Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 30.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Скъпи зрителю,нови [re: зpитeл]  
Автор luke_sw ()
Публикувано05.06.02 15:40



Zashto zabi taka na toia balans be choveko???
Ami to togava v bibliata zashti Gospod ostavia diavola, a ne go ubiva a???
Ti taka kakto trugna.... koi znae kude shte stignesh:))
Po- vajna e cialostnata istiria... a tia e dobra i kato istoria i kato poslanie
kefi se prosto

budeshteto idva burzo!!!


Тема Re: Скъпи зрителю,нови [re: luke_sw]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 16:17



Ами незнам, направи ми впечатление.. но, luke, доколкото зная, накрая Господ щял да хвърли дявола в огнено езеро.. и край със злото и смъртта на хората, .. т.е. искам да кажа, че не е същото.



Тема Re: Скъпи зрителю,нови [re: зpитeл]  
Автор luke_sw ()
Публикувано05.06.02 16:34



Vader ne e Bog... Nito Lucas, topi e prosto edin genii i tova koeto pravi e dobro
Gospod si znae svoiata rabota a nie triabva da si varshim nashata... Lucas si ia vurshi dobre
Opitai i ti, moje da ti potrugne

budeshteto idva burzo!!!


Тема ha!нови [re: зpитeл]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано05.06.02 16:57



здравей зрител
сега изчетох всичко писано по темата тук
но не я разбирам не виждам нищо за което да дискутирам
също не забелязах да даваш конкретни примери къде си видял във филма джедай да лъже Кажи ги тези няколко примера които са ти направили впечатление за да се знае за какво се дискутира иначе всичко по темата ми изглежда много странно



Тема Re: ha!нови [re: DarthMaul]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 17:50



когато гледах сериите това ми направи впечатление, но не ги зная наизуст все пак.. в момента се сещам за това как Jinn обясняваше на хвърчащия търговец, че имал една шейна, а всъщност шейната беше на анакин, но понеже анакин беше роб, за да мине сделката , Jinn му каза че е негова.
Или пък как Obi обясняваше на патрулите, че дроидите, които търсят не са тези, които бяха с него (r2 и c3po), а патрулите търсеха именно тези дроиди.
е, не ми се занимава сега да ги гледам и да правя статистика ..



Тема Re: Скъпи зрителю,нови [re: luke_sw]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 18:39



luke, не съм сигурен, че си ме разбрал правилно - аз не казвам, че vader е Бог, или Лукас, а че се получава твърде голямо противоречие в идеята за моралната система във филма. Виж сега, знам как се чувства човек, като му обсъждат ..мммм.. обекта на който е фен, .. аз не искам в никакъв случай да те засегна с това, .. пък и ако това е така, както си го мисля, в края на краищата истината не може да навреди на човека, нали.. ти как мислиш?



Тема Re:нови [re: зpитeл]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 19:49



Chovek sluji na ednata strana spored dumite i delata si. Tova, che jedi-te lyjat e neobhodimost ponqkoga( s dobri namereniq razbira se ). Da vzemem naprimer angelite, da ste chuvali, che ednoto im krilo vinagi e izcapano s kryv ? Tova za balansa beshe dobro. Naistina Anakin donasq balansa v Silata kato ubiva imperatora, zashtoto po nego vreme tymnata strana gospodstvala v galaktikata im. Neobhodimo e vreme za promqna, t.e. Novata republika;)
Otnosno 7,8 i 9-ti episod, te sa napisani i tova sa knigite na Timothy Zahn -> ne sa osapuneni ;)



Тема Re: ha!нови [re: зpитeл]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 20:16



oops, пропуснах нещо важно в началото на бележката:
Здравей DarthMaul !



Тема Re:нови [re: Zen]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 20:22



Hi Zen,
какви ангели бре човек ??



Тема Скъпи упорити зрителю,нови [re: зpитeл]  
Автор Hинypтa (наследник)
Публикувано05.06.02 22:32



..... като за начало искам да ти задам един въпрос. Ти добър човек ли си? Намярно се възприемаш за такъв и аз вярвам, че си. и сега ако ми кажеш, че нито веднъж не си излъгал през живота си... Моля те, недай бърка доброто с честта - двете са различни и отново ти казвам, че джедаите не са някакви паладини, поели на кръстоносен поход. Нима една лъжа струва повече от един човешки живот?
Къде си чул, че джедаите се борят за добро? Аз не помня това да е казано някъде в петте епизода. Те се борят срещу злото, да, защото то нарушава баланса. И къде си чул за добра и лоша страна? Страните са светла и тъмна, ако си спомням добре. Каква е разликата ли? Ами ако си лушал Йода в Невидима заплаха, ще ме разбереш.
А що се отнася до баланса - не знам ти как го разбираш, ама то не е като кантарите на пазара - от едната страна да сложиш десет кила чушки, а от другата - десет кила домати и да кажеш, че има баланс. То е по-скоро като химично равновесие - реакцията може да е изтеглена към единия от продуктите на реакцията, но тя никога не завършва. И никъде не е казано, че тя се генерира от джедаите и ситовете. Доколкото си спомням, тя можеше да се открие във всичко живо... Йода се надяваше, че Анакин ще бъде онзи катализатор, който би могъл да закрепи равновесието на реакцията, за да може тя да спре да се лашка насам-натам, но не се получи..

Положението е ситуационно. Корабът потъва нормално и вода има за всички.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.