Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 17.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови  
АвторDemercel-novak (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 10:56



Аз съм голям фен на Star Wars и съм ги гледал всичките 6 части, но някои неща не са ми ясни
1. Има ли нещо общо филма с програмата на НАСА от студената война със същото име?
2. Светлинните мечове наистина ли светят и какъв цвят - розов за жените и синичък за мъжете?
3. Скайуокър (в превод ходещ по звездите) да не би да е като малкия Мук, който с вълшебни обувки прескача от една планета на друга, ама понеже изпуснал едната и магията се развалила, та изпаднала в оная зачукана планета Татуин
4. Принцеса Амидала на кое кралство е принцеса и защо тя целуна Люк а не той нея, както е в другите приказки с принцеси, които чета?
5. Той Оби Уан оня с черната маска ли го уби или той си умря, щото в първата сцена още издаваше едни странни звуци и може би е бил болен от нещо - обезводнил се е на оная ми ти планета с 2 слънца
6. Ако наистина има толкова извънземни, защо нашата програма СЕТИ не ги е уловила?
7. Те Император Палпатин и Сенатор Палпатин да не са роднини нещо? Щото се сетих изведнъж, че то им еднакви имената, сигурно сина на Императора (ама от коя)е тоя сенатор - не ми е ясно
8.Той Люк що се отказа от принцесата, нали тя него искаше, той я спаси от затвора?
9.Звездните разрушители защо не разрушавата звезди, а само планети
10. Онова малкото зеленото антисептичното ЙОДа защо е толкова опулено все едно има хроничен запек?
Иначе съм голям фен и знам всичко, ама тия неща не ми дават мира и реших да ви питам
а имам и още въпроси, ама да не ви тормозя наведнъж
Моля отговорете, няма да мога да спя, пък и мама вече не ми чете приказки вечер...



Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: Demercel-novak]  
Автор Eager (познат)
Публикувано06.06.02 11:30



ахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахахаахахахахаха

Пич, надявам се наистина да се ебаваш, щото иначе.. незнам. За такива приказки ще ми форбиднат ника или каквото тук правят в такива ситуации...

Първо бих искал да отбележа, че си назад с материала: ти си гледал само 6 части, пък всички останали тука - 7
Второ, искам да ми кажеш дали наистина искаш да знаеш нещо свързано с SW, щото ако искаш - питай сериозно

Олеле.. не се бях смял толкова откак .. чух резултата от Франция-Сенегал де, ама преди тва - много отдавна.....

May the Force be with you. Always!

Редактирано от Eager на 06.06.02 11:40.



Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: Eager]  
Автор Linkin_Fan (неадекватен!)
Публикувано06.06.02 11:43



ima6e i usa-portugaliq 3:2>...i tova be6e sme6no>...

Time for killing the dragon again

неадекватното Hybrid-4e



Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: Demercel-novak]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио от класа)
Публикувано06.06.02 14:31



Как успя да изгледаш 6те части про положение, че са филмирани 5?

Чиста проба любопитство....

Ако добре го насочиш
и с вик Банзай се наточиш
кръвта му ще източиш


Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: Demercel-novak]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано06.06.02 14:34



вонодна, стига си ебавал децата :-)))))


Be my heart a well of love, Flowing free so far above

Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: tyshu(tai-shu)]  
Автор Eager (познат)
Публикувано06.06.02 17:48



tshh
osem sa! ne, edinaiset dazhe..

May the Force be with you. Always!


Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: Vladi]  
Авторbobavader (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 17:50



e, ne vshichki sa deca de! Iskam da kaza, che ima i golemi takiva. Predlagam vmesto da se zadavat 'umni' vaprosi, po-dobre da se davat 'umni' otgovori, shte bade po-originalno sas sigurnost



Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: Demercel-novak]  
АвторDemercel (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 19:22



Az taka i ne razbrach koi e Eager, ina4e kato iskate originalnost, shto ne mi dadete originalni otgowori na moite "umni" waprosi?
А, верно и че под Уиндоус имам кирилица
Та за тези, които ме познават (и които идват на срещите на клуба) е ясно дали питам сериозно или не, пък другите нека отговорят - който мисли че сериозно питам сериозно да отговори, другите - несериозно, ама си мисля, че за всеки е ясно дали има ирония или не. Ама честно казано е ОЧЕВАДНО и се чудя малко на Ийгър, ама карай



Тема Re: Тъп въпроси, ама понеже всимки таканови [re: Demercel]  
Автор Eager (познат)
Публикувано06.06.02 20:01



ами.. виш сия - като прочетох мнението ти сутринта, си помислих че трябва да дам някакъв отговор.. така. седнах да го пиша. не съм тъп, разбрах, че в някои въпроси се ебаваш - макар не се знае наистина йода дали няма някакъв странен запек (ей смял съм се цяла сутрин) - обаче другите бяха.. не точно глупави - по скоро неточни. не добре формулирани. точно затова не се заядох с теб (както незнайно защо ти се струва), ами написах: въпросите сериозни ли са? честно казано, не бях сигурен до последния момент дали някой просто не се ебава с нас. също така шитам за кои въпроси държиш наистина да ти се отговори... обаче повярвай ми, стилът ти е напълно идентичен с тозьи на някой 10 годишен влезнал в чата 'да забива мадами' - човек се обърква...
а сега - питай сериозно, какво искаш да знаеш? (изобщо не съм сигурен кои въпроси са сериозните..)

п.с. има 5 заснети филма по sw, готви се шести.. след три годинки.

има доста неофициални, заснети от фенове, може би си гледал някой от тях, ама не мисля, че няма да усетиш разликата.

May the Force be with you. Always!


Тема auuuuuuuuuuuuuuuu.......нови [re: Demercel]  
Авторluke_sw (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 23:39



.... shto taka na noj s tia deto ne idvame v kluba be brato???
ami i nii dusha nosim.... i nii sme gledali vsichkite188 serii deto ne sa snimani oshte, no sme gi gledali shto ne




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.