гледахме Трилогията на видеокасети, на които принцеса Леа и Дарт Вейдър (а и всички останали) се превеждаха от един единствен човек - и почти задължително беше симултантен превод.

Иначе колекцията ми от снимки не надхвърля стотина. Ама имам няколко ценни - цветни

Хората сега са глупави стада, водещи борба за власт и за трева


Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: DarthMaul]  
АвторЙoдa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 12:19



Ей, смятах, че номерът със закуските е мой и че това е диагноза! И аз си пазя колекцията - черно-бяла, от стрелбище. Само че не можех да стрелям точно и се налагаше да си купувам картинките на доста солена за джоба ми цена.
И аз ползвам нета предимно по работа, но при вас ми харесва. Особено това, че има и други пораснали деца, които... не са пораснали. Ако някой с кеф е чел на глас субтитрите на филмите пред петгодишното си дете и е преживявал като него, ще ме разбере.



Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: Naia]  
Автор Kyle Katarn (запознат)
Публикувано10.06.02 12:35



Ей, стоплихте ми душата бе хора.... бяха ми излезли от главата тия снимки. Аз пък по тия времена се случи че баща ми намираше онякъде списанието Пиф. Аз разбира се хабер си нямах от френския обаче какви неща имаше вътре.... Плакат на Еп.6 - осморен размер - до ден днешен виси в стаята ми и няма да го махна докато не се разпадне на прах. Ами играчките - божееее като видях един каталог само за играчки и вътре макет на Сокола - около 1 метър дълъг с вграден високоговорител да издава оня невероятен звук, мисля че едвам оживях...ревал съм като луд и не знам как са ми обаснявали че не можеш да идеш до Франция да си го купиш.
Оф, развълнувах се отивам да пуша че не ставам за работа точно сега



Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: Kyle Katarn]  
Авторmosely (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 12:50



mnogo ste mili vsichki i az se razvalnuvah, setih se che imam njakolko cherno-beli snimki. Sega imam kolekcija failove... kojato dobiva vse po-golemi razmeri, no e lesno dostapna i ne e tolkova cenna kato starite snimki



Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: Йoдa]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано10.06.02 13:45



Аз си спомням преди много много време, в едно далечно минало, в едно старо кино в София :) когато съм бил много малък, че на мен са ми ги чели репликите на "Завръщането на Джедаите/я". После съм го гледал още много пъти филма, но дори и сега си спомням това което съм гледал тогава, все едно го гледам сега



Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: Naia]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано10.06.02 23:24



кефи ме като чета тук колко стари фенове има!!!

ония времена бяха по готини няма да се върнат верно
За мене снимките са много свещено нещо не бих ги разменил за нищо
от сегашните реликви!!!



Тема Re: Da se zapiznaem vse pak:)нови [re: DarthMaul]  
Автор luke_sw (fan)
Публикувано11.06.02 11:06



Eeee.... i sestra mi govori taka, no neinite snimki otdavna sa MOI.... Kato se setia samo che revala na bashta mi da me krustiat Mark ili Luke shtato sum se rodil na 25.9...... Ama shteshe da e gotino ako biax nein sun a ne na nashite....

budeshteto idva burzo!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.